Příručka Nadsamce – Sex podle znamení aneb Zapíchej si díky horoskopům

Horoskopy, homeopatie, plochá Země, iluminátství, chemtrails... Z mýho pohledu jsou to všechno snůšky nesmyslných keců. Jenže horoskopy a sex podle znamení můžeš skvěle zneužít k tomu, aby ses nějaké důvěřivé kočičce podíval do kalhotek. Jak na to?

Příručka Nadsamce – Sex podle znamení aneb Zapíchej si díky horoskopům

„Víš, já jsem takový typický Býk zasažený šípem Amora! Jsi moje vyvolená a nesejdu z cesty, dokud nebudeš moje.“ Za normálních okolností bych takovou větu z huby nevypustil, ale když jde o šukání, je ze mě druhej Antonín Baudyš.

Co jsi za znamení zvěrokruhu?

Existuje spousta kočiček, které bezmezně věří horoskopům. A nejedná se jen o náctileté naivky, ale i zralé ženy, které jsou jinak poměrně rozumné. Hltají horoskopy v dámských časopisech a na webech pro ženy a bez zamýšlení se jimi řídí. Rozhodují se podle nich, co budou dělat, co si vezmou na sebe, kdy budou držet dietu nebo kdy půjdou k doktorovi. Dokonce si podle nich vybírají i životního partnera nebo chlapa, se kterým si vrznou. A právě takový holubičky tě budou zajímat.

Bacha na ženy, které se astrologii věnují do hloubky. Takové na naučené horoskopové fráze nesbalíš, protože ani ony samy neberou horoskopy z časáků vážně. Místo sexu se u nich dočkáš spíše přednášky na téma, proč je nesmysl jim věřit...

Doporučení horoskopu, které z tebe udělá dokonalou partii, dokážeš oběti skvěle podstrčit. Stačí se trošku vyznat ve znameních zvěrokruhu a v tom, jaká znamení k sobě patří. Pak už se jen stačí nad skleničkou v baru zeptat na znamení a pohotově reagovat. O tom, jaké znamení jsi, klidně zalži. Naivky, které žerou horoskopy, chtějí tak jako tak jen něčemu věřit.

Ženy narozené ve znamení Berana jsou zvídavé a s radostí experimentují.
Ženy narozené ve znamení Berana jsou zvídavé a s radostí experimentují.

Jaká znamení se k sobě hodí?

Scénář je vždy stejný. Zeptáš se holky na znamení, pak k němu vybereš to nejlepší možné a prohlásíš ho za vlastní. Tohle musí proběhnout bleskově! Jaká znamení se k sobě hodí musíš mít nabiflovaný jak sestavu tvýho oblíbenýho mančaftu. A jak to v praxi probíhá?

Ty: "A jaké jsi vlastně znamení?"
Ona: "Já jsem Kozoroh. Proč se ptáš?"
Ty: "Nekecej, já jsem Rak! Hned jsem si říkal, že musíš být Kozoroh. Je vidět, že to máš v hlavě srovnané... A navíc mě děsně přitahuješ..."

Pokud si vážně baba jede horoskopy, musí jí po takové konverzaci v hlavě poletovat hvězdičky a dole vlhnout mušlička. A jaká znamení se k sobě hodí? Tady to máš:

 • Beran (21. března – 19. dubna) > Lev

 • Býk (20. dubna – 20. května) > Ryby

 • Blíženci (21. května – 20. června) > Střelec

 • Rak (22. června – 22. července) > Kozoroh
 • Lev (23. července – 22. srpna) > Beran
 • Panna (23. srpna – 22. září) > Štír
 • Váhy (23. září – 22. října) > Vodnář
 • Štír (24. října – 22. listopadu) > Panna
 • Střelec (23. listopadu – 21. prosince) > Blíženci
 • Kozoroh (22. prosince – 19. ledna) > Rak
 • Vodnář (21. ledna – 20. února) > Váhy
 • Ryby (21. února – 20. března) > Býk
Vodnářky ocení přímého chlapa, který nic neskrývá.
Vodnářky ocení přímého chlapa, který nic neskrývá.

Sex podle znamení

Jakmile znáš všechny vhodné shody, musíš se ještě naučit ke každému znamení několik povídaček, kterými buchtě rozproudíš fantazii. Základní popis je fajn dodržet, ale pak už můžeš improvizovat podle situace. Ona smyšlené informace stejně nemá šanci poznat a z tebe bude hvězdopravec, který si zapíchá.

Předem upozorňuju na to, že základním předpokladem úspěšného sbalení holky jsou dobré komunikační dovednosti. Znamení zvěrokruhu ti vše usnadní, ale to nic nemění na tom, že tahle strategie není pro zakřiknutý cápky.

Podle různých průzkumů zná charakteristiku vlastního znamení přes 90 % lidí a více než půlka potvrzuje, že to na ně sedí.

Rak

Pokud je kundička přesvědčena o tom, že je typický Rak, musíš se stát vůdcem. Potřebuje silného chlapa s jasným názorem a tvrdým pérem, protože v posteli bude submisivní. Mně se to tedy moc nepotvrdilo, ale na tom ve výsledku vůbec nesejde. Hlavně, že smočíš, no ne?

Lev

Tady to budeš mít jednoduché. Musí si připadat jako šelma, která tě loví. Zahraj si na Bambiho a udělá si z tebe svačinu. Její sexuální apetit uspokojíš tím, když nebudeš myslet jen na sebe a vzbudíš v ní dojem, že ona všemu velí.

Lvice si musí připadat jako šelma, která tě loví.
Lvice si musí připadat jako šelma, která tě loví.

Panna

Ti, co vymýšlejí charakteristiky znamení, nejsou zrovna dvakrát kreativní. Jak jinak si vysvětlit, že z Panny dělají ledovou královnu. A ty chudinky pak tomu věří... Buď gentleman, netlač na pilu a z klasické Panny se stane nenasytná bestie, která bude chtít všechny ty astrologické žvásty vymrdat z hlavy.

Váhy

Tvař se inteligentně a považuj ji za mega chytrou, mega bystrou a mega sofistikovanou bytost. Když se ti podaří vlézt jí do zadku právě tímhle způsobem, možná se ti pár hodin na to podaří vlézt jí do zadku už zcela skutečně pérem napřed a užít si super anál.

Štír

To nejvíce charakteristické pro toto znamení (podle těch, co tomu věří) je zároveň to, co se ti dokonale hodí do krámu. Štír je podle všeho nejvášnivější znamení s největší sexualitou. Tak si tu štírovitou sexbombu odjisti lichotkama a zjisti, co je na tom pravdy.

Střelec

Pochval, jak dokáže být spontánní. Jak je volnomyšlenkářská. Jak působí svobodně a vyrovnaně. A pak ji utáhni na sex na jednu noc. Vždyť s takovými vlastnostmi typického Střelce dokáže skvěle odlišit lásku od pouhého píchání.

Střelkyně je ráda spontánní a svobodná - ideální na sex na jednu noc.
Střelkyně je ráda spontánní a svobodná - ideální na sex na jednu noc.

Kozoroh

Pokud buchta skutečně věří, že je typickým Kozorohem, musíš překvapit romantikou, něhou a celkovou citlivostí. Jinak si tě k tělu a kozičkám tuplem nepustí. Když se ti podaří zapůsobit, čeká na tebe nespoutaný a krásně divoký sex.

Vodnář

Je tak rozhodná, je tak vášnivá a nepotrpí si na chození kolem horké kaše. Ocení přímého chlapa, který nic neskrývá. Tak se nestyď a vylož karty na stůl. Chceš se jí přece dostat do kalhotek... A Vodnářka chlapa s jasnými úmysly odmění.

Ryby

Rybu je potřeba ukecávat. S největší pravděpodobností bude chtít slyšet, jak je svůdná, okouzlující, pohádková, tajemná atd. Naservíruj pár oblbovaček a pak začni připravovat postel. Ryby jsou vášnivé a vědí, co chtějí.

Ryby jsou vášnivé a ví, co chtějí.
Ryby jsou vášnivé a vědí, co chtějí.

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana jsou zvídavé a s radostí experimentují. Nechtějí se nudit a na běžné aktivity je moc neužije. A to se ti skvěle hodí, jakmile dojde na sex. Všelijaké praktiky, erotické hračky a prasárničky jsou pro tohle znamení ideální. Neváhej krásku přesvědčit o tom, že jí nabídneš víc než klasický sex.

Býk

Tohle je údajně dost smyslné znamení, které si chce život a sex pořádně užívat. Vyhledává intenzitu v zážitcích i postelových radovánkách. Příslibem dlouhého a procítěného píchání tohle znamení rozhodně nezarmoutíš.

Blíženci

Určitě tě napadlo, že tohle znamení se bude chtít všelijak mazlit a hladit. Jsi vedle, tak se nenech zaskočit a vytáhni lichotky o tom, jak ti samička ve znamení Blíženců přijde plná energie a vášně. Jak je do všeho zapálená a vášnivá. Právě to je totiž ta její stránka, kterou ti dokáže ukázat v posteli.

Znamení zvěrokruhu pro super sex

Na povídání o sexu podle znamení jsem dostal holku do postele nesčetněkrát. Nauč se v téhle hvězdné fantasmagorii orientovat taky a budeš mít v rukávu další trik, který ti pomůže balit ženský. A to se přeci hodí... Já to jako typický Vodnář musím vědět.

Vybíráme z e-shopu