Piss, pissing, zlatá sprcha, vodní sporty, urofilie

Piss, pissing, zlatá sprcha, vodní sporty, urofilie

Pissing je sexuální praktika spočívající v močení na sexuálního partnera. Někdy se těmto praktikám říká zlatá sprcha, zlatý déšť, nebo vodní sporty. Při pissingu bývá zdrojem vzrušení teplá tekutina stékající po těle, vůně, ale i chuť moči.

Riziko pití vlastní moči není vysoké. U zdravého člověka je sterilní, bez bakterií. Moč je velmi slaná a proto se nedoporučuje pít při dehydrataci. Někteří lidé v rámci alternativní medicíny vlastní moč pijí pravidelně.

TIP: Existuje i spousta piss pomůcek, které vám hrátky s močí zpříjemní. Jedná se o nejrůznější roubíky, cévky, nepromokavá prostěradla a další.

Zdrojem vzrušení je teplá moč stékající po těle

Maturbace a močení

Lidé, kteří mají rádi pissing a nemohou pro tuto praktiku získat partnera/partnerku, se často spokojí s masturbací a močením ve sprše nebo ve vaně. To zahrnuje močení do kalhotek, polévání se i konzumaci moči.

Sexuální praktiky spojené s pissingem

Toaletní otrok - Pissing v BDSM
Domina a její toaletní otrok

Piss v BDSM

V BDSM je pissing spojen zejména s pojmem toaletní otrok. Pokud se chce dominantní partnerce na záchod, přivolá si otroka a načůrá mu do úst. On všechnu moč vypije a případně jazykem partnerce vylíže dosucha. Opačná varianta, tedy toaletní otrokyně, není tak častá.

Piss a voyeurismus

Piss voyeury vzrušuje sledovat močící dívky
Močící dívka -
objekt zájmu piss voyeura

Osobu s fetišem na pissing a voyeurství vzrušuje, když pozoruje (nebo natáči na video) při močení nezámou osobu. Piss voyuera také může vzrušovat, když vidí někoho, komu se urgentně chce na záchod.

Fetiš na pomočování

Osobu s fetišem na pomočování sexuálně vzrušuje pocit mokrého spodního prádla, nebo močení na oblečení někoho jiného. Také se rádi dívají, když se pomočí někdo jiný. Příjemné pocity přináší teplá moč stékající po těle a také nasáklé oblečení přilepené na těle. Někteří mají pro tyto praktiky vyhrazené speciální oblečení.

Fetiš na pomočování je blízký infantilismu, u kterého člověka vzrušují činnosti z dětství (nošení plenek apod.).

Urofagie, uropotie

Masturbace a polykání moči - urofagie
Chlapec s urofagií
Močohlt

Extrémním případem praktik spojených s močením je urofagie, nebo také uropotie. Jedinec pociťuje sexuální touhu po pití své moči, nebo moči cizích osob (tzv. močohlt). Pokud není schopen bez moči dosáhnout vzrušení, lze mluvit o sexuální deviaci.

Urolalie

Sexuálně motivovaná potřeba hovořit o moči a močení svém nebo jiných osob.

Piss Fist

Piss fisting
Piss fisting

Praktika piss fist spojuje dohromady pissing (močení na sexuálního partnera) a fisting (při kterém se vkládá celá ruka nebo její část do vagíny či análního otvoru). Při fistingu tlačí ruka více na močový měchýř, takže může dojít k samovolnému úniku moči.

V anglickém žargonu také Piss fist znamená 'pochcaná ruka', tj. situaci, kdy si muž při močení ve stoje drží penis a vinou nepozornosti si ji pomočí.

Chcete začít s pissingem? Přečtěte si článek Pissing: mokrý průvodce světem, kde je moč zdrojem potěšení

 


Související hračky


Související témata

Anaklitismus

Anaklitismus

Sexuální vzrušení z činností, kterým byl člověk vystaven jako dítě. Celý článek...

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je podmnožinou ageplay, při které se submisivní partner vydává za malé dítě (infant = nemluvně). Celý článek...

Omorashi

Omorashi

„Miluju, když máš plný měchýř.“ I to by mohli říct členové fetišistické subkultury omorashi známé hlavně v Japonsku. Vzrušuje... Celý článek...

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Celý článek...