Šukací stroje (fialová)

Vyberte si z nabídky šukacích strojů a tyčí a užijte si rodeo dokonalých orgasmů sólo i při partnerských erotických hrách.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry

Šukací stroje

Šukací stroj simuluje pohlavní styk ve všech možných polohách. Dopřeje vám pomalé přírazy i divokou jízdu podle vašeho přání. Užijí si s ním nejen dámy, ale i muži a páry. Záleží na tom, jaký model si vyberete.

Erotické stroje vám přinesou spoustu potěšení

Máme pro vás mrdací stroje v podobě sedátek a lehátek i sex machine do ruky. Některé sex stroje můžete využít při sexu s partnerem a vyzkoušet "sendvič", aniž byste museli hledat dalšího chlapa do trojky.

Sex machine s vyměnitelnými dildy

Spoustu sex mašin dostanete společně s několika dildy nebo vibrátory různých tvarů a velikostí. Šukací stroje mohou mít i stříkací dilda, takže zážitek bude o to lepší.

TIP: Šukací stroj připomínají i různá vibrační sedátka a lehátka - ta jsou však ve většině případů nafukovací a nemají funkci přirážení, ale pouze vibrace.

Co je šukací stroj?

Šukací stroje jsou zařízení určená pro simulaci soulože. Jsou to složitější a větší varianty přirážecích vibrátorů a používají se k vaginální i análni stimulaci. Nevýhodou je vyšší hlučnost oproti vibrátorům. Běžné typy se skládájí z elektromotoru, mechanismu pro převod rotace na kmitavý pohyb a dilda. Pneumatické typy mají místo elektromotoru kompresor a kmitavý pohyb dilda je vytvářen změnami tlaku - jako u sbíječky.

Šukací stroje