Jak zboží vrátit?

Kam zboží při reklamaci posílat?

Pro výměny a reklamace zboží prosím použijte adresu naší brněnské prodejny:

TWIXO Group s.r.o.,  Špitálka 23a,  Brno  602 00

Pomůcka přestala fungovat v záruční době

Pokud pomůcka nefunguje, před reklamací prosím zkontrolujte, zda jsou baterie vloženy správným směrem (správný směr baterií nebývá u některých výrobků na první pohled patrný). Zkuste také pořádně dotáhnout víčko baterií, někdy totiž nemusí být elektrické kontakty plně spojené.

Vadnou pomůcku prosím pošlete na naši prodejnu s přiloženou kopií faktury. Stručně popište, jaká vada se na výrobku objevila. Reklamaci obvykle zpracujeme do týdne, zboží nejčastěji vyměníme za nový kus.

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Jako spotřebitelé můžete od kupní smlouvy bez udání důvodu odstoupit a to do 14-ti dnů od převzetí zásilky. V tom případě vyplňte prosím formulář a pošlete jej spolu se zásilkou zpět na adresu naší prodejny.

Pokud zboží nebylo použito nebo vybaleno z hygienického obalu, obratem od nás obdržíte peníze nazpět a to včetně poštovného. Použité pomůcky a pomůcky vybalené z hygienického obalu nelze vrátit.

Obdržel jsem zboží, které jsem si neobjednal

Pokud jste obdrželi něco jiného než jste si objednali, zboží prosím nerozbalujte a ihned nás kontaktujte. Většinou doporučíme poslat zboží neporušené zpět. Kromě správného zboží vám jako omluvu za komplikaci přiložíme dáreček zdarma.

Prosím mějte na paměti, že zpět lze přijmout pouze nepoužité zboží. U výrobků vybalených z hygienického obalu již výměnu nelze provést.