Úchvatná škraboška Bijoux Indiscrets Anna

Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna

Nošení je pohodlné a příjemné i po delší době

Úchvatná škraboška/maska na oči Anna od Bijoux Indiscrets - tak trochu elegantní, tak trochu vzrušující, tak trochu diskrétní... Buďte neodolatelně krásná a tajemná zároveň. Muži totiž milují hravé ženy, které ovšem pod rouškou zdánlivě cudných úsměvů moc dobře vědí, co chtějí.  Více
  • snadné přichycení pomocí samolepek
  • lze použít opakovaně
  • ohebný a odolný materiál (vinyl) perfektně sedí na tváři a lze zastřihnout
skladem

Kdy zboží dostanu?
215

ks
Popis a parametry
Úchvatná škraboška Bijoux Indiscrets Anna

Úchvatná škraboška/maska na oči Anna od Bijoux Indiscrets - tak trochu elegantní, tak trochu vzrušující, tak trochu diskrétní...

Buďte neodolatelně krásná a tajemná zároveň. Muži totiž milují hravé ženy, které ovšem pod rouškou zdánlivě cudných úsměvů moc dobře vědí, co chtějí. Buďte rafinovaná a sexy!

Maska možná vypadá křehce, ale materiál PVC (vinyl) je dostatečně pevný, ale také ohebný, aby bylo nošení masky pohodlné a příjemné i po delší době. Můžete jej také jakkoliv upravit zastřižením do požadovaného tvaru.

Na obličej přichytíte masku velmi snadno a rychle pomocí dvou drobných samolepek, které se dají použít opakovaně. V balení je jich pak přiloženo ještě několik náhradních. Masku lze díky samolepkám libovolně umístit na tvář tak, aby vám nebránila ve výhledu, třeba i obráceně (vzhůru nohama).

UPOZORNĚNÍ: Doporučujeme nosit masku na čistém obličeji bez make-upu.

TIP: Sveďte svého partnera oděná pouze do této škrabošky. Podlehne okamžitě. A jistě bude také úchvatným doplňkem vašeho kostýmu na maškarním plese.


Škraboška Anna vyrobený značkou Bijoux Indiscrets

Široká nabídka škrabošek na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Bijoux Indiscrets u nás dohromady zakoupilo 97 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Bijoux Indiscrets na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 69 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Bijoux Indiscrets naleznete tady.Parametry

  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá
  • Materiál: PVC
  • Výrobce: Bijoux Indiscrets

Galerie (5)

Galerie


Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna
Škraboška Anna