Co je sendvič, dvojitý průnik?

Sendvič, dvojitý průnik

Sendvič je sexuální poloha při triolismu (sexuální aktivita za přítomnosti nebo přímé účasti tří nebo více osob), kdy do ženy pronikají dva muži najednou. Při klasicky prováděném sendviči proniká jeden muž do ženiny vaginy a druhý do jejího konečníku.

Někdy je sendvič prováděn způsobem, kdy oba muži vsouvají svůj penis buď do ženiny vagíny či konečníku současně, případně jeden z mužů proniká penisem do ženiných úst. Sendvič může být prováděn i mezi dvěma ženami a jedním mužem (za použití připínacího penisu).

Dvojitý průnik nemusí zahrnovat pouze sex ve více osobách. Jedná se totiž o sexuální praktiku, při které žena zažívá současný průnik do vaginy a análního otvoru (dvěma různými objekty - erotické pomůcky, prsty, penis či jejich kombinace). Zároveň se dvojitým průnikem označuje průnik dvěma objekty do jednoho otvoru (vaginy, análního otvoru nebo úst) či jakákoliv kombinace anální, vaginální a orální penetrace. Dvojitý průnik si tedy může vyzkoušet i muž.

Rizika dvojitého průniku

Před samotným svojitým průnikem je potřeba provést důkladnou očistu těla, aby nedošlo k přenosu bakterií z análního otvoru do vaginy. Při sexu ve více lidech je navíc nutné používat kondomy, aby nedošlo k přenosu pohlavních chorob.

K provádění této polohy je potřebná velká dávka tolerance obou mužů, jelikož někteří mohou mít problém s tím, že se v jejich těsné blízkosti pohybuje další penis.

Pro bezproblémové a bezbolestné provádění sendviče je důležité používat vhodný lubrikační gel.

VÝUKA: Láká vás sendvič, ale nechcete do svých hrátek zvát někoho třetího? Přečtěte si článek Příručka Nadsamce – Dvojitá penetrace! Jak uspokojit obě dírky najednou. Dozvíte se, jaké hračky jsou pro dvojitý průnik ideální.

  • Typ milostné polohy – zezadu
  • Fyzická náročnost – náročné
  • Poloha vhodná pro – anální sex, vaginální sex

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Ass to mouth

Ass to mouth

Ass to mouth (v překladu "ze zadku do pusy") je hovorový výraz pro sexuální praktiku, kdy muž provádí anální sex s partnerkou...

Dvojitá anální penetrace

Dvojitá anální penetrace

Při dvojitém análu někomu strčíte do anusu dva penisy na jednou.

Gangbang

Gangbang

Gang bang je slangový výraz pro druh skupinového sexu. Při gangbangu má skupina lidí sexuální styk s jednou ženou (resp. mužem) současně, nebo postupně za sebou.

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství.

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Najdete zde možné způsoby praktik při souloži, orálním, análním sexu a při masturbaci.

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo je sexuální poloha, při níž je partnerka nahoře. Muž si lehne na záda, pokrčí kolena a roztáhne nohy.

Strap-on penis

Strap-on penis

Strap-on penis je dildo nebo vibrátor s popruhy uzpůsobenými k připnutí a nošení. Přes popruhy se dildo upevní do rozkroku tak, aby napodobovalo mužské genitálie.

Swingers

Swingers

Swingers (nepřesně přeloženo skupinový sex, grupen sex, grupáč či orgie) je souhrn sexuálních aktivit, které probíhají mezi třemi a více lidmi.

Švédská trojka

Švédská trojka

Švédská trojka je název pro skupinový sex, který provádějí tři lidé. Sex ve třech lidech bývá také nazýván threesome.

Vybíráme z e-shopu