Poloha na koníčka, kovbojka, Cowgirl

Poloha na koníčka, kovbojka, Cowgirl

Poloha na koníčka je sexuální pozice, při níž je žena nahoře a sex si užijí oba dva v páru. Muž si lehne na záda a žena si vyleze na něj a „osedlá si ho“. Proto se této pozici říká i kovbojka (anglicky cowgirl). Muž se při sexu na koníčka dostane poměrně hluboko. Žena se může i zaklonit a chytit se jeho kolen, když je muž trochu nazdvihne.

Žena při poloze na koníčka kontroluje tempo, muž má zase nádherný výhled, volné ruce a dostatečnou volnost pohybu boků na to, aby dělal víc, než jenom ležel jako spadlá hruška. 

Varianty polohy na koníčka

Poloha na koně má spoustu zajímavých variací, které vám umožní kontrolovat hloubku a úhel penetrace a dají vám poznat rozkoš v mnoha různých podobách.

Asijská kovbojka

Tuto pozici si nejvíce užijí vášnivé ženy
Tuto pozici si nejvíce užijí vášnivé ženy

Za zkoušku stojí například asijská kovbojka. Při tradiční poloze na koně žena klečí na kolenou. Při asijské kovbojce na muži neklečí, ale dřepí. Stojí na svých chodidlech. Ideální je, když muž trochu pokrčí nohy, aby se o ně mohla žena opírat. Nebo se může nahnout kupředu a opírat se o mužovu hruď.

Snazší, než začít s touto pozicí přímo, je přejít do ní z tradiční kovbojky. Muž vám pomůže s balancováním tak, že vám položí ruce na boky.

Tato pozice je pro ženu poměrně únavná. Můžete ji prodloužit tím, že žena zůstává v pevné pozici, zatímco přirážení obstarává muž.

Vzpírající se kůň

Při asijské kovbojce využijete i podpatky
Při této poloze využijete i podpatky

Z asijské kovbojky snadno přejdete do pozice vzpírajícího se koně.

Muže leží na zádech a žena má chodidla na posteli. Zakloní se dozadu a opřed se o své ruce. Pro méně obratné ženy je lepší přejít do této pozice z klasické kovbojky – nejprve se zakloní, opřou o natažené ruce, a teprve poté se z kolen zvednou na chodidla, která položí vedle mužových boků.

Dámy, čím více roztáhnete nohy, tím snáze se vám bude udržovat rovnováha. Teď se můžete kolébat na muži, jako kdyby to byl vzpírající se kůň, kterého se snažíte zkrotit. A pánové – vy se můžete vzpírat.

Ženy mohou přirážet, případně se zkusit posunout nahoru po mužově těle, aby ještě vylepšily úhel. Když se unaví, tak si na muže sednou a chvíli si odpočinou. Pozor ale, ať ho nezraníte.

Pokud se chce muž také zapojit, může kroužit pánví. Pokud pokrčí nohy, bude se mu snáze přirážet, a pokud je pokrčí hodně, žena si na ně může lehnout.

Při sexu na jednu noc si můžete dovolit malý žertík
Při sexu na jednu noc si můžete dovolit malý žertík

Vzpírající se kůň je mimo jiné skvělá poloha pro anální sex

Kovbojka v rohu

Při této zajímavé variantě muž posune nohy na roh postele. Žena si ho osedlá tak, že má jednu nohu pokrčenou na posteli, zatímco druhou má nataženou na zemi.

Dámy, pozor, ať přitom nesklouznete na zem!

  • Typ milostné polohy – partnerka nahoře
  • Fyzická náročnost – snadné
  • Poloha vhodná pro – anální sex, vaginální sex

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Akrobatka

Akrobatka

Sexuální poloha akrobatka je variantou obrácené kovbojky pro velice flexibilní ženy. Celý článek...

Amazonka

Amazonka

Při této sexuální poloze si muž sedne na židli. Žena si sedne na něj tváří k němu tak, aby se špičkami dotýkala země. Kontrolu... Celý článek...

Betty Rocker

Betty Rocker

Málokterý pár si zkusil sexuální polohu Betty Rocker. Působí netradičně, skoro exoticky, ale přitom je velmi jednoduchá. Celý článek...

Bidýlko

Bidýlko

Sexuální pozice, k níž potřebujete stůl, židli, nebo jinou vyvýšenou plochu, na niž si sedne muž. Celý článek...

Boční jízda

Boční jízda

Sexuální poloha boční jízda je variantou asijské kovbojky. Celý článek...

Boční sedlo

Boční sedlo

Boční sedlo je skvělé pro dívky, které chtějí převzít kontrolu, a pro líné muže, kteří kontrolu rádi předají. Celý článek...

Cválající kůň

Cválající kůň

Cválající kůň je sexuální poloha, při níž si muž sedne na pevnou židli a natáhne nohy. Celý článek...

Dřep

Dřep

Dřep je sexuální pozice, při níž si muž lehne na záda a žena si dřepne na něj, boky mezi jeho stehny, chodidla po jeho bocích.... Celý článek...

Dvoupatrový autobus

Dvoupatrový autobus

Tato sexuální poloha je ideální pro přechod z jedné pozice do druhé, například po obrácené kovbojce. Celý článek...

Klek a sed

Klek a sed

Sexuální poloha, při níž si muž klekne, respektive sedne na paty a žena si mu sedne do klína. Celý článek...

Klouzající dívka

Klouzající dívka

Sexuální poloha klouzající dívka je vlastně ženskou variantou kočičky. Celý článek...

Na hraně nebes

Na hraně nebes

Skvělá sexuální pozice pro ženy, které chtějí dosáhnout orgasmu. Muž se posadí na okraj postele. Celý článek...

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka je sexuální poloha, při níž je žena nahoře, zakloněná dozadu, obrácená k partnerovi zády. Celý článek...

Roznožka

Roznožka

Sexuální poloha hodně podobná ženě nahoře. Stejně jako při ní si muž lehne na záda a žena si ho „osedlá“. Celý článek...

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství. Celý článek...