Vyměnitelná venušina kulička Femintimate Pelvix Concept

Náš TIPVýprodej

Ideální pro trénink pánevních svalů od úplného začátku

Venušina kulička Pelvix Concept od Femintimate je jako stvořená pro trénink pánevních svalů. Stačí ji nosit 15 - 20 minut denně po dobu jednoho až čtyř měsíců a uvidíte, že uvidíte zlepšení. :) Doporučovanou dobu nepřekračujte, jinak se svaly příliš unaví, a s kuličkou uvnitř neseďte ani neležte.  Více
  • vyměnitelné vnitřní kuličky o různé váze
  • pomáhá při inkontinenci
  • venušina kulička i činka v jednom
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 145

865

ks
Popis a parametry
Vyměnitelná venušina kulička Femintimate Pelvix Concept

Venušina kulička Pelvix Concept od Femintimate je jako stvořená pro trénink pánevních svalů. Stačí ji nosit 15 - 20 minut denně po dobu jednoho až čtyř měsíců a uvidíte, že uvidíte zlepšení. :) Doporučovanou dobu nepřekračujte, jinak se svaly příliš unaví, a s kuličkou uvnitř neseďte ani neležte. Musíte se pohybovat, jinak se zlepšení nedostaví.

Hlavní zbraní kuličky Pelvix je, že ji můžete rozšroubovat a vložit do ní jednu ze tří kuliček o různé váze (9,2; 17,4 a 34,5 g), takže vás vytrénuje od úplných začátků. Kuličky se při každém vašem pohybu uvnitř velké kuličky rozpohybují a naráží do jejích stěn. Toto chvění vás bude uvnitř příjemně dráždit.

Váhu kuliček vybírejte tak, abyste dokázali kuličku udržet uvnitř, a postupně váhu zvyšujte. Kulička bez vnitřních kuliček váží pouhých 17 gramů, takže je ideální pro všechny začátečnice. Postupem času do ní můžete vložit nejmenší kuličku, pak ji vyměnit za větší a poté za úplně největší. Až budete dostatečně připravená, můžete zkombinovat nejmenší kuličku s prostřední, případně s největší kuličkou. V takovém případě už budete mít místo kuličky vaginální činku vážící 63 gramů (kuličky se uvnitř nebudou hýbat).

Venušina kulička má protáhlý tvar se špičkou, která usnadní zavádění, a drážkované tělo. To si užijete hlavně při jejím zavádění a vytahování. Pro snadnější vytahování má navíc pevné poutko. Kulička je potažená hypoalergenním silikonem a je sametově hebká, příjemná na dotek a 100% voděodolná.

Pro snadnější zavádění venušiny kuličky používejte gel na vodní bázi. Po vytažení kuličku opláchněte teplou vodou a očistěte speciálním přípravkem na erotické pomůcky.

TIP: Pravidelným nošením venušiných kuliček posílíte svaly pánevního dna a budete mít užší vaginu. Lékaři navíc ženám doporučují používat kuličky po porodu a při potížích s inkontinencí.


Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept vyrobený firmou Femintimate

Vyberte si z široké nabídky venušiných kuliček v našem obchodě. Kvalitní výrobek od společnosti Femintimate u nás zakoupilo 60 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Femintimate na Vibratory.net

Na Vibratory.net si můžete vybrat z 1 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Femintimate naleznete zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka (včetně poutka) cca 15,5 cm, délka kuličky 6 cm, průměr max. 3 cm
  • Barva: světle růžová
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS (plast), silikon
  • Obsah balení: venušina kulička, tři vyměnitelné kuličky (9,2 g, 17,4 g a 34,5 g) a praktické pouzdro
  • Výrobce: Femintimate (Španělsko)

Galerie (6)

Galerie


Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept
Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept
Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept
Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept
Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept
Vyměnitelná venušina kulička Pelvix Concept