Příručka Nadsamce – jak překonat stydlivost v sexu

Kdo se stydí, ten nesmí do postele. Kvalitní sex vyžaduje sebevědomí, a proto se podívej, jak ho lehce zvýšit sobě i tomu, s kým spíš. Ukážu ti 6 zaručených tipů, které spolehlivě roztříští každou upejpavou dušičku.

Příručka Nadsamce – jak překonat stydlivost v sexu

Jednou z největších překážek pestrého divokého sexu je stydlivost. Některé samičky se bojí odvázat a jejich partneři tak hledají způsoby, jak jim dodat sebevědomí. Nebo oni sami bojují s různými mindráky. Pokud tě nebaví patřit mezi postelové přizdisráče, ukážu ti, jak se zbavit nízkého sebevědomí a jak získat odvahu kance!

„Když já bych radši zůstala dole, tak se nezlob,“ odmítá změnit polohu, protože bych si při rajtování pravděpodobně všiml jejího špeku na břiše, se kterým roky bojuje ve fitku. Jako kdyby mě zrovna tohle při sexu tankovalo! Bože, když už jsme v posteli, tak jde přece o sex a ne o míru špekatosti. Nízké sebevědomí vás oba připravuje o řadu vzrušujících zážitků – je zapotřebí s ním bojovat, a to bez ohledu na pohlaví či délku vztahu. Jinak by to také mohlo dopadnout tak, že se budeš stydět plácnout ženskou přes prdel.


Stydět se plácnout? To už je fakt hodně špatné!
Stydět se plácnout? To už je fakt hodně špatné!

Stydlivost je na obou stranách

O kolegovi v práci, který je tak trochu balvan, jsem vám už povídal. Pravdou je, že v práci máme přebalvanováno. Při jedné z debat o sexu mně jiný kolega šokoval tím, že ani po třech letech vztahu nelízal pekáček partnerky. „Když nám to přijde trapný“, vysvětluje, jak kdyby to měla být nějaká omluva. Už vidím, jak to dělají u zhasnutého světla, klasicky a nudně.

Nejen ženy však bojují se strachem z toho, že se druhé osobě nějakým způsobem znechutí. U nás mužů patří mezi nejčastějí zdroje stydlivosti nedostatek sexuálních zkušeností a velikost penisu.

Naštěstí se lze stydlivosti a nejistoty zbavit! Nabízím ti několik zaručených tipů jak zacloumat s ostychem :)

Jak ženě dodat zdravé sebevědomí?

Nemusíš být zrovna génius, aby ti došlo, že stud je spojen se sebevědomím. Mám tady proto pár tipů, jak ženě krásně zalichotit s cílem udělat z ní nenasytnou exhibicionistku.

TIP 1: lichotky fungují

Pochval ji účes, oblečení, úsměv, oči. Ukaž jí bouli na kalhotech, kterou díky ní máš.


Ženy na sobě prostě hledají chyby
Ženy na sobě prostě hledají chyby

TIP 2: pořiď jí prádélko

Každá se chce líbit a každou potěší luxusní dáreček. Podívej se na erotické spodní prádlo a vyber něco, v čem se bude cítit sexy. Nic přehnaného, jinak si bude připadat jak laciná šlápota. A jakmile si ho nandá, nezapomeň ukázat, že se ti v něm líbí. Pozitivní dopad na sebevědomí zaručen. V dalším díle ti ukážu další nesporné výhody prádla.

TIP 3: ukaž své vzrušení

Proč vymýšlet komplimenty a souvětí o tom, jak je sex s ní báječný. Místo toho vzdychej a dávej najevo vzrušení. Když uvidí a uslyší, že si šukec užíváš, bude si připadat jak pornohvězda.

Rada Nadsamce: Každá žena ocení, když muž zná 7 jejich erotogenních zón.

TIP 4: připravuj si půdu pro sex už od rána

Opět se vracím k tomu, že předehra nezačíná 10 minut před zásunem, ale hned ráno po probuzení. Po celý den nesmíš z partnerky spustit oči. Říkej jí, že se ti líbí. Buď sakra gentleman a večer jí to můžeš pořádně nadnat. Po celém dni pozornosti nemůže propadnout pocitu, že pro tebe není atraktivní.

TIP 5: předej jí otěže

Někdy je to těžké, ale vyzkoušej být submisivní. Jen ať si sama zkusí, jaké to je rozkazovat a rozhodovat o tom, co se bude dít. Její ego vystřelí až do vesmíru a třeba tak odstartuješ její kariéru sebevědomé dominy. Pozor: postupuj opatrně, pomalu a citlivě, jinak její sebevědomí ještě více srazíš.


Dominám sebevědomí nikdy nechybí
Dominám sebevědomí nikdy nechybí

TIP 6: dej jí bezpečí a klid

Vytvoř podmínky pro dokonalý sex, protože buchty dají na pocity. Když se bude cítit pohodlně a bezpečně, nebude přemýšlet nad kravinami. Zařiď tlumené světlo, rajcovní hudbu, pohodlnou postel a absolutní soukromí. V takovém prostředí se přeci jen lépe hledá odvaha pro různé praktiky a polohy.

Rada Nadsamce: Laskání nohou je dobrá předehra a kočku to uvolní a navíc zpřístupní tvým dotykům.


Romantika funguje i na stydlivost
Romantika funguje i na stydlivost

Mezi hlavní ingredience jednoznačně patří tvůj zájem a projevy toho, že právě ona je pro tebe krásná a sexy. Jednoduché jako facka, ale přesto to moc chlapů nedokáže.

TIP: Co funguje na stydlivé muže? Ženy, naučte se své muže perfektně svádět, použijte všechna svá ženská kouzla a muž se stane obětí svých pudů. Svůdná žena je přesně to, co spolehlivě rozbije chlapskou stydlivost a udělá z něj vrtačku s příklepem. Někdy stačí vyzívavé gesta, chlípné pohledy, nebo se o svého chlapa nenápadně otřít.


Bojí ukázat prsa, takže tvým úkolem je začít ji nežně líbat na bříšku a přejít výš
Bojí ukázat prsa, takže tvým úkolem je začít ji nežně líbat na bříšku a přejít výš

Když narazíš na zkušenou šelmu

Pochyby se mohou dostavit i tehdy, kdy je jeden z partnerů výrazně zkušenější než ten druhý. Sám to vidím, když sbalím nějakou princeznu, která toho ještě moc nevyzkoušela. Postup je v takovém případě naštěstí jednoduchý. Stačí netlačit na pilu a stát se vlastně laskavým učitelem.

Stejně tak tě může proškolit nějaká zkušená šelma. Zábrany mizí rychle, když jsou k dispozici rady otrkanějšího. Ovšem pozor na vysmívání, nebo dávání najevo svých vyšších zkušeností. Taky se nevyplatí jednat s druhým jako s malým děckem – je to totiž dost nasírací. Z toho vyplývá několik pravidel:

 • Při sexu je nutné komunikovat, navádět, ukazovat...
 • Nové či odvážné prakticky je fajn si předem odsouhlasit.
 • Rady zkušenějších se vždy hodí.
 • Před nikým se neponižuj, nad nikoho se nepovyšuj.

Nízké sebevědomí ničí i vztahy

Nedostatek sebevědomí narušuje prakticky všechny oblasti života včetně vztahů. Když si žena nevěří, dostavuje se:

 • žárlivost,
 • závislost na partnerovi,
 • výkyvy nálad,
 • obavy ze samoty,
 • těžké navazování jiných vztahů,
 • psychické týrání partnera.

Poslat hezkou zprávu je to minimum, které můžeš udělat a přesto ji to hezky natartuje a připraví. Napiš jí, že se na ni těšíš, že ti chybí její tělo nebo krátký scénář nějakých prasárniček.
Poslat hezkou zprávu je to minimum, které můžeš udělat a přesto ji to hezky natartuje a připraví. Napiš jí, že se na ni těšíš, že ti chybí její tělo nebo krátký scénář nějakých prasárniček.

Sexuální sebevědomí je nutné budovat

Děsně rád bych napsal, že nakopat prdel stydlivosti je otázkou pár dní, ale není to tak. Se sebevědomím žen zametají rozpadlé vztahy a vychrtliny z módních časáků. Na samcích zase zanechávají stopy různé posměšky, postelová selhání a bohužel i nespokojené milenky. Ať tak či onak, sexuální sebevědomí není nějaký stav, ale míra. Zkrátka je zapotřebí budovat dlouhodobě, kousek po kousku. Věř mi, nestal jsem se Nadsamcem ze dne na den. Na co tedy určitě nezapomenout?

 • Nebát se přiznat si nedostatky, ale zbytečně se jimi netrápit. Každý jsme nějaký.
 • Učit se klidně od zkušenějších.
 • Pomáhat si a experimentovat s erotickými pomůckami.
 • Zdravě lichotit a dodávat sebevědomí.
 • Vybírat správné polohy (viz příští díl).
 • Vše dělat dlouhodobě, ne jen nárazově.

Když vše dodržíš, stydlivost si neštrejchne! Příštím díle se podíváme, jaké milostné polohy vhodné pro stydlivky a dalších pár nápadů, které ti pomůžou se studem úspěšně zabojovat.

Vybíráme z e-shopu