Stimulátor prostaty MYSTIM Big Bend-it! (elektrosex)

VýprodejDoprava zdarma
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)

Vylepší anální hrátky o elektrické impulzy

„Dildo mystim Big Bend je ohromný kousek. Stejně tak ohromné je i jeho působení uvnitř. Hlavně okolo prostaty projevuje svou jedinečnou schopnost. Dohromady s Mystim poutkami na žalud a varlata je úžasné vyvrcholení jistota. Semeno teče proudem.”  Petr Holík  Další zkušenosti
 • tvarem přesně cílí na prostatu
 • ohebný materiál pro vaše pohodlí
 • lze použít i bez elektrických impulzů
 • pro elektrostimulaci je potřeba dokoupit generátor elektrického proudu

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Stimulátor prostaty MYSTIM Big Bend-it! (elektrosex)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem již delší dobu a rádi byste zkusili něco nového? Pokud si libujete v análním dráždění a elektrosex vám není cizí, bude pro vás toto unikátní dildo/stimulátor prostaty Big Bend-it! pravým potěšením!

Samozřejmě jej můžete použít i bez stimulačních elektrických impulzů, díky anatomickému tvaru a jedinečné technologií Flex & Stay vás určitě nezklame. Pomůcku si můžete libovolně ohnout do tvaru, který vám nejvíc vyhovuje a ona si pak tento nový tvar udrží. Vaše prostata, což je ekvivalent ženského bodu G u pánů, se má na co těšit!

Pro využití veškerého potenciálu této designově vytříbené pomůcky stačí, když ji konektorem připojíte ke generátoru elektrického proudu a anální dráždění získá zcela novou podobu. Navolte váš oblíbený program, nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš. Využít jej můžete i jako pomůcku pro mučení vaší spoutané polovičky neutichajícími vlnami slasti a intenzivního brnění.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.
Pro nejlepší požitek doporučujeme použít jeden z lubrikačních gelů na vodní bázi.

INFO: Abyste si všechny kvality dilda Big Bend-it! užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex) od značky Mystim

Vyberte si z široké nabídky stimulátorů prostaty pro elektrosex v našem obchodě. Kvalitní produkt od společnosti Mystim u nás zakoupilo 44 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Mystim na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net prodáváme celkem55 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Mystim naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 18 cm, průměr 1,5 - 4,4 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: 100 % platinum silikon
 • Póly: 2 (bipolární)
 • Obsah balení: stimulátor prostaty Big Bend-it! (kabel není součástí balení)
 • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (4)

Galerie


Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)
Recenze (6)

Recenze

95%
Hodnotilo 6 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 6 roky

Dildo mystim Big Bend je ohromný kousek. Stejně tak ohromné je i jeho působení uvnitř. Hlavně okolo prostaty projevuje svou jedinečnou schopnost. Dohromady s Mystim poutkami na žalud a varlata je úžasné vyvrcholení jistota. Semeno teče proudem.

 • dobrá stimulace
před 6 roky

Ke konci je na me trochu moc tlustej a dlouhej, ale jinak super. Pouzijte vodici gel Goldfather, jinak to nebude ono

před 6 roky

Rozhodně jedna z nejlepších hraček tohodle typu na trhu. Materiál je hladkej a trochu měkkej na dotek. Elektrický póly jsou umístěný tak, aby to bylo co nejpříjemnější nebo nejnepříjemnější, podle toho, jak chcete ;)

před 6 roky

Big Bend-it! je vysoce kvalitní stimulátor na prostatu, který je udělaný v Německu z super vymakaného materiálu. Ten je nejen sametově hebký, ale taky vede elektřinu. Zavádí se jako po másle, když máte dobrý lubrikant, protože ten materiál je fakticky kvalitní. Na délku rozhodně není malý, ale naštěstí se postupně rozšiřuje, takže se to dá zvládnout bez problémů. Pokud se vám to napoprvé nepovede, můžete ho natvarovat tak, aby tvar líp seděl anatomii vašeho těla a tlačil na ta správná místa. Je to docela pevná hračka a už jenom stimulace bodu P je s ní dost příjemná. Navíc rukojeť je chytře ergonomická a dobře se drží.
Balení, instrukce a péče jsou velice snadné a praktické. Vřele doporučuju zapojit dráty do hračky ještě než ji dáte dovnitř, protože jinak se ty dírky hrozně špatně hledají! Během hrátek si pak musíte dávat pozor, aby nevypadly.
Gely Bonnie a Glide a Goldfather jsou překvapivě dobré. Jenom škoda, že je jich není v lahvičce víc! Takový gel, který vede elektřinu udělá opravdu rozdíl. Asi protože elektrody jsou na obou koncích hračky, tak gel vyplní tu mezeru mezi nimi a je to příjemnější.
Se stimulátorem můžete zažít všechno možné, od jemného lechtání až po silné vibrace. Na těch pulzujících nastaveních je to pocit jako by hračka zajížděla tam a zpátky sama od sebe. Stimulátor má 2mm zásuvku, takže podle mě se bude dát použít s jakýmkoliv 2mm generátorem.
Jako vždycky u elektrosexu, i tady to chce čas, než zjistíte, co se vám líbí nejvíc. Ale pak už můžete jenom předat kontrolu stimulátoru a čekat, co se bude dít.

 • Ten elektro pocit je prostě geniální
 • Je dost pevný a dlouhý na svou šířku
před 7 roky

Dobrý produkt, vřele doporučuju
Popis přesně sedí!

před 7 roky

Velmi dobré zpracování, pracuje přesně tam, kde má.
Nicméně nedrží tvar tak, jak je uvedeno, ale i tak je dost pevný.
Proto 4 z 5.Prohlížíte

Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex)

Výprodej
–300 Kč
Stimulátor prostaty Big Bend-it! (elektrosex) – Stimulátory prostaty pro elektrosex
Vylepší anální hrátky o elektrické impulzy
1 595
1 295
Vyprodáno