Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray

Ovládání mobilemDoprava zdarma

Můžete si ho natvarovat pro maximální slast

Vydejte se na cestu plnou slasti a sladkých orgasmů. Tvarovatelný vibrátor Satisfyer Sunray se postará o váš bod G i klitoris najednou a navíc si jeho tvar můžete přizpůsobit podle potřeby. Hlavní část vibrátoru potěší váš bod G silnými vibracemi – celkem si můžete vybrat z 10 vibračních programů.  Více
 • kombinace silných vibrací a pulzační stimulace
 • 10 vibračních programů a 11 pulzačních módů
 • spousta dalších zábavných módů v mobilní aplikaci
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 845

ks
Popis a parametry
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray

Vydejte se na cestu plnou slasti a sladkých orgasmů. Tvarovatelný vibrátor Satisfyer Sunray se postará o váš bod G i klitoris najednou a navíc si jeho tvar můžete přizpůsobit podle potřeby.

Hlavní část vibrátoru potěší váš bod G silnými vibracemi – celkem si můžete vybrat z 10 vibračních programů. Z vnitřní strany má stimulační linky a navíc ji můžete natvarovat tak, aby mířila přímo na bod G. Tím si zajistíte mnohem intenzivnější stimulaci.

Výstupek na klitoris vás překvapí jedinečnou pulzační technologií – váš klitoris rozmazlí intenzivními tlakovými vlnami. Můžete se těšit na celkem 11 pulzačních módů.

Chcete si užít ještě více zábavy? Není problém. Stačí vibrátor připojit přes Bluetooth k mobilnímu telefonu, tabletu či chytrým hodinkám. V aplikaci najdete spoustu dalších zábavných módů.

Vibrátor se dobře drží v ruce, nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu a je 100% voděodolný (IPX7 = odolné proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr) – můžete si s ním hrát i ve sprše či vaně.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka se symbolem vypínače po dobu 2 sekund zapnete či vypnete pulzace, krátkým stiskem tlačítek s půlkruhy pak přepínáte mezi pulzačními módy. Podržením tlačítka se symbolem vlnky po dobu 2 sekund zapnete či vypnete vibrace, krátkými stisky přepínáte mezi vibračními programy. Podržením tlačítka se symbolem vypínače po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje).

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca vibrátor reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.


Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray vyrobený značkou Satisfyer

Široká nabídka vibrátorů na bod G na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti Satisfyer u nás koupilo dohromady 1 zákazník. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Satisfyer na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 102 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Satisfyer se nachází zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 14,8 cm, zasunutelná délka cca 11,5 cm, max. průměr 3,1 cm
 • Barva: růžová
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: 4 hodiny
 • Doba provozu: cca 1 hodina
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Galerie (6)

Galerie


Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray
Tvarovatelný vibrátor na bod G se stimulátorem klitorisu Satisfyer Sunray