SCANDAL Pozicovací popruh

Výprodej

Zajistí vám kontrolu nad hloubkou, úhlem i tempem přírazů

Převezměte při sexu kontrolu, udávejte tempo přírazů a pěkně si drahou polovičku povoďte. Díky pozicovacímu popruhu od SCANDAL budete mít moc ve svých rukou. Široký popruh vás ohromí luxusním brokátovým designem.  Více
  • polstrovaný pro maximální pohodlí
  • luxusní design
skladem

Kdy zboží dostanu?
605

345

ks
Popis a parametry
SCANDAL Pozicovací popruh

Převezměte při sexu kontrolu, udávejte tempo přírazů a pěkně si drahou polovičku povoďte. Díky pozicovacímu popruhu od SCANDAL budete mít moc ve svých rukou.

Široký popruh vás ohromí luxusním brokátovým designem. Z vnitřní strany je příjemně měkký a praktická poutka na krajích jsou pevná, takže si můžete partnerku bez obav pořádně přitáhnout k sobě.

Popruhem můžete určovat kromě hloubky a rychlosti i správný úhel průniku. Ovládejte partnerku třeba při sexu v poloze zezadu nebo si role vyměňte a vložte moc do rukou partnerky. Může vás ovládat třeba v misionářské poloze.

TIP: Omrkněte i další pěkné BDSM kousky z kolekce SCANDAL ve stejném designu.


SCANDAL Pozicovací popruh vyrobený značkou California Exotic Novelties

Vyberte si z široké nabídky doplňků pro BDSM v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti California Exotic Novelties u nás již zakoupilo 2 zákazníci. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

California Exotic Novelties na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme celkem 253 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy California Exotic Novelties se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: délka cca 85 cm, šířka 11,5 cm
  • Barva: červená, černá
  • Materiál: polyester, PP
  • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Galerie (6)

Galerie


SCANDAL Pozicovací popruh
SCANDAL Pozicovací popruh
SCANDAL Pozicovací popruh
SCANDAL Pozicovací popruh
SCANDAL Pozicovací popruh
SCANDAL Pozicovací popruh