Co je fingering, prstění?

Fingering, prstění

Fingering čili prstění, je sexuální praktika, při níž partner(ka) využívá jednoho či více prstů ke stimulaci partnerčina klitorisu, pochvy, nebo konečníku. Prstění má blízko k pettingu (mazlení bez pohlavního styku) a jeho součástí je často i lízání (cunnilingus).

Pokud ale není partner(ka) po ruce, může tak žena uspokojit i sama sebe. 

Uvnitř / venku

Zakladní formou prstění je masírování vulvy a klitorisu, což je u většiny žen nejobvyklejší způsob dosažení orgasmu.

Prsty se ale mohou zatoulat i hlouběji do pochvy a pokusit se najít G-bod. Ten se většinou nachází přibližně v hloubce 5 cm na přední stěně pochvy, směrem k pupíku.

Pokud se to ženě hodně líbí, můžete do ní strkat čím dál víc prstů, anebo celou pěst

VÝUKA: Chcete se naučit správnou techniku prstění, aby byla partnerka spokojená? Přečtěte si článek o tom, jak správně prstit holku. Dozvíte se praktické tipy z praxe.

Nejen pro ženy

Prsty nemusíte dráždit jen genitálie, ale také anální otvor. Partnera či partnerku tím ideálně připravíte na anální sex

I když při fingeringu může partner(ka) dosáhnout vyvrcholení, častěji je technika používána při vzájemné masturbaci a pettingu jako milostná předehra

POZOR! Pokud máte dlouhé nebo roztřepené nehty, buďte opatrní. Měkké tkáně uvnitř partnerčiny pochvy jimi můžete nepříjemně podrápat. Před prstěním je tedy manikúra více než vhodná.


Související hračky


Související témata

Anal Fingering

Anal Fingering

Análním prstěním se rozumí zavádění jednoho či více prstů do oblasti řitního otvoru za účelem uspokojení. V anglickém jazyce...

Bod G

Bod G

Bod G je místo uvnitř ženské pochvy citlivější než jeho okolí. Dráždění bodu G je jedním ze způsobů, jak dovést ženu k orgasmu.

Fisting

Fisting

Jedná se o sexuální praktiku, při které se vkládá celá ruka do vaginy nebo análu. Podle toho se jedná o vaginální nebo anální fisting.

Handjob

Handjob

Handjob je bezpečná nepenetrativní sexuální technika. Jedna osoba stimuluje druhé penis nebo varlata, aby jí poskytla potěšení.

Necking

Necking

Necking je sexuální nepenetrativní praktika, která je zaměřena na laskání a mazlení od pasu nahoru.

Petting

Petting

Petting je sexuální praktika, při které nedochází k pohlavnímu styku. Jedná se o laskání a sexuální dráždění celého těla rukami a ústy.

Předehra

Předehra

Sexuální předehra (také erotická) je souhrn emocionálních a fyzických intimních aktů, které mají za cíl vytvořit v druhém...

Tribadismus

Tribadismus

Tribadismus je nepenetrativní sexuální praktika, při níž se žena tře pochvou o tělo svého partnera - o jeho ruce, nohy, kolena,...

Veggie sex

Veggie sex

Jedná se o trošku škodolibý slangový název, který bychom do češtiny mohli přeložit jako "vegetariánský" nebo "zeleninový sex".

Vybíráme z e-shopu