Stimulační gel na prostatu Mojo – VZOREK, 3 ml

VeganVýprodej
Stimulační gel na prostatu Mojo – VZOREK

Užijete si stimulaci prostaty intenzivněji než obvykle

Prožijte intenzivnější orgasmus při stimulaci prostaty díky stimulačnímu gelu Mojo od Intimate Earth, který během chvilky zvýší její citlivost. Gel obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba, které zlepšují prokrvení prostaty.  Více
  • obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba
  • zlepšuje prokrvení prostaty
  • neobsahuje mentol, parabeny ani glycerin
  • nemá lubrikační efekt

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Stimulační gel na prostatu Mojo – VZOREK, 3 ml

Prožijte intenzivnější orgasmus při stimulaci prostaty díky stimulačnímu gelu Mojo od Intimate Earth, který během chvilky zvýší její citlivost.

Gel obsahuje niacin a extrakt z Bujarníku Johimba, které zlepšují prokrvení prostaty. Je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

Gel nemá lubrikační efekt – můžete jej zkombinovat se svým oblíbeným lubrikantem. Neobsahuje mentol, parabeny ani glycerin a je vhodný i pro vegany.

Použití je jednoduché – jednu pumpičku gelu aplikujte na prostatu a vyčkejte. Plný efekt se dostaví po cca 5 minutách.

TIP: Vyzkoušejte gel nejen při sexu, ale i při hraní se stimulátorem prostaty.

UPOZORNĚNÍ: Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přestaňte přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Stimulační gel na prostatu Mojo – VZOREK od výrobce Intimate Earth

Vyberte si z široké nabídky stimulačních gelů v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Intimate Earth má doma již 60 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Intimate Earth na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 21 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Intimate Earth naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 3 ml
  • Dávkování: Jednu pumpičku gelu aplikujte na prostatu a vyčkejte. Plný efekt se dostaví po cca 5 minutách.
  • Báze: vodní
  • Složení: Water, Propanediol, Polysorbate 20, Plant Cellulose, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Phenoxyethanol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Arginine HCL, Niacin, Corynanthe Yohimbe Bark Extract, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Menthyl Lactate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
  • Výrobce: Intimate Earth (USA)
*BIO složky