Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem

Ovládání mobilemVýprodej

Rozvibruje váš zadeček rozkoší

„Satisfyer Plug-ilicious 1 pro mě byl vzrušující novou zkušeností, a musím říct, že jsem nadšená! Těch 13,5 cm délky jsou perfektní pro příjemný a intenzivní pocit.”  my:))  Další zkušenosti
 • 12 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci
 • díky mobilní aplikaci lze ovládat odkudkoliv na světě
 • 100% voděodolný (IPX7)
 • malý průměr nebude stačit každému

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem

Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 potěší váš zadeček porcí silných vibrací, které můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, tabletu či hodinek.

Kolík je vyrobený z pevného a tvrdého plastu potaženého zdravotně nezávadným silikonem a o vibrace se stará dvojice motorků. Můžete si vybrat ze 12 vibračních programů, další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci.

Díky zúžené špičce se snadno zasouvá a v zadečku se udrží i během pohybu. Rozšířená základna zajišťuje bezpečné anální hry a zploštělá strana poskytuje extrémně cílenou stimulaci na větší ploše.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund kolík zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete vibrátor propojit s mobilní aplikací (vibrátor dvakrát krátce zavibruje).

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Kolík můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace). 

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google PlayApp store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat kolík v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky. 
 4. Hudební vibrace – kolík můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.


Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem vyrobený firmou Satisfyer

Široká nabídka vibračních análních kolíků na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od firmy Satisfyer u nás již zakoupilo 245 zákazníků. Projděte si jejich názory a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Satisfyer na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net naleznete celkem 75 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Satisfyer naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 13,5 cm, zasunutelná délka cca 10 cm, max. průměr 3,5 cm
 • Barva: tyrkysová
 • Materiál: silikon, ABS
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: cca 4,5 hodiny
 • Doba provozu: až 1 hodinu
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Zařazeno


Kód produktu

4003214

Galerie (6)

Galerie


Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem
Recenze (6)

Recenze

97%
Hodnotilo 6 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 2 týdny

Super záležitost, hlavně propojení se skvělou appkou.

před měsícem

Satisfyer Plug-ilicious 1 pro mě byl vzrušující novou zkušeností, a musím říct, že jsem nadšená! Těch 13,5 cm délky jsou perfektní pro příjemný a intenzivní pocit. Možnost ovládat ho přes appku, si obzvlášť užil můj přítel, protože mohl převzít kontrolu, díky tomu byly naše hrátky ještě víc vzrušující. Vibrace jsou silné a různé programy nabízí hodně rozmanitosti. Skvělá hračka, kterou můžeme doporučit!

před 9 měsíci

zatím nevyzkoušeno, ale na dotek působí pěkně hladce a vypadá moc hezky :-)

před 18 měsíci

Přesvědčil mě. Jsem úplný začátečník a vlastně jsem ani nevěděla jestli se mám odvážit. Ale nakonec jsem byla mile překvapená. Pocitově je dobrý. Snadno se s ním manipuluje a používání je bezpečné.

před 19 měsíci

Super příjmený a praktický skvělé vibrace bohužel momentálně ale nefunguje aplikace

před 22 měsíci

Skvělý přístroj! Funguje přesně tak jak slibuje.Prohlížíte

Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem

Ovládání mobilem
Výprodej
–53 %
Vibrační anální kolík Satisfyer Plug-ilicious 1 – ovládaný mobilem – Vibrační anální kolíky
Rozvibruje váš zadeček rozkoší
1 295
615
Vyprodáno