Nasloucháme a inspirujeme už více než 12 let

„Když se v noci rozvrněl vibrátor ve skříni, sklad musel z bytu pryč,“ říká zakladatel Vojta, který se sexshopem začínal v roce 2009 mezi čtyřmi stěnami svého bytu. Objednávky však rychle přibývaly a jeho byt začal praskat ve švech, proto si brzy pronajal větší prostory a rozšířil tým o nové nadšence.

Lepší život díky lepšímu sexu

Za více než dvanáct let fungování e-shopu jsme naslouchali mnoha příběhům našich známých i zákazníků. Zjistili jsme, že kvalitní intimní život není pro každého samozřejmostí. A to chceme změnit. Naše mise má jasný cíl: Lepší život díky lepšímu sexu. Pojďte do toho s námi a dopřejte si naplňující sexuální život. Pomůžeme vám zdolat jakoukoli překážku bránící skvělému milování.

Máme pro vás nejen více než 4 000 různých erotických pomůcek, ale i obsáhlou Sexypedii plnou šťavnatých pojmů a magazín se spoustou užitečných a praktických rad a tipů, které vycházejí z našich i vašich zkušeností.

Tým Vibrátory.net

Poznejte, kdo si s vámi píše na chatu, balí vám zásilku, popisuje vibrátory nebo se stará o to, aby všechno fungovalo tak, jak má. Představujeme vám náš tým:

Výběr a správa produktů

Jsme hračkářství pro dospělé, které vás každý den překvapí něčím novým. O neustálý příval zajímavých novinek se stará Sandra a Martin. Denně se probírají stovkami produktů, sledují nejnovější trendy a vybírají erotické hračky, které vám přinesou rozkoš na tisíc možných způsobů.

Hledáte něco speciálního? Sandra s Martinem naslouchají vašim přáním a to, co u nás nenajdete, se pro vás pokusí najít.

Martin
Martin
tvrdý vyjednavač s dodavateli
Sandra
Sandra
produktová domina

Texty

Šťavnaté texty pro vás tvoří Tonda, Šarlot a Míša. Díky nim se o každé pomůcce dozvíte první poslední – všechny produkty prozkoumají, přeměří a vypíchnou to nejpodstatnější.

Kromě produktů mají na starost i magazín a Sexypedii, kde se můžete vzdělávat v oblasti sexuálního života. Pravidelně pro vás připravují nálož užitečných rad a tipů, které využijete v posteli i mimo ni. Vše doplňují znalosti doktorů, se kterými na tvorbě obsahu spolupracují.

Tony
Tonda
vášnivý slovotepec
Míša
Míša
praštěná kreativní textařka
Šarlota
Šarlota
krotitelka klávesnice

Zákaznická podpora

Nevíte si rady s výběrem nebo potřebujete vyřešit nějaký zapeklitý problém? Libor vám vždy rád poradí a pomůže. Každý produkt zná jako své boty a všechny znalosti čerpá z osobního života, článků i vašich příběhů. Co neví, to vyzkoumá, a když se sejde hodně dotazů najednou, kolegyně Petra mu ráda pomůže.

Petra
Petra
zapálená rádkyně v sexu
Libor
Libor
expert přes sortiment

Objednávky

O hladký chod skladu a vyřizování objednávek se starají Lena s Andrejem. Každou hračku pro vás s láskou zabalí a předají dopravcům, kteří ji dovezou až k vám. Andrej ve skladu zdolá kažodu překážku, v balení je prostě machr. A díky pečlivosti Leny a jejím šikovným rukám je sklad jako ze škatulky.

Lena
Lena
vládkyně skladu
Lena
Andrej
profesionální balič

E-mailové novinky

O pravidelnou nálož novinek a inspirace, které vám chodí do e-mailu, se stará zkušená požitkářka Petra. Její zajímavé a užitečné rady a tipy vám pomohou ke zpestření a zlepšení milostného života. Přihlaste se k odběru newsletterů a přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Petra
Petra
zapálená rádkyně v sexu

Správa webu

Programátořinu a správu webu má na starosti Vojta, který je zároveň i zakladatelem a šéfem našeho sexshopu. Většina jeho práce sice není vidět, ale o to je důležitější. Bez ní by totiž nic nefungovalo tak, jak má. Díky Vojtovi si můžete pohodlně vybírat i pohodlně objednávat a my o vašich objednávkách víme a můžeme je co nejdříve vyřídit.

Vojta
Vojta
programátor srdcem i duší

Vy, naši zákazníci

Do našeho týmu patříte i vy, naši zákazníci. Vaše zvídavost a touha objevovat nás neustále žene dopředu. Sbíráme od vás zpětnou vazbu a nasloucháme. I díky tomu si stále udržujeme vysoké zákaznické hodnocení na Heurece.

Zákazníci
Vy, naši zákazníci
ložnicoví sexperimentátoři

Dopřejte si naplňující sexuální život

Máte ve vztahu rozdílné intimní touhy, nedostatek času sami na sebe, nebo vás nenaplňuje rutinní stereotypní sex? Nebojte se o sebe pečovat a dopřát si naplňující sexuální život. Každý si ho zaslouží a každý s námi najde způsob, jak toho dosáhnout.