Wax play, polévání voskem

Wax play, polévání voskem

Hra s voskem je forma BDSM aktivity a hry se smysly, při níž partnerovi kapete na kůži horký vosk

Wax play pro začátečníky

Chcete si vyzkoušet „žhavé“ hrátky, ale nevíte jak na to? Na začátku je rozumné být opatrný. Dbejte na výběr správných svíček (viz infobox).

Jak postupovat?

  • Sub se položí na zem, zatímco dom si stoupne či klekne nad něj. Tak může nejlépe kontrolovat kapání vosku.
  • Nejdřív ze všeho kápněte jednu dvě kapky na sebe. Lépe si uvědomíte, co druhému způsobujete, a ujistíte se, že je všechno v pořádku a nepoužili jste omylem špatný vosk.
  • Při kapání vosku buďte velice opatrní. Nikdo nestojí o to, aby byl vosk rozstříkaný všude kolem.
  • Trochu experimentujte s kapáním, litím nebo rozstřikováním vosku, s rychlostí nanášení a s množstvím.
  • Zpočátku kapejte vosk hlavně na odolnější části těla – ramena, lýtka apod. Až zjistíte, co váš sub vydrží, můžete se pustit i do citlivějších partií.

Jak vybírat svíčky

Pokud s voskem teprve začínáte, vyzkoušejte nejdřív sójový nebo parafínový vosk. Oba dva tají pří nízké teplotě, tzn., že tolik nepálí. Bezbarvý sójový vosk navíc snadno odstraníte z vlasů i látky pomocí teplé vody.

ovoněnými a aromatickými svíčkami si vytvoříte krásnou atmosféru. Dejte si ale pozor, aby sub nebyl alergický na přísady ve vosku.

Pokud budete mít zájem o „drsnější“ hru, můžete vyzkoušet palmový vosk.

Včelí vosk vám zkoušet nedoporučuji. Taje až při vysokých teplotách, takže se vám může stát, že budete muset hru přerušit a ošetřit popáleniny 1. stupně.

Rizika při hře s voskem

Pamatujte na to, že si hrajete s ohněm. Dejte si pozor, abyste sobě nebo partnerovi nepodpálili vlasy, aby od svíčky nešťastnou náhodu nechytly záclony atd.

Při kapání si dejte pozor, abyste partnera nespálili – a pamatujte na to, že popáleniny můžete způsobit i příliš horkým voskem. Obzvlášť nepříjemné to bude, pokud vosk steče do sliznic a jiných citlivých oblastí.

Než se pustíte do hry, ujistěte se, že vaše svíčka subovi či subince neublíží. Některé alergické reakce mohou být nepříjemné a nečekané. 

VÝUKA: Pokud se o hře s voskem chcete dozvědět víc, přečtěte si článek Hrátky s voskem nejen pro BDSM začátečníky.


Související hračky


Související témata

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním... Celý článek...

Dominance

Dominance

Dominance je zvláštní forma sexuální odchylky, při které je jedinec primárně vzrušován podřízeností a poslušností svého protějšku.... Celý článek...

Sadomasochismus

Sadomasochismus

Sadomasochismus je obecný termín pro sexuální chování se znaky sadismu či masochismu. Celý článek...

Sensual Play

Sensual Play

Sensual Play čili hra se smysly zahrnuje celou řadu sexuálních praktik, které nějakým způsobem dráždí a vzrušují specifické... Celý článek...

Sub

Sub

Submisivní partner je takový, který je po dobu trvání hry či erotické scény podřízen svému dominantovi. Celý článek...