Smyslná souprava průsvitného topu a kalhotek

Doprava zdarma
Smyslná souprava průsvitného topu a kalhotek

Smyslný design i kombinace průsvitné látky a wetlook stylu

Sleduje váš partner filmy ze světa komiksů a hypnotizuje především jejich ženské hrdinky v upnutých oblečcích, které nezakrývají příliš mnoho z jejich těl? Jestli ano, tak si oblečte tuhle smyslnou soupravu topu a kalhotek, díky které budete vypadat...  Více
  • vzrušující kombinace průsvitné látky a wetlook stylu
  • sexy pásek kolem krku
  • zajímavě vykrojené kalhotky
do 7 dní

Kdy zboží dostanu?
999

ks
Popis a parametry

Smyslná souprava průsvitného topu a kalhotek

Sleduje váš partner filmy ze světa komiksů a hypnotizuje především jejich ženské hrdinky v upnutých oblečcích, které nezakrývají příliš mnoho z jejich těl? Jestli ano, tak si oblečte tuhle smyslnou soupravu topu a kalhotek, díky které budete vypadat jako ony, jen budete ještě více sexy. Dejte si však pozor na to, aby váš partner nevytopil svými slinami sousedy pod vámi. :)

Souprava kombinuje elastickou průsvitnou textilii a černou lesklou látku ve stylu wetlook. Top má sexy pásek kolem krku a průsvitné vsadky, které partnerovi umožní výhled na vaše prsa. Mezi ňadry se navíc vine ještě jeden tenký ozdobný pásek. Kalhotky jsou pak ušity z černé látky a na bocích mají průsvitné vsadky. Na první pohled zaujme jejich nevšední zpracování se dvěma tenkými pásky na bocích.

Parametry

Velikost: S/M, L/XL
Barva: černá
Materiál: 90% polyester, 10% elastan
Výrobce: Allure (Kanada)


Zařazeno


Kód produktu

7000805BLACK

Galerie (4)

Galerie


Smyslná souprava průsvitného topu a kalhotek