Fisting, fist fucking, sex pěstí, pěstění

Fisting, fist fucking, sex pěstí, pěstění

Co je fisting?

Jedná se o sexuální praktiku, při které se vkládá celá ruka do vaginy nebo análu. Podle toho se jedná o vaginální nebo anální fisting. Liší se od prstění, při kterém se používají pouze prsty. Fisting praktikují heterosexuální i homosexuální páry, a také jednotlivci jako formu masturbace (auto fist, self fisting).

Vsunutí ruky po zápěstí nazýváme mělký fisting, zasunutí ruky po předloktí je hluboký fisting. Zdrojem rozkoše je roztahování vaginy nebo análu a příjemný pocit naplnění. Většina žen reaguje kladněji na tlustší penis, než na delší. Roztahování a stimulace vaginy rukou jim tak přináší nové, neobvyklé pocity oproti běžné souloži. Pro fisting se mohou používat také dilda na fisting ve tvaru zápěstí nebo celé ruky.

Příprava na fist

Erotická pomůcka ve tvaru ruky. Poloha prstů při pronikání ruky do vagíny/análu.

Pokud jste se rozhodli provádět vaginální nebo anální fisting, je velmi důležitá příprava. Umyté ruce, včetně ostříhaných zahlazených nehtů, jsou samozřejmostí. Je vhodné použít latexové rukavice. Lubrikační gelem nešetřete, kluzký análek či vagina je svolnější k průniku a snižujete riziko poranění. Pro fisting jsou ideální kvalitní silikonové lubrikanty. Méně vhodné jsou gely na vodní bázi, protože rychleji vysychají a fistování partnera chvíli trvá.

Než začnete fistovat, je důležité, aby byl partner/ka uvolněný/á. Před vaginálním fistingem ženu připravte prstěním, větším vibrátorem, nebo klasickou souloží. Před análním fistingem je nutný klystýr, který lze provést análním vyplachovačem. Pro uvolnění a roztáhnutí konečníku pak použijte anální kolík. Ideální jsou nafukovací anální kolíky, mohou být i s vibracemi.

Častou chybou začátečníků je zbrklost. Tato praktika chce tréning a zkušenosti, jinak hrozí zranění. Pronikat by se mělo nejdříve s 1 - 5 prsty sevřenými ve tvaru zobáku. Poté se můžete snažit krouživými pohyby prostrčit klouby. Jen zkušení fisteři dokáží bezbolestně proniknout do vaginy/análu rukou sevřenou v pěst. Na toto myslete i při výběru dilda na fisting.

VÝUKA: Jak se připravit na první fist? Přečtěte si článek Příručka Nadsamce – Fisting pro absolutní začátečníky.

Lesbický fisting
Velikost ženské ruky je pro fisting vhodnější.
Marsturbace vaginálním fistingem
Masturbace - autofisting
Fisting análu
Anální fisting

Historie fistingu

První zmínky o zasouvání pěsti do tělesných otvorů pochází z období kolem roku 200 př.n.l. Fisting se tehdy v Indii používal jako test relaxace. Kněz se zasouváním ruky do análu přesvědčoval, zda jsou meditující dostatečně uvolněni. Známá je také scéna z filmu Caligula, kdy císař zasune ruku do zadku jednomu ze svých vojáků, když se oženil s dívkou, o kterou měl Caligula zájem. Fistingem se také údajně uspokojovali dozorci na vězních v nacistických lágrech.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Anální kolík

Anální kolík

Anální kolík je erotická pomůcka používaná při dráždění análního otvoru. Celý článek...

Fingering

Fingering

Fingering čili prstění, je sexuální praktika, při níž partner(ka) využívá jednoho či více prstů ke stimulaci partnerčina... Celý článek...

Footfisting

Footfisting

Footfisting je jedna z mnoha praktik spadajících do foot – fetišizmu, čili využívání chodidel jako sexuálního objektu nebo... Celý článek...

Handjob

Handjob

Handjob je bezpečná nepenetrativní sexuální technika. Celý článek...

Mučení vagíny a klitorisu

Mučení vagíny a klitorisu

Techniky používané k mučení vagíny (oblasti poštěváčku, stydkých pysků, urinálního, vaginálního i análního otvoru) slouží... Celý článek...

Petting

Petting

Petting je sexuální praktika, při které nedochází k pohlavnímu styku. Celý článek...

Rimming

Rimming

Jedná se o sexuální praktiku, při níž je jazykem drážděna oblast kolem konečníku. Celý článek...

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Celý článek...

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo je sexuální poloha, při níž je partnerka nahoře. Muž si lehne na záda, pokrčí kolena a roztáhne nohy. Celý článek...