Co je necking, laskání, erotická předehra?

Necking, laskání, erotická předehra

Necking je sexuální nepenetrativní praktika, která je zaměřena na laskání a mazlení od pasu nahoru. Zahrnuje vzájemné hlazení, líbání, jemné dráždění zubama, škrábání, hlazení prsou a líbání šíje. Patří sem také erotická masáž.

Podobně jako petting se velmi týká mladých lidí při objevování vlastní sexuality. Často je součástí předehry a svádění a je považován za formu bezpečného sexu s regulací porodnosti, protože se mezi partnery nevyměňují tělesné tekutiny.

Související zdroje


Související témata

Basoexia

Basoexia

Pánové, taky máte pocit, že ta vaše by se pořád jenom líbala, ale na pořádnou akci nikdy nedojde? Možná je basoektička – největší vzrušení jí poskytuje právě líbání.

Bodypainting

Bodypainting

Bodypainting je forma výtvarného umění, která používá lidské tělo jako plátno. Jde vlastně o jakékoliv malování na tělo.

Cunnilingus

Cunnilingus

Cunnilingus je sexuální praktika, při které jsou ženské pohlavní orgány drážděny rty a jazykem.

Erotogenní zóna

Erotogenní zóna

Pojmem erotogenní zóna se myslí taková část lidského těla, kde zpravidla najdeme větší množství nervových zakončení a při...

Fingering

Fingering

Fingering čili prstění, je sexuální praktika, při níž partner(ka) využívá jednoho či více prstů ke stimulaci partnerčina...

Francouzský polibek

Francouzský polibek

Francouzský polibek (hovorově "francouzák") je druh polibku, při kterém se partneři nelaskají jenom rty, ale i jazykem. Díky tomu je vášnivý, erotický a sexuální.

Frotérství

Frotérství

Frotérství (také tušérství) je typické hlavně pro muže. Zdrojem vzrušení jsou jim dotyky a tření se o anonymních ženské objekty.

Kissing

Kissing

Jako kissing lze obecně pojmenovat jakoukoliv sexuální praktiku, při které používáme naše ústa resp. rty k uspokojení partnera.

Pohlavní styk

Pohlavní styk

Pohlavní styk je úkon vložení ztopořeného penisu do vaginy (penilně-vaginální styk), někdy se za něj považuje i anální sex (tedy penilně-anální styk).

Předehra

Předehra

Sexuální předehra (také erotická) je souhrn emocionálních a fyzických intimních aktů, které mají za cíl vytvořit v druhém...

Sensual Play

Sensual Play

Sensual Play čili hra se smysly zahrnuje celou řadu sexuálních praktik, které nějakým způsobem dráždí a vzrušují specifické smysly.

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Najdete zde možné způsoby praktik při souloži, orálním, análním sexu a při masturbaci.

Veggie sex

Veggie sex

Jedná se o trošku škodolibý slangový název, který bychom do češtiny mohli přeložit jako "vegetariánský" nebo "zeleninový sex".

Vybíráme z e-shopu