Wartenbergovo kolečko MYSTIM Extra Spiny Spencer (elektrosex)

VýprodejDoprava zdarma
Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex)
Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex)
Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex)

Dokonalé spojení elektrosexu a BDSM hrátek

Původně lékařská pomůcka, kterou v tomto případě německý výrobce luxusních erotických pomůcek Mystim dotáhl k dokonalosti - Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer s možností elektrické stimulace! Celkem pět(!  Více
 • 5 stimulačních koleček s více než stovkou ostrých ostnů
 • bezpečný nerezový materiál je zároveň skvělý vodič
 • můžete jej používat i bez elektrické stimulace
 • monopolární pomůcka - pro elektrostimulaci potřebujete další elektrohračku
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 715

1 495

ks
Popis a parametry
Wartenbergovo kolečko MYSTIM Extra Spiny Spencer (elektrosex)

Původně lékařská pomůcka, kterou v tomto případě německý výrobce luxusních erotických pomůcek Mystim dotáhl k dokonalosti - Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer s možností elektrické stimulace! Celkem pět(!) koleček vyzbrojených více než stovkou dlouhých ostrých ostnů už se těší, jak se vám slastně zaboří do kůže...

Míra intenzity dráždění závisí jen na vás - od lehkého šimrání až po výraznou bodavou bolest. Elektrické impulsy tomu navíc dodají ten správný náboj.

Chirurgická ocel je bezpečný, zdravotně nezávadný materiál, a navíc perfektní vodič. Přesto můžete požitek z elektrické stimulace ještě prohloubit, když použijete speciální gel na zvýšení vodivosti.

INFO: Abyste si všechny kvality Wartenbergova kolečka Extra Spiny Spencer užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu! Jedná se o monopolární pomůcku, takže potřebujete nějakou další, která "dotvoří" elektrický obvod, např. klasické elektrody nebo smyčky na penis a varlata.

TIP: Wartenbergovo kolečko můžete používat i samostatně, bez elektrických impulsů.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex) od firmy Mystim

Široká nabídka příslušenství pro elektrosex na Vibratory.net. Kvalitní zboží od firmy Mystim od nás zakoupilo 36 zákazníků. Mrkněte na jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Mystim na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 35 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Mystim naleznete tady.Parametry

 • Rozměry: délka 20 cm, průměr 3 cm
 • Počet koleček: 5
 • Barva: černo-stříbrná
 • Póly: monopolární
 • Materiál: chirurgická ocel, guma
 • Obsah balení: Wartenbergovo kolečko (kabel není součástí balení)
 • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (2)

Galerie


Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex)
Wartenbergovo kolečko Extra Spiny Spencer (elektrosex)