Příručka Nadsamce – Jak na masáž klitorisu

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Příručka Nadsamce – Jak na masáž klitorisu

Na zádech ho hledají jen puberťáci

Dnes již legendární úryvek z Bravíčka, kde třináctiletá Simonka v rubrice Láska, sex a trápení hledá klitoris na zádech, působí úsměvně. Veškerá sranda však končí v momentě, kdy mi milenka povídá o neschopnosti jejího bývalého klitoris pořádně najít a stimulovat. I když je klitoris orgán celkem velký a je hodně schovaný pod kůží, na záda fakt nikomu nevede. Pánové, ruce do (ženina) klína!

Klitoris na zádech
Chudák holka! Na druhou stranu s klitorisem na zádech by udělala
zajímavou kariéru v pornoprůmyslu. (foto výstřižku z časopisu Bravo)

Základní instruktáž

Knoflík rozkoše funguje bez ohledu na jeho velikost u každé samičky prakticky stejně, což ale neznamená, že na něj za každé situace platí to samé a že každá holka tvoje hraní s klitorisem ocení. Někdy vyžaduje dráždění poštěváčku intenzivní tlak, jindy je zase klitoris velmi citlivý a hrubé zacházení by jeho majitelku víc bolelo než vzrušovalo.

Pamatuju si holku, která vyžadovala opravdu brutální přístup. Spokojená byla až tehdy, kdy jsem mučil její klitoris jak zajatce v Guantánamu. Sleduj signály, které ti žena vysílá a nikdy neuděláš chybu.

Jdem se tedy mkrnout na 5 způsobů zacházení s tím malým kouzelným hráškem.

Nehty zaryté do matrace
Nehty zaryté do matrace nejsou nikdy špatné znamení.

1. Předehra pro klitoris

Pánové, jedna malá rada z praxe. Z nějakého důvodu jsou čubičky dost alergické na to, když si to během předehry zamíříte rovnou do Poštěvákova. Různé varianty předehry jsme řešili v jiných článcích, ale jak udělat předehru samotnému panu Klitorisu?

TIP 1: Podráždi jeho schované vnitřní části

Ruce jí přilož na vrchní část stehen, přesně na místo ohybu třísel, kde začínají přecházet ve velké pysky, a palci přitlač. Masíruj holčinu po obou stranách najednou, od pochvy až nahoru k poštěváčku, ale zatím se jej nedotýkej.

Neboj se při dráždění klitorisu přitlačit - jeho spodní část vede pod kůží a je potřeba většího tlaku, aby bylo vzrušení znatelné.

Anatomie klitorisu
Klitoris je poměrně veliký orgán, jehož ramena vedou
po stranách celé kundičky.

TIP 2: Véčko

Při masírování udělej prsty véčko, kterými roztáhneš stydké pysky. Klitoris ti vyskočí přímo uprostřed a můžeš ho spojováním prstů skvěle dráždit. Prstoklad bys měl mít dokonale nacvičený.

Ti nejlepší z nás zvládají v jeden moment jak masáž v kalhotkách, tak vášnivé líbání rtů naší milované. Kombinace francouzského líbání a lehkého mačkání kůže kolem poštěváčku ženskou rozdráždí k nevydržení.

3 zajímavosti o klitorisu

1  –  Jedinou funkcí klitorisu je poskytovat ženě rozkoš! Doktoři od 16. století, kdy uznali oficiálně jeho existenci, na žádnou jinou fuknci nepřišli.

2  –  Klitoris má 2x více nervových zakončení než penis. Je složen z cca 8000 nervových buněk.

3  –  Těsně před orgasmem se klitoris velmi znatelně zvětší. U některých žen může mít klitoris až několik centimetrů a vypadá prakticky jako malý penis.


Proti gustu žádný dišputát, ale tohle už je třeba na mě fakt moc... nicméně z ložnice bych ji nevyhodil ;-)
Proti gustu žádný dišputát, ale tohle už je třeba na mě fakt moc... nicméně z ložnice bych ji nevyhodil ;-)

2. Masáž klitorisu rukou

Jakmile je holka rozjetá klitorální předehrou a vidíš, že už je připravená na víc, přilož ruku k dílu. Existuje několik technik masáže klitorisu, které bys měl zkusit.

TIP 1: Použij celou dlaň

Tohle není nic složitého, prostě přilož dlaň na její vaginu a jemně tlač. Kombinace mírného tlaku a tepla dlaně potěší nejen klitoris, ale celou vaginu. Málokdo tohle zkusí, takže je pravděpodobné, že partnerku příjemně překvapíš.

TIP 2: Vyhoň ho

Klitoris je vlastně takový ženský penis, tak proč ho nepotěšit stejnou technikou? Uchop klitoris mezi prsty a pohybuj s nimi nahoru a dolů. Nejdříve pomalu, pak rychleji a intenzivněji, prostě jako u honění. Holka přitom musí být dostatečně vlhká, pokud není, použij lubrikant.

TIP 3: Jdi na to zlehka

Tohle je úplně odlišná technika stimulace klitorisu, než ta předchozí. Zde totiž budeš používat jen minimum tlaku, vlastně se klitorisu budeš sotva dotýkat. Odhal klitoris, nanes malé množství slin nebo lubrikantu a prstem se jemně dotýkej jeho strany. Neměj celý prst na klitorisu! Pak pohybuj prstem nahoru a dolů, ale hýbej jím jen o několik milimetrů. Skoro jako by stál na místě. Partnerka bude pohyb vnímat spíše jako jemné vibrace.

VÝUKA: Většina holek má jednu stranu klitorisu citlivější, takže zjisti, která strana to je a věnuj se hlavně jí.

TIP 4: Věnuj pozornost celému klitorisu

Nesoustřeď se jen na viditelnou část klitorisu. Toto není celý orgán. Tělo klitorisu se nachází po obou stranách vaginy. Zkus na ně proto jemně tlačit, tím budeš dráždit vnitřní části klitorisu. Pro zvýšení rozkoše zkus i krouživý pohyb.

TIP 5: Nepřímá masáž klitorisu

U této techniky je důležité nechat klitoris ukrytý pod kapucí (záhyby kůže, které jej překrývají). Když zmáčkneš tento kus kůže mezi prsty, partnerka ucítí tlak na svůj klitoris. Přidržuj kapuci mezi prsty a začni s ní pohybovat. Ze strany na stranu, nahoru a dolů. Experimentuj a zjisti, co se jí líbí nejvíce. U téhle techniky je nejlepší používat palec a ukazováček.

3. Lízání klitorisu

Představ si, že by ti milenka při orálu dávala pusy na pupík a torpédo nechávala bez povšimnutí. Dost nuda, co? Tak takhle nějak se nadržená šťabajzna cítí, když se při lízání poštěváčku obtěžuješ ocucáváním pysků.

Když už seš tam dole, věnuj péči lízání klitorisu sakra!

Lízání
Jazyk si může s klitorisem dokonale pohrát, tak toho využij!

TIP 1: Jednotvárnost zabíjí

Jazykem jezdi po klitorisu, neboj se ho sát, střídej směry a rychlost lízání poštěváčku podle reakcí partnerky. Pozor! Nejsi snad žíznivá německá doga, abys jazykem kmital jak utržený ze řetězu. Vykašli se na jazyková tornáda a opět raději poslouchej vzdechy a sleduj reakce.

TIP 2: Posilovna pro jazyk

Trénink je základ, takže si zkus někdy o samotě u televize jen tak na prázdno rychle kmitat jazykem. Když tě u toho nikdo neuvidí, tak to trapné nebude ;-)

Jak dlouho to vydržíš? Udržíš stejné tempo? Bolí tě jazyk, co? Nejspíš vydržíš uplný prd, takže pěkně trénuj, makej, za pár týdnů z něho bude svalnatý mačo jazyk připravený na nezapomenutelné lízání vagíny.

Hrátky s poštěváčkem nejsou na pár sekund. Říct partnerce uprostřed nejlepšího "Sorry, už nemůžu, bolí mě jazyk" je technická diskvalifikace. Příště už si nevrzneš.

VÝUKA: Chceš být machrem na stimulaci dráždění klitorisu jazykem? Mrkni se na článek Vzrušující jazyková lekce aneb Jak správně lízat vaginu.

Orální sex
Dopřej micině trochu takového toho domácího lízání...

4. Dráždění klitorisu při sexu

Jestli chceš, aby na tebe ta sexy mrcha už nikdy nezapomněla, zařaď do postelového repertoáru pozice, při kterých máš ke klitorisu dobrý přístup. Hluboké pronikání v kombinaci s masáží jejího růžového hrášku funguje vždy a všude, pod to se klidně podepíšu!

Apeluju na všechny samce, přidejte k šoupání masáž klitorisu a během pár minut budete svědky ženského orgasmu par excellence!

Masáž klitorisu
U velkého množství poloh můžeš rukou klitoris masírovat.
Tak ne, že se na to vykašleš!

TIP: Nejlepší poloha na šukání a dráždění poštěváčku zároveň

Podlož prdelku svojí kotletky polštářem, roztáhni jí nohy a sám si sedni proti ní na postel tak, že tvoje nohy budou pod jejími. Zasuň vašnostu a volnou rukou se neostýchej pohonit poštěváček. Někteří nekňubové nechávají ruce ležet ladem, což je obrovská chyba.

5. Vibrátory a jiné hračky pro stimulaci klitorisu

Aby to mělo ještě větší grády, můžeš pro dráždění poštěváčku použít cokoli co vrní. Když už bys chtěl pořídit partnerce pomůcku, která je vyrobena přímo pro stimulaci poštěváčku, zkus toto:

Vakuová pumpa na klitoris

Přísavku přilož ženě na poštěváček a začni pumpovat. Podtlak zvýší citlivost klitorisu a její kundička pěkně naběhne. Po sundání vakuové pumpy jí to uděláš jako nikdy před tím. Třeba jako zkušenost micky ze sexshopu:

"Mám ráda přístroje na klitoris a tohle je jeden z nejlepších. Sání je pevné, ale ne nepříjemné. Hodně jsem zcitlivěla po používání tohohle přístroje. Vždycky mám ohromný orgasmus. Jsem ráda, že jsem si tuhle fajnovou hračku koupila."

Anežka

Vakuová pumpička na bradavky a klitoris, 1 ks – Vakuové pumpy pro ženy
Extra silný sací výkon
185

Vibrátory na klitoris

Tyhle vibrační věcičky jsou většinou menší než klasické vibrátory, takže se dobře drží v ruce a při hrátkách moc nezavazí. Stačí vibrátor na klitoris při sexu přiložit na správné místo a uvidíš, jak bude tvoje samička vrnět blahem.

"Moje přítelkyně je z něj nadšená. Je to fajn věcička. Žádná jiná hračka, kterou jsem jí koupil, jí neudělala takovou radost. Díky nízké frekvenci jdou vibrace až do břicha (říká moje přítelkyně), což ji rychle a cíleně přivede k vrcholu. Jsme z tohoto výrobku nadšení oba. Používáme jej společně."

Igor

EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Mini vibrátor na klitoris Satisfyer Tropical Tip – Vibrátory na klitoris
Překvapí extra výkonem i hravým designem
1 095
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Orca – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Zažijete úžasnou kombinaci pulzace a vibrací
895
Ovládání mobilem
Skvělá cena
Výprodej
–24 %
Nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Curvy 2+, růžový – ovládaný mobilem – Poslední kousky skladem
Malý, výkonný a propojí vás s celým světem
1 195
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Seal You Soon – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vyberete si mezi pulzací a vibracemi
875
Vibrační stimulátor pro ženy Fantasy For Her – Vibrační stimulátory pro ženy
Intenzivní stimulace klitorisu, bodu G a hráze
1 535
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Úžasná kombinace bezdotykové stimulace a vibrací
995
EXTRA výkon
Náš TIP
Extra výkonný vibrátor Chaiamo, vínový – Vibrátory na klitoris
Nezapomenutelný orgasmus díky extrémně silným vibracím
1 095
–230 Kč
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 3+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Pulzační stimulace a vibrace vás vynesou až do orgasmického nebe
965
Mini-vibrátor Funky, fialový – Vibrátory s neobvyklým designem
Čtveřice nástavců pro různorodou stimulaci
235
Nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pearl Diver – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Svůj klitoris rozmazlíte mnoha stimulačními programy
695
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Cutie Heart – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Zahrne váš klitoris pořádnou dávkou lásky
705
Mini-vibrátor Baby Vibe – Vibrátory na klitoris
Vibrující ďábel v kapesní velikosti
275
–24 %
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vyzkoušíte spoustu druhů rozkoše
1 295
Náš TIP
Ovládání mobilem
–24 %
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Black – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vychutnáte si spoustu kombinací rozkoše
1 295
Náš TIP
Ovládání mobilem
Pulzační vibrátor na bod G/stimulátor klitorisu ZALO Queen – High-tech vibrátory
Rozmazlí vás jako opravdovou královnu
2 995

Pulzační stimulátory

Pulzační stimulátor je snad nejdokonalejší vynález mezi erotickými hračkami pro ženy. Skoro každá roštěnka, která jej zkusila, z něj byla totálně odvařená. Rozhodně doporučuji vyzkoušet!

"Nejlepší hračka!! a že jsem jich měla!! drahé, levné, malé velké... žádná z nich nefungovala tak skvěle jako satisfyer udělám se během chvilky.. jestli se mi rozbije,, okamžitě objednávám další"

Šárina

Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Orca – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Zažijete úžasnou kombinaci pulzace a vibrací
895
Ovládání mobilem
Interaktivní pulzační stimulátor klitorisu Svakom Pulse Lite Neo – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Rozmazlí klitoris vzrušujícími tlakovými vlnami
995
Testovací stimulátor klitorisu Satisfyer One Night Stand – Bezdotykové stimulátory klitorisu
90 minut intenzivní slasti
245
Ovládání mobilem
Skvělá cena
Výprodej
–24 %
Nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Curvy 2+, růžový – ovládaný mobilem – Poslední kousky skladem
Malý, výkonný a propojí vás s celým světem
1 195
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Seal You Soon – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vyberete si mezi pulzací a vibracemi
875
Náš TIP
–33 %
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer PENGUIN – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Nacucne poštěváček a nedá mu pokoj, dokud nebudete úplně hotová
995
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Úžasná kombinace bezdotykové stimulace a vibrací
995
–230 Kč
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 3+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Pulzační stimulace a vibrace vás vynesou až do orgasmického nebe
965
Nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pearl Diver – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Svůj klitoris rozmazlíte mnoha stimulačními programy
695
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Cutie Heart – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Zahrne váš klitoris pořádnou dávkou lásky
705
Pulzační stimulátor klitorisu Svakom Pulse Pure – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Rozmazlí klitoris příjemnými tlakovými vlnami
1 195
–24 %
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vyzkoušíte spoustu druhů rozkoše
1 295
Náš TIP
Ovládání mobilem
–24 %
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Black – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vychutnáte si spoustu kombinací rozkoše
1 295
Bestseller
Náš TIP
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 2 – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Intenzivní tlakové vlny pro dokonalé polaskání klitorisu
995
Náš TIP
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Traveler – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Intenzivní rozkoš zabalená na cesty
845

Tak jsme si odbyli krátkou komerční vsuvku a hurá na poslední vychytávky jak stimulovat poštěvák.

6. Kombinuj různé druhy dráždění klitorisu

Co si budem namlouvat, někdy to holka potřebuje trochu dýl, než na kolik má chlap vymakaný jazykový sval. Je pořád lepší jazyk vyměnit za prst nebo vibrátor, než přestat úplně. A druhá věc – někdy je změna dráždění super zpestřením. Takže nezoufej, když to celé neulížeš.

Rada z praxe: pokud zapojíš do hrátek vibrační pomůcku, nepoužívej ji moc dlouho nebo ji zařaď až na konec. Vibracemi ji nabudíš hodně rychle, ale vedlejším efektem je znecitlivění poštěváčku. Tvoje prsty nebo nedej bože jazyk pak partnerka vůbec neucítí (a to bohužel mluvím z vlastní zkušenosti).

Masáž klitorisu
Bude fajn použít olejíček

Hej, mistře klitorisů, po rozkoši pasu!

Ruku na srdce, ať už ho máš kdekoli. Věnuješ se klitorisu vždy s náležitou péčí? Nemyslím si, a proto si tenhle manuál otevři vždy, když jde tvoje partnerka spát nevybouřená. Správná stimulace klitorisu vede k orgasmu a jen úplný sobec ho bude přehlížet. Každý správný nadsamec totiž ví, že spokojená milenka je vždy svolná milenka, a to se vyplatí.

Příručka Nadsamce

Související témata

Vybíráme z e-shopu