Vakuová hydropumpa Bathmate HYDROXTREME 3

VýprodejDoprava zdarma
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3

Vykouzlí lepší erekci a větší penis

Chcete mít větší penis a lepší erekci? Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3 je jako jedna z mála pump určená pro muže s mikropenisem (o délce 3 – 7,5 cm v erekci). Používáním hydropumpy dosáhnete zvětšení penisu, lepší erekce a větší výdrže v posteli.  Více
  • vhodná pro penis o délce max. 7,5 cm v erekci
  • pro trvalé výsledky stačí používat 15 minut denně
  • lze používat s balonkem i bez něj
  • včetně spousty příslušenství
skladem

Kdy zboží dostanu?
3 995

3 325

ks
Popis a parametry
Vakuová hydropumpa Bathmate HYDROXTREME 3

Chcete mít větší penis a lepší erekci? Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3 je jako jedna z mála pump určená pro muže s mikropenisem (o délce 3 – 7,5 cm v erekci).

Používáním hydropumpy dosáhnete zvětšení penisu, lepší erekce a větší výdrže v posteli. Zpočátku bude penis větší jen po napumpování, ale při pravidelném používání (až 15 minut denně) dosáhnete díky velkému výkonu hydropumpy viditelných a trvalejších změn už během prvního měsíce.

Hydropumpu dostanete v luxusním cestovním boxu, ve kterém najdete kromě pumpy i veškeré potřebné doplňkové vybavení sadu na čištění (houbičku a čisticí sprej), ručník, pásek pro měření penisu, kódový zámek pro zamknutí boxu a popruh, na který můžete vakuovou pumpu zavěsit během práce na zvětšování penisu ve sprše. Budete tak mít volné ruce třeba na mydlení.

Jak hydropumpu používat?

Alespoň na 5 minut se naložte do teplé vody (pumpu můžete prozatím nechat ponořenou ve vodě, protože díky tomu změkne její gumová manžeta), pak ji naplňte vodou, vložte dovnitř penis a pomocí pumpování vytvořte dostatečný podtlak.

Pro větší kontrolu a snadnější vytvoření podtlaku můžete k pumpě připojit balonek s hadičkou, případně jen samotný balonek (v takovém případě jej musíte na místě přidržovat rukou).

Pumpu nechte 2 – 3 minuty působit, poté uvolněte podtlak a penis vytáhněte ven. Celý proces můžete ještě dvakrát zopakovat, a to vždy po 30 sekundách relaxace. Během přestávky je dobré penis masírovat. Pumpu používejte maximálně 15 minut denně.

INFO: Hydropumpa musí být při používání naplněna vodou (pokud nemáte k dispozici vanu či sprchu, je možné ji naplnit např. vodou z kohoutku).

UPOZORNĚNÍ: Pumpu nepoužívejte, pokud trpíte priapismem (stav přetrvávající bolestivé erekce), srdečními potížemi nebo jakoukoliv poruchou krvácivosti, a pokud berete léky na ředění krve (třeba aspirin).


Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3 vyrobený společností Bathmate

Vyberte si z široké nabídky vodní vakuové pumpy v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti Bathmate u nás již zakoupilo 3 zákazníci. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Bathmate na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 15 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Bathmate se nachází tady.Parametry

  • Rozměry pumpy: celková délka 22,5 cm, vnitřní délka 17,5 cm, max. vnější průměr 8,9 cm, max. vnitřní průměr 5 cm, délka hadičky s balonkem 55 cm
  • Vhodné pro penis o: délce 3 – 7,5 cm v plné erekci a průměru menším než 5 cm
  • Barva: transparentní, šedá
  • Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): polykarbonát, guma
  • Obsah balení: hydropumpa, sada na čištění, ručník, popruh, měřicí pásek, cestovní box, kódový zámek
  • Výrobce: Bathmate (Velká Británie)

Galerie (3)

Galerie


Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 3