Jak se opálit rovnoměrně i na intimních místech

Chci být v létě opálená. A nejlépe úplně všude. Již několik let ladím nejlepší způsob, jak se rovnoměrně opálit, aby to neodnesla moje peněženka ani moje zdraví. Ráda se s tebou podělím o své zkušenosti, jak si nespálit prdelku.

Jak se opálit rovnoměrně i na intimních místech

Miluješ slunění a válení se u vody, nesnášíš bílé pruhy od ramínek podprsenky a bílý zadek, jsi stydlivka nebo exhibicionista, chceš si užívat léta a pohody? Pak je tento článek právě pro tebe. Přináším ti tipy na osvědčené lokality s nudistickým opalováním a také triky, jak si nespálit intimní místa a opálit se rovnoměrně.

Vyjdi si na nudapláž

Nudistická pláž je rozhodně nejlevější a zaručený prostředek k opálení celého těla. Je to vhodná levná alternativa k solárku. A kromě solárních studií nabízí čerstvý vzduch, možnost koupání a co si budem povídat – i možnost příjemného pokoukání.

TIP: Kdyby tě náhodou okolní krásná těla inspirovala až k chuti na sex, vůbec se ti nedivím. Nudapláž je jedním z lákavých míst na dovádění.

Nuda pro stydlivky

Vůbec nepodléhej všeobecnému přesvědčení, že nudapláže jsou vhodné jen pro exhibicionisty. Většina nudapláží skýtá i různá zákoutí za stromy či keři. Případně si vedle sebe můžeš postavit jízdní kolo nebo plážový stan a nikdo tě nebude špehovat. Stačí zapojit fantazii a určitě nějaký paravan vymyslíš :)


Když se stydíš a bojíš se, aby tě nikdo nepoznal, slamák přes obličej je vkusná alternativa zahalení identity
Když se stydíš a bojíš se, aby tě nikdo nepoznal, slamák přes obličej je vkusná alternativa zahalení identity

TIP: Mužům doporučuji si na nudapláž vzít lopatku. Bude se jim hodit v případě, že budou chtít ležet na břiše a v okolí se budou pohybovat přitažlivé exempláře.

Nudistické lokality

Doporučuji ti bezvadný web naturista.cz, na kterém najdeš mnoho zajímavých tipů, seznam lokalit, přehled o počasí, recenze návštěvníků atd. U většiny nudistických lokalit je uvedena její přesná adresa nebo GPS pozice často s popisem cesty. Z jejich webu si půjčuji mapku nudistických pláží, na které můžeš vidět, že po celé republice je jich velká spousta.

Jak dosáhnout rovnoměrného opálení

Většina z nás je z běžného pohybu venku opálená hlavně na obličeji, rukou a ramenou, na nohou zpravidla od kolen dolů, dámy také v dekoltu. Všichni známe ten srandovní rozdíl na svém předloktí, kdy ruka z horní strany je pěkně hnědá, z vnitřní strany bílá jako sýr.


Chceš-li být sexy a přesto zůstat v plavkách...
Chceš-li být sexy a přesto zůstat v plavkách...

Když se budeš opalovat, nezapomeň dbát na tato základní pravidla:

V poloze na zádech:

 • měj ruce zvednuté nad hlavu, opálíš tím celou vnitřní paži včetně podpaží,
 • neboj se roztáhnout nohy, aby se opálila třísla,
 • sepni ofinu nahoru, sundej sluneční brýle, zvedni bradu, aby se slunce dostalo rovnoměrně na obličej.

V poloze na břiše:

 • snaž se ležet s pažemi spíše dolů než nad hlavou, aby ti šlo slunce i na vnitřní stranu paže,
 • roztáhni stehna a pokud máš kalhotky, srovnej si na obou půlkách.

Při opalování na břiše samozřejmě nezapomeň vyčesat dlouhé vlasy nahoru!
Při opalování na břiše samozřejmě nezapomeň vyčesat dlouhé vlasy nahoru!

Nebuď kobliha

Víš, jak se smaží koblížky v oleji? Chvíli z jedné strany a pak z druhé. Tím vznikne uprostřed bílý pruh po obvodu. Mnohokrát jsem viděla lidi s červeným břichem a červenými zády, ovšem po stranách byli bílí. Nebuď kobliha a lehni si u opalování i na bok a zvedni horní ruku nad hlavu.

 • TIP: Rychleschnoucí plavky, které propouští i slunce vyrábí značka Kiniki.

Jak se nejlíp na sluníčku namazat

O důležitosti používání opalovacích krémů slyšíš denně v televizi, čteš na internetu. Já ti k tomu přidám další postřehy z mé opalovací praxe:

 • Co se leskne, to přitahuje slunce.
 • Slunce vysušuje, hezčí tedy bude tvá kůže namazaná.

Opalování penisu a ženských genitálií

Na intimních místech je kůže jako každá jiná, opalovat ji tedy lze. Ovšem mysli na to, že je citlivější a mazej ji tedy ze začátku více a častěji. Jakmile vylezeš z vody, znovu namaž. Jakmile se trochu opálí, už nebude kůže tak citlivá. Platí to i pro obřezané penisy, i žalud můžeš opalovat na sluníčku :)

 • POZOR: kluci by při opalování měli penis s pytlíkem pravidelně přehazovat, aby neměli na stehně bílé místo.

Opalování v krajkových kalhotkách? No proč ne, jen bacha na cedulku :) .
Opalování v krajkových kalhotkách? No proč ne, jen bacha na cedulku :) Více trapných opálení najdeš na prask.nova.cz

Jak vyzrát na svítící kozičky a prdelku

Proč svítící? Kdo byl u moře a opaloval se v plavkách, pak přijel domů a svlékl se před zrcadlem, tak ví, o čem mluvím.

Co s tím? Jde o volbu opalovacího krému či oleje. Kromě přihlédnutí k vlastnímu fototipu se zamysli i nad tímto:

 • Své ruce, obličej, nohy a dekolt vystavuješ slunci nejčastěji a už mají nějaký základ. Také když se opaluješ v plavkách, tvé tělo už má trochu barvu.
 • Pak se najednou uprostřed léta dostaneš k nudapláži nebo na louce dostaneš odvahu sundat triko.
 • Prsa a zadek máš bílé. Na svoje svítící kozičky a prdelku si prosím vezmi silnější opalovací faktor, než na zbytek těla.

Chápu, že to budeš chtít co nejrychleji dohnat. Taky jsem to takhle ze začátku dělala. A pak jsem měla prsa a zadek červené namísto bílé. Nebylo to ani pěkné ani moc zdravé. Kůže na zadku a prsou u běžných lidí (kteří neleží na nudaplážích od prvního dubnového slunce) je opravdu citlivější a na slunce nepřivyklá.