Vodní lubrikační gel System JO For Her Agape, 120 ml

Výprodej
Vodní lubrikační gel System JO For Her Agape

Extra šetrné složení ideální pro ženy

Vodní lubrikační gel For Her Agape od System JO byl vyvinutý speciálně pro ženy. Má extra šetrné složení a napodobuje přirozenou lubrikaci ženy. Gel má vyvážené pH, je hedvábně hebký a nelepí. Neobsahuje parabeny, glycerin, glykol, silikony ani oleje.  Více
  • napodobuje přirozenou lubrikaci ženy
  • neobsahuje glycerin, silikon ani olej
  • lze bezpečně používat s kondomy i erotickými pomůckami

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Vodní lubrikační gel System JO For Her Agape, 120 ml

Vodní lubrikační gel For Her Agape od System JO byl vyvinutý speciálně pro ženy. Má extra šetrné složení a napodobuje přirozenou lubrikaci ženy.

Gel má vyvážené pH, je hedvábně hebký a nelepí. Neobsahuje parabeny, glycerin, glykol, silikony ani oleje. Je založený na vodní bázi, díky čemuž jej můžete bezpečně používat s latexovými kondomy i erotickými pomůckami z jakéhokoliv materiálu.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Vodní lubrikační gel System JO For Her Agape vyrobený firmou System JO

Široká nabídka vodních lubrikačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy System JO u nás zakoupilo 15 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

System JO na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 51 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy System JO se nachází tady.Parametry

  • Obsah: 120 ml
  • Balení: plastová lahvička
  • Báze: vodní
  • Složení: Water (Aqua), Propanediol, Gluconolactone, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Citric Acid
  • Výrobce: System JO (USA)

Zařazeno


Kód produktu

E26868