Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot, 15 ml

Výprodej
Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot
Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot
Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot

Opojné mravenčení s vůní jahod

Nasyťte své touhy po nových zážitcích. Naneste na svůj klitoris nebo žalud stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot a vnímejte to vzrušující teplo a silné brnění. Tento tekutý vibrátor je určený pro ženy i muže a voní jako jahody se smetanou.  Více
  • požadovaný účinek se dostaví během chvilky a trvá až 20 minut
  • příjemná vůně jahod se smetanou
  • vhodný pro muže i ženy

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot, 15 ml

Nasyťte své touhy po nových zážitcích. Naneste na svůj klitoris nebo žalud stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot a vnímejte to vzrušující teplo a silné brnění.

Tento tekutý vibrátor je určený pro ženy i muže a voní jako jahody se smetanou. Po nanesení vyvolá rozkošné hřejivé pocity a mravenčení, což zintenzivní váš prožitek a zesílí orgasmus.

Použití hravě zvládnete. Namasírujte pár kapek na klitoris nebo žalud (muž by měl použít větší množství gelu), pár minut vyčkejte a pak si užívejte nevšední vzrušující pocity až 20 minut. V případě potřeby můžete gel použít bez obav znovu.

Gel není testovaný na zvířatech a je vhodný i pro vegany.

UPOZORNĚNÍ: Pouze k zevnímu použití. Při nesnášenlivosti nebo alergické reakci na některou z obsažených látek přípravek přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před vysokými teplotami.


Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot od značky Secret Play

Vyberte si z široké nabídky stimulačních gelů v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Secret Play si pořídilo již 51 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Secret Play na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 5 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Secret Play naleznete tady.Parametry

  • Obsah: 15 ml
  • Balení: plastová lahvička s dávkovačem
  • Dávkování: Vmasírujte pár kapek na klitoris nebo žalud, po pár minutách se dostaví požadovaný účinek, který trvá přibližně 20 minut. Na žalud naneste trochu větší množství.
  • Složení: Glycerin, Aqua, Polysorbate 20, Alcohol Denat, Aroma, Carbomer, Potassium Sorbate, Spilanthes Acmella Extract, Polysorbate 80, Sodium Benzoate, Sodium Sacharin, CI 14720
  • Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v originálním obalu. Spotřebujte do 12 měsíců od otevření.
  • Výrobce: Secret Play (Španělsko)

Galerie (2)

Galerie


Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot
Stimulační gel s hřejivým efektem Liquid Vibrator Hot