vibratory.net

Dámská latexová tanga Rio

Povinná výbava pro všechny pokročilé milovníky těsné latexové módy nejen v ložnici, vhodná volba i pokud s latexem teprve začínáte.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
569

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02851450000
  • Výrobce: LateX
  • Velikost: univerzální S-L
  • Materiál: latex 0.7mm

Povinná výbava pro všechny pokročilé milovníky těsné latexové módy nejen v ložnici, vhodná volba i pokud s latexem teprve začínáte. Tak by se dal shrnout tenhle krásny kousek latexového šatníku. Přírodní latex se svou nezaměnitelnou vůní a elastičností obepne vaší pánev a přilne k intimním partiím jako druhá kůže.

Díky těsnosti materiálu je můžete nosit i pod normálním oblečením. Překvapte svého partnera a místo klasických kalhotek si vemte třeba na společný výlet tyto latexové kalhotky, jeho vzrušení bude odměnou pro vás oba...

Pro atraktivní lesklý vzhled doporučujeme lak na latex.

Hodnotilo 8 zákazníků: 78 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Klára.sutra | před 15 měsíci 80%

V zadu by mohli mít o něco míň materiálu, ale i tak jsou skvělý. Můj partner je zbožňuje.

Standa | před 16 měsíci 100%

Jsou super. Svojí ženě jsem už koupil spoustu latexovejch věcí, protože latex zbožňuju. Tyhle kalhotky skvěle zvýrazňujou její přednosti. Jsem celej nažhavanej už jen když se na ní koukam.

Šťepán H. | před 24 měsíci 20%

Příde mi, že tenhle produkt vypadá jinak než na obrázku a hlavně mojí ženě vůbec nepasuje. Nedoporučuju.

kvadrát na druhou | před 24 měsíci 60%

Koupil jsem je pro svojí ženu, abych trochu zpestřil její šatník. Zdáli se jí bejt moc pohodlný ale až moc jí zvýrazňovali přirození. Stříh by moh bejt o něco lepší.... Doporučuju je nastříkat latexovym sprejem.

Dan:Dan | před 27 měsíci 60%

Pořídil jsem je pro svojí milou a jejich vzhled se jí moc líbil. Po nasazení byla bohužel zklamaná, protože byly hrozně úzký a zařezávali se jí do boků. Neni nijak "obrovská". Vypadala v nich skvěle, ale rozhodně se tak necejtila. Po nastříkání latexovym sprejem vypadali naprosto dokonale. Nedoporučuju je "větším" ženám.

ZlobiváRybka | před 29 měsíci 100%

Moje žene má tyhle kalhotky už nějakou dobu a nosí je dost často. Hrozně se mi líbí jak jí to zařízne vagínu a nosí to občas i pod oblečenim. Ze zadu nevydaj tak skvěle, ale zepředu je to pastva pro oči. Nejlíp vypadaj když je žena oholená.

Šimon | před 30 měsíci 100%

Tyhle kalhotky vřele doporučuju.

prstík123 | před 31 měsíci 100%

Koupil jsem je pro svou ženskou. Hned jak je dostala, tak mi poslala fotky, na kterých je má oblečený. Vypadalo to skvěle, ale ještě líp to vypadalo když jsem je zpatřil naživo. Je dobrý je nastříkat lesklym sprejem, to pak vypadaj ještě líp.

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

08.12.2016

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Podobné produkty