Vibrační vajíčko Amor Vibratissimo Single – ovládané mobilem

Vibrační vajíčko Vibratissimo Single - ovládané mobilem

Dálkové ovládání přes aplikaci v chytrém telefonu

„Něco takového jsem zkoušela poprvé a byla jsem příjemně překvapená. Žádný hluk a příjemný povrch. Appka funguje perfektně a spolehlivě. Spousta variací. Celkově je to skvělý nápad a krásný (výjimečný) dárek pro oba ;-)”  Majka M.  Další zkušenosti
 • ovládání na dálku pomocí aplikace v chytrém telefonu
 • aplikace nabízí spoustu možností
 • 6 přednastavených vibračních programů
 • můžete si nastavit vlastní vibrační program
 • nabíjení přes USB
 • některé funkce musíte zpřístupnit platbou

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Vibrační vajíčko Amor Vibratissimo Single – ovládané mobilem

Přichází nová éra erotických pomůcek. Vibrační vajíčko Vibratissimo Single můžete ovládat pomocí chytrého telefonu! Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci pro Android nebo iPhone (aplikace je v češtině a obsahuje návod), vytvořit si profil, propojit mobil s vajíčkem pomocí Bluetooth (dosah maximálně 10 metrů) a z mobilu se rázem stane úchvatný ovladač rozkoše. Přes aplikaci navíc můžete pomocí SMS nebo emailu přizvat k hrátkám partnera (musí mít v telefonu stejnou aplikaci), který pak může vaši hračku ovládat odkudkoliv na světě.

Můžete se nechat rozmazlovat šesti přednastavenými programy, ale v aplikaci si můžete nastavit i program vlastní, případně si stáhnout některý z mnoha, které jsou k dispozici přímo od výrobce. Navíc můžete nechat vajíčko vrnět do rytmu hudby.

Pomocí aplikace můžete ovládat až tři přístroje najednou a můžete v ní nastavovat sílu, rytmus a intenzitu vibrací, zjistit stav svojí hračky (třeba stav nabití nebo teplotu přístroje), přidat se do komunity Vibratissimo a sdílet své oblíbené programy s přáteli nebo si s nimi povídat na chatu, případně můžete s partnerem sdílet své prožitky přes video chat. Také můžete nechat vibrovat váš nebo partnerův mobil ve stejném rytmu, v jakém vrní vaše vajíčko. Ještě více ho tak vtáhnete do společných erotických her.

S vajíčkem si můžete užívat doma, v práci, v kavárně i na nákupech (prostě kdekoliv). Pokud zvládnete i během silných vibrací udržet vážnou tvář, tak na vaše sladké a vzrušující tajemství nikdo nepřijde :) Díky tichým vibracím o něm budete vědět jen vy a osoba, které vložíte ovládání do rukou. Vajíčko je poměrně malé, pevné a má výraznější pogumovaný šev. Pro snadnější vytahování má poutko, které zároveň slouží i pro jeho nabíjení přes USB.

INFO: Pokud chcete vajíčko využívat na plno, je potřeba si v aplikaci některé funkce dokoupit. Ceny však nejsou nijak vysoké.

Pro snadnější zavádění vajíčka používejte gely na vodní bázi. Po použití hračku opláchněte vodou a očistěte pomocí speciálního přípravku na erotické pomůcky.


Parametry

Rozměry: celková délka včetně poutka 24,5 cm (poutko 20,5 cm); vajíčko: 3,4 x 4 cm
Barva: růžová, černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS (plast), TPE
Baterie: vestavěná, nabíjení přes integrovaný USB konektor
Aplikace: určená pro iPhone 4S a vyšší a Android 4.4 a vyšší
Výrobce: Rilaco/AMOR (Německo)


Galerie (2)

Galerie


Vibrační vajíčko Vibratissimo Single - ovládané mobilem
Recenze (11)

Recenze

62%
Hodnotilo 11 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 18 měsíci

Jednu vibrační kuličku na dálkové ovládání máme už dlouho. Sice funguje, ale ne moc spolehlivě. Proto jsme vyzkoušeli i tuhle kuličku ale byli jsme velmi zklamaní.
Instalace a použití aplikace ještě docela jde. Po aktivování bluetooth se ihned spáruje. První vibrace v ruce vypadaly slibně. Ale při odejití z aplikace nebo po vypnutí displeje se vibrace hned zastaví. To znamená, že to funguje, jen když aplikace běží na displeji – takže za mě první mínus, protože to není vůbec diskrétní.
Mnohem horší mi přijde ale dosah bluetooth, který má zřejmě velké rezervy. Už víc jak z jednoho metru mobil kuličku nenajde (HTC One M7 nebo Sony Xperia Z1 Compact).
Když je kulička uvnitř, tedy v mé ženě, tak vůbec nefunguje. Nespáruje se ani když je telefon položenej přímo na břichu partnerky. Svůj účel tak tedy neplní. Mobilem to být nemůže, protože jinak najde vše ve vzdálenosti několika metrů - asi budu muset do své ženy bluetooth zabudovat...
Závěr: 5 hvězdiček za nápad, ale 4 hvězdy dolů za realizaci. 13:50

 • nápad
 • realizace
před 18 měsíci

Když je kulička uvnitř a i když anténa vyčuhuje ven, je dosah i tak velmi velmi špatný. Spojení se většinou po 1 - 1,5 metru přeruší. V 90% případech toto spojení nejde znovu obnovit.
Je to spíš frustrující než zábavné.

 • špatný dosah
před 19 měsíci

Vzhledem k velikosti je opravdu výkonná. Propojení s telefonem (Samsung Galaxy S5) je ale fakt špatné. Hlavně to trvá věčnost než to vůbec propojíte.

 • výkon
 • špatné připojení
před 19 měsíci

Tento přístroj je příliš hlučný a má velmi intenzivní vibrace i na nejnižším stupni. Potřebovala bych nějakou jemnou masážní funkci.

 • hlasitý a silný
před 20 měsíci

Objednal jsem, velmi rychle obdržel a pak jsme to chtěli vyzkoušet.
Chtěli jsme si stáhnout aplikaci, ale na mým Samsungu S3 to nešlo, protože mám starou verzi Androidu....
V objednávce nebylo nic o tom, že je potřeba Android 4.4 :/

 • bacha na správnou verzi Androidu
před 21 měsíci

Nejprv jsem se trochu bála, protože má kulička údajně špatný dosah, ale mně to funguje bez problémů. Aplikace funguje také bezchybně a výrobek je dobře zpracovaný. Jsem spokojená a můžu jenom doporučit.

 • skvělá aplikace
před 21 měsíci

Něco takového jsem zkoušela poprvé a byla jsem příjemně překvapená. Žádný hluk a příjemný povrch. Appka funguje perfektně a spolehlivě. Spousta variací.

Celkově je to skvělý nápad a krásný (výjimečný) dárek pro oba ;-)

 • povrch
 • tichý
 • spousta možností
před 21 měsíci

Koupil jsem ji své přítelkyni, byla velmi nadšená.
Dobré zpracování materiálu.
Snadné ovládání. Takže rozhodně doporučujem.
Skvělý nápad.

 • materiál
 • vibrace
před 22 měsíci

Velmi lehká kulička. Na příslušném místě není skoro slyšet. Podle mé ženy má příjemné vibrace.
Bluetooth ale není moc spolehlivý. Obnovit připojení, když je kulička zavedená, je téměř nemožné.
Bezplatná aplikace plní svůj účel skvěle, ale nesmíte z ní odejít, jinak se spojení přeruší, ale to se dá rychle napravit.
Dálkové ovládání přes internet je spolehlivé, pokud je bluetooth spojení s mobilem konstantní.
Celkově je to skvělá hračka, zejména na cestách. My rozhodně doporučujeme.

 • vibrace
 • bluetooth
před 22 měsíci

Kulička je moc příjemná. Signál je ale bohužel v některých polohách dost špatnej, kdyby byla anténa delší, fungovalo by to líp.

Zobrazit další recenze
Píšeme o zboží (5)

Píšeme o zboží

Pomůcky pro hendikepované a seniory již nejsou tabu

Pomůcky pro hendikepované a seniory již nejsou tabu

Přinášíme vám rozhovor s lektorkou Petrou Hamerníkovou, ve kterém se dozvíte spoustu zajímavostí o kurzu Sexuální pomůcky pro osoby s hendikepem aneb Sexualita pěti smysly, který pořádá organizace Freya.

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Kegelovy cviky pro ženy

Kegelovy cviky pro ženy

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.Prohlížíte

Vibrační vajíčko Vibratissimo Single - ovládané mobilem

Vibrační vajíčko Vibratissimo Single - ovládané mobilem – Vibrační vajíčka
Dálkové ovládání přes aplikaci v chytrém telefonu
795
Vyprodáno