Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Warming – hřejivý, 150 ml

Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Warming – hřejivý

Prožijete pěkně žhavý sex i masturbaci

Prožijte smyslně hřejivý efekt a intenzivnější prožitek při sexu i hrátkách s erotickými hračkami díky lubrikačnímu gelu Satisfyer Gentle Warming. Gel je založený na vodní bázi, díky čemuž se snadno umývá a nezanechává na pokožce lepivý pocit.  Více
  • poskytuje dlouhodobou kluznost
  • snadno se umývá
  • lze bezpečně používat s kondomy i všemi erotickými pomůckami
skladem

Kdy zboží dostanu?
275

ks
Popis a parametry
Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Warming – hřejivý, 150 ml

Prožijte smyslně hřejivý efekt a intenzivnější prožitek při sexu i hrátkách s erotickými hračkami díky lubrikačnímu gelu Satisfyer Gentle Warming.

Gel je založený na vodní bázi, díky čemuž se snadno umývá a nezanechává na pokožce lepivý pocit. Postará se o dlouhodobou kluznost a neobsahuje tuky ani oleje, takže jej můžete bezpečně používat s kondomy i všemi erotickými pomůckami.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Vodní lubrikační gel Satisfyer Gentle Warming – hřejivý od výrobce Satisfyer

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní výrobek od společnosti Satisfyer si pořídilo již 63 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Satisfyer na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme 104 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Satisfyer naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 150 ml
  • Balení: plastová lahvička
  • Složení: Glycerin, Aqua, Hydroxyethylcellulose, Sodium Lactate, Sodium Benzoate, Allantoin, Lactic Acid
  • Výrobce: Triple A Import (Německo)