Monika

Monika

Sexperimentátorka

V erotice se vyznám lépe než v posledních módních trendech – v sexshopu pracuji už od roku 2012. Za tu dobu jsem poznala tisíce erotických pomůcek a vyzkoušela mnoho sexuálních praktik. Vím, co v sexu zrovna frčí a vždy každému ráda poradím.

Vystudovala jsem hotelovou školu v Brně, ale více než krásy světa mě lákaly krásy erotiky. Nejspíš za to může můj přítel, který ve mně probudil touhu experimentovat. A abychom měli doma pořádnou zásobu hraček a inspirace, našla jsem si práci v sexshopu. Takže mohu s jistotou říct, že má práce je zároveň i můj nejmilejší koníček.

Kromě sexu ráda nosím a nakupuji erotické prádlo, běhám a věnuji se střelbě. Mou prioritou je najedený a uspokojený partner.

Jméno a příjmení:Monika Zelená
E-mail:monika@vibratory.net
WWW:https://twitter.com/MonikaZelena

Články autora

Monika testuje – realistické vibrátory
8. 11. 2016 Monika Zelená

Monika testuje – realistické vibrátory

Se mnou víte, co kupujete. Vše vám napíši přesně tak, jak to je. Osobně jsem pro Vás testovala relistické vibrátory a mé výsledky máte nyní exkluzivně k dispozici v tomto článečku. Vaše Monika.

Jak se opálit rovnoměrně i na intimních místech
1. 7. 2016 Monika Zelená

Jak se opálit rovnoměrně i na intimních místech

Chci být v létě opálená. A nejlépe úplně všude. Již několik let ladím nejlepší způsob, jak se rovnoměrně opálit, aby to neodnesla moje peněženka ani moje zdraví. Ráda se s tebou podělím o své zkušenosti, jak si nespálit prdelku.

Můj nezapomenutelný večer v letním kině
16. 6. 2016 Monika Zelená

Můj nezapomenutelný večer v letním kině

Oblékla jsem si sukni do letního kina a cestou koupila láhev vína. Domů jsem se vrátila s vlhkými stehny... zkus hádat, čím mi je partner zmáčel.Monika v sexypedii


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu