Vakuová hydropumpa Bathmate HYDROXTREME 5

VýprodejDoprava zdarma
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5

Vyčarujte si lepší erekci a větší penis

Chcete mít větší penis a lepší erekci? Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5 vám pomůže ke zvětšení penisu, lepší erekci a větší výdrži v posteli. Hydropumpa je určená pro muže s penisem o délce 8 – 13 cm v erekci a průměrem do 5 cm.  Více
  • vhodná pro penis o délce 8 – 13 cm v erekci
  • pro trvalé výsledky stačí používat 15 minut denně
  • lze používat s balonkem i bez něj
  • včetně spousty příslušenství

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Vakuová hydropumpa Bathmate HYDROXTREME 5

Chcete mít větší penis a lepší erekci? Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5 vám pomůže ke zvětšení penisu, lepší erekci a větší výdrži v posteli.

Hydropumpa je určená pro muže s penisem o délce 8 – 13 cm v erekci a průměrem do 5 cm. Zpočátku bude penis větší jen po napumpování, ale při pravidelném používání (až 15 minut denně) dosáhnete díky velkému výkonu hydropumpy viditelných a trvalejších změn už během prvního měsíce.

Hydropumpu dostanete v cestovní koženkové tašce s boční kapsou na zip, ve které najdete kromě pumpy i veškeré potřebné doplňkové vybavení sadu na čištění (houbičku a čisticí sprej), ručník, kódový zámek pro zamknutí tašky a popruh, na který můžete vakuovou pumpu zavěsit během práce na zvětšování penisu ve sprše. Budete tak mít volné ruce třeba na mydlení.

Jak hydropumpu používat?

Alespoň na 5 minut se naložte do teplé vody (pumpu můžete prozatím nechat ponořenou ve vodě, protože díky tomu změkne její gumová manžeta), pak ji naplňte vodou, vložte dovnitř penis a pomocí pumpování vytvořte dostatečný podtlak.

Pro větší kontrolu a snadnější vytvoření podtlaku můžete k pumpě připojit balonek s hadičkou, případně jen samotný balonek (v takovém případě jej musíte na místě přidržovat rukou).

Pumpu nechte působit 2 – 3 minuty, poté uvolněte podtlak a penis vytáhněte ven. Celý proces můžete ještě dvakrát zopakovat, a to vždy po 30 sekundách relaxace. Během přestávky je dobré penis masírovat. Pumpu používejte maximálně 15 minut denně.

INFO: Hydropumpa musí být při používání naplněna vodou (pokud nemáte k dispozici vanu či sprchu, je možné ji naplnit např. vodou z kohoutku).

UPOZORNĚNÍ: Pumpu nepoužívejte, pokud trpíte priapismem (stav přetrvávající bolestivé erekce), srdečními potížemi nebo jakoukoliv poruchou krvácivosti, a pokud berete léky na ředění krve (třeba aspirin).


Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5 od firmy Bathmate

Vyberte si z široké nabídky vodní vakuové pumpy na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti Bathmate si pořídilo dohromady 8 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Bathmate na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 15 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Bathmate naleznete zde.Parametry

  • Rozměry pumpy: celková délka tubusu 27 cm, vnitřní délka 21,5 cm, max. vnější průměr 8,7 cm, max. vnitřní průměr 5 cm, délka hadičky s balonkem 55 cm
  • Vhodné pro penis o: délce 8 – 13 cm v plné erekci a průměru menším než 5 cm
  • Barva: transparentní, šedá
  • Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): polykarbonát, guma
  • Obsah balení: hydropumpa, sada na čištění, ručník, popruh, cestovní taška, kódový zámek
  • Výrobce: Bathmate (Velká Británie)

Galerie (4)

Galerie


Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5
Vakuová hydropumpa HYDROXTREME 5