Laskání nohou jako něžná a vzrušující předehra

Byla za celý den pekelně unavená a jejím nožkám navíc daly zabrat nové lodičky. Položila se na pohovku a na moment zavřela oči, aby zrelaxovala. Vtom si všimla, že její muž sedí u jejich nohou a začíná je pomalu hladit. Znovu zavřela oči a rozhodla se, že si to užije. V jejím těle se rozlily slastné pocity uvolnění, příjemných dotyků a také jemné erotické stimulace, která čím dál více nabírala na intenzitě. A když se pak jejich chodidel poprvé dotkl jazykem, měla dojem, jakoby celým jejím tělem projela elektřina. Neobyčejný večer právě začal.

Laskání nohou jako něžná a vzrušující předehra

Chodidla jsou jednou z nejcitlivějších erotogenních zón našeho těla. Mimo jiné je to také tím, že se zde nachází nervová zakončení, která vedou přímo k sexuálním orgánům. Hrajte si s jejími chodidly, držte je v dlaních, masírujte, líbejte, olizujte! Chcete-li zažít opravdu slastný odpočinek a také započít erotické hrátky, je masáž nohou jedním z výborných prostředků.

Koupel pro rozehřátí

Doporučujeme vám začít koupelí a to zejména kvůli hygieně. Buďto se partnerka vysprchuje sama (pokud o vašem plánu rozmazlit její nožky zatím ani netuší) nebo se toho můžete také ujmout vy. Použijte mýdlo, sprchový gel, pěnu do koupele nebo cokoliv, co klouže vytvoří bublinky a chodidla i s prsty důkladně omyjte. Nemusí to trvat dlouho, ale možná tím partnerku překvapíte a potěšíte.

A můžeme jít na to. Nechť se vaše partnerka pohodlně položí, aby měla nohy volně a pokud možno natažené na pohovce nebo na posteli. K navození správné atmosféry použijte osvědčené oblíbené prostředky – hudbu, víno, tlumené světlo, svíčky a vůně. Nespěchejte, relaxujte.

Masáž chodidel na uvolnění


Pomalu a jemně mačkejte její chodidla
Pomalu a jemně mačkejte její chodidla

Použijte masážní olejíček nebo mastnější krém s příjemnou vůní. Začněte pomalu a jemně. Až postupně přidávejte na intenzitě. Bedlivě sledujte partnerčiny reakce a zapamatujte si, co jí dělá dobře.

Pokud je žena lechtivá, zkuste i přesto najít intenzitu, která je jí příjemná. Na místo, kde reaguje citlivě, zkuste přitlačit méně nebo naopak více. Také vyzkoušejte, zda je lechtivé hlazení nebo i jen mačkání ono místečka. Někdy je pohlazení nepříjemné, ale naopak stisk bez pohlazení je příjemný velice. Najděte na chodidlech oblasti, kde jí dotek nevadí a přecitlivělé zóny buď vynechejte úplně nebo je přejíždějte jen výjimečně a krátce.

Vaše jemná hra s jejími nožkami rozlije blaho do celého jejího těla. I sexuální orgány takto dostávají příjemnou stimulaci.

Zvláštní péči věnujte prstům. Každý zvlášť promněte prsty a lehce zmáčkněte.

Do jedné dlaně si opřete patu a palcem s prostředníkem masírujte oblast kolem achylovy šlachy a kotníku. Druhou dlaní přidržujte a jemně hlaďte nárt.

  • TIP: I když se věnujete vždy oběma rukama jen jednomu chodidlu, občas hlaďte obě nožky najednou stejným pohybem. Je to zcela jiný pocit a jiná stimulace. Takové střídání je velmi příjemné a neupadnete do stereotypu neustále stejných pohybů.

Masírujte tak dlouho, až se olej nebo krém zcela nevstřebá – tak, abyste mohli nohy s chutí políbit. Pokud jste dali olejíčku hodně, protáhněte pohyby výše na lýtka a holeně, abyste jej roztáhli na větší plochu.

Laskání pro nažhavení


Laskejte její nožky citlivě a láskyplně
Laskejte její nožky citlivě a láskyplně

Během masáže jste již zjistili, co je partnerce příjemné, na které části chodidel je citlivá. Již by měla být pryč počáteční přecitlivělost nohou a měly by být méně lechtivé. Možná že ale zjistíte, že je to pro vaši partnerku až nepříjemně šimravé, a zůstanete pouze u hlazení rukami. Rozhodně to ale zkuste i ústy.

Totéž, co jste prováděli prsty, budete nyní dělat jazykem. Dejte jí najevo, že se vám to líbí a nožky laskejte s potěšením. Bude se na vás možná dívat a sledovat také váš výraz v obličeji. Láskyplné líbání nožek v ní kromě vzrušení pomůže vyvolat také pocit, jak moc ji máte rádi a že pro ni uděláte prakticky cokoliv. Bude se cítit jako královna a krásně se tím zrelaxuje.

Nespěchejte, pečlivě si pohrajte s každým kouskem pokožky, cucejte prstíky. U této hry jde zejména o pohodu a láskyplné něžnosti. A ačkoliv to působí nenápadně, je zaručené, že tím vaši partnerku pěkně nažhavíte!

  • Symbolika vložená do laskání a uctívání nohou, klanění se až k nohám, ležení u nohou apod., je již od dávné historie spojena s oddaností a podřízeností. A i když v dnešní společnosti již není zvykem, aby sluhové lehali u nohou svým pánům, v podvědomí to stále máme.

Buďte oddaný jako ten pejsek
Buďte oddaný jako ten pejsek

Tipy na závěr

Tuto inspiraci jsme pojali jako laskání nohou ženě, není však žádný důvod takto nepotěšit i muže.

A na závěr jeden tip pro dámy. Vašemu partnerovi naopak uděláte radost tím, že vaše nožky budou hezky upravené, čisté a po pedikůře.

A jak jste na tom vy? Zkoušeli jste už někdy milostnou předehru pojmout právě takto? Jaké máte s laskáním nohou zkušenosti a dojmy? Napište nám do komentářů pod článkem.

Vybíráme z e-shopu