Příručka Nadsamce – průvodce sexem v přírodě a na veřejnosti

„To je jen nějaká stará bába se psem, buď v klidu,“ uklidňuju nadrženou bloncku, která mi ho zrovna ožužlává na klidném místečku v parku. Sex venku dokáže být pekelně vzrušující, a proto jsem tady opět já. Tentokrát ti totiž ukázu, jak na to vlítnout s holkou i mimo pohodlí ložnice.

Příručka Nadsamce – průvodce sexem v přírodě a na veřejnosti

S hezkým počasím přichází jedinečná příležitost zapíchat si venku. Ženy odhazují vrstvy oblečení a dráždí mužskou představivost hlubokými výstřihy a krátkými sukýnkami, zpod kterých vykukují šťavnaté prdelky. Všem se zapalují lýtka, takže je nejvyšší čas jednat a na nic nečekat! Proč? Protože sex na veřejnosti je vzrušujícím zpestřením a adrenalinovou praktikou, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Sex na veřejnosti má jasný důvod

Pohrdat sexem na čerstvém vzduchu je hloupost
Pohrdat sexem na čerstvém vzduchu je hloupost.

Můj kolega v práci je balvan. Když mu vyprávím o tom, jak jsem si užil s kundičkou z baru anál na lavičce, jen kroutí hlavou. Nejradši by zůstal v posteli, kde s manželkou zažívá stejnou nudu dokola a dokola. Nechápu ho, vždyť sex venku patří mezi časté fantazie znuděných milenek.

Ženy touží po adrenalinu a sexuální syrovosti á la nadržený primitiv. Chtějí mít strach, že je někdo chytí. Touží po tom, aby se jim třásla kolena strachem a vzrušením. Spontánnost! To je přesně to slovo, které stojí za tím, že je šukec mimo zajeté koleje tak šťavnatý.

Vyvětrat pytel pod širé nebe dle různých průzkumů chodí pravidelně až 30 % chlapů. Ženy v tomto ohledu mírně zaostávají. Hodně pikantní výsledky přináší průzkum z roku 2015 uskutečněný mezi golfisty. Rovnou 33 % z nich se přiznalo k tomu, že měli sex přímo na hřišti. Tomu říkám odpal!


Rozdat si to přímo na greenu? A pak že je golf nudná hra.
Rozdat si to přímo na greenu? A pak že je golf nudná hra.

Kde si to jen rozdat?

Asi není zrovna velkým překvapením, že některá místa jsou pro venkovní juchačku vhodnější než jiná. Některá jsou vyloženě o hubu, na jiných je snadné hodně rychle přijít o náladu. A pak je samozřejmě několik super míst, kde by byl hřích na to nevlítnout :)

Tak kde si to teda rozdat? Přináším můj vlastní přehled otestovaných místeček, děkovat mi nemusíš.

Na střeše

Nechat si ho vykouřit za zpěvu ptáčků...
Nechat si ho vykouřit za zpěvu ptáčků...

Někdo si jde zakouřit a někdo si nechat vykouřit :)

Když jsem ještě bydlel ve starém bytě, bral jsem buchty na střešní terasu, kam maximálně tak jednou za hodinu zabloudil soused na cigáro. Kombinace zajímavého místa a výhledu na Prahu z holek strhávala kalhotky rychlostí blesku. Bral jsem s sebou ještě flašku vína, aby byla nálada. Při akci mě zmíněný soused dokonce jednou nachytal, prohodil něco o tom, že závidí. Pak odešel.

Chceš do basy?
Při dopadení hrozí v první řadě trapas a v druhé postih. Rozdíl je pochopitelně v tom, zda-li se s kočkou necháš chytit někde uprostřed lesa, nebo na dětském hřišti. Většinou se vše řeší jako přestupek s flastrem do pěti litrů, v horším případě klidně jako výtržnictví a mravní ohrožení mládeže. A to nechceš! Už vůbec nedoporučuju zkoušet něco v zahraničí, kde za sex na veřejnosti můžeš jít rovnou bručet.

Na turistické cestě

Sexem na kole nemám na mysli tohle, rozumíme?
Sexem na kole nemám na mysli tohle, rozumíme?

Se sportovně založenou kočkou doporučuju sednout na kolo a vyrazit někam na výlet. S jednou jsem takhle jezdíval obdivovat Divokou Šárku. Po chvilce šlapání jsem vyndal z batohu deku, svačinu a rozložil vše někde na kopečku, mimo zraky rodinek a pejskařů. Ty by totiž pohled na to, jak lížu žhavou lasturku holky v cyklistické helmě, mohl přeci jen popudit.

Kolo můžeš využít také jako opěrátko pro různé polohy. Partnerka se ho přidržuje při sexu ve stoje, může si na něj vyhodit jednu nohu, případně se na něj celá položí.


Stačí rozložit deku a posvačit její buchtičku!
Stačí rozložit deku a posvačit její buchtičku!

Šlapadlo

Půjčil jsem si takové to klasické šlapadlo, doprovodem mi byla křehká černovláska, která hodně rychle pochopila, že pohupování na vlnách Vltavy mě zrovna dvakrát nebaví. Přestala šlapat, rozepla mi kalhoty a začala poslušně sát. Pak si na mě nasedla tak razantně, až jsem měl strach z toho, že se převrátíme.

Kdyby se k tomu neměla, využil bych soukromí já a strhal bych z ní oblečení jak zvíře. Naše dovádění trvalo pár minut, ale byl to skvělý zážitek. Rozhodně doporučuju!

V káře

Chlap si pořídí kombíka jen ve dvou případech. Buď plánuje rodinu, nebo pochopil, že si z auta může udělat šmajchlkabinet. Stačí odbočit na lesní cestu, nebo využít opuštěné parkoviště. Výhodou auta je možnost pustit hudbu, zatopit si a případně také rychle opustit místo činu. Jen pozor! Nad sexem v autě starší ročníky tak trošku ohrnují nos. A moc se to nelíbí sekuriťákům. Ti slušnější šmírují na kamerách, ale už se mi také stalo, že mi borec začal klepat na okýnko.

VÝUKA: Chcete se o sexu v autě dozvědět více? Podívejte se na tipy, jak si užít sex v autě co nejvíce.


Dokonce i malá kára na hrátky stačí
Dokonce i malá kára na hrátky stačí.

Hajzlíky, šatny a výtah

Maličké prostory, kam vám jen tak někdo nevleze. Nebo vleze? Nikdy nevíš a právě to je na tom nejlepší. Ultimátním zážitkem je píchačka přímo v obchodě s hadrama. Prodavačky jsou zvyklé, že muži chodí do kabinky společně s partnerkou. Sednou si na stoličku a čekají, než si jejich krasotinka vše vyzkouší. Já si tohle čekání zpříjemňuji. Odhrnu jí kalhotky, zasunu, chytnu kozy a vyřádím se zezadu. Důležité je nevzbudit podezření. Pokud máš hlasitou holku, ať si raději zacpe ústa.

Nadržence potěší kromě výše zmíněných i další oblíbené místa pro sex mimo domov:

 • veřejná sauna
 • altány v parku
 • na palubě letadla
 • diskotéka
 • obchod s nábytkem
 • podchod
 • kabinková lanovka
 • ruské kolo
 • kanceláře
 • opuštěná muzea a výstavy

Jak samičku nalákat?

Pokud zrovna negriluješ nějakou chlípnici, můžeš se při přemlouvání k sexu na veřejnosti setkat s odporem. Některé ženy se prostě bojí, ale dobrou zprávou je, že nadrženost skvěle zatemňuje mozek. Když se ti podaří probudit v ní zvědavost, máš prakticky vyhráno. Většinou stačí předem zmínit, že bys to chtěl vyzkoušet. Zbytek ponechej náhodě, případně sám vytvoř vhodnou situaci. Stačí odbočit autem na vedlejší cestu, udělat si spontánní výšlap do přírody, nebo najít nějaké odlehlé místečko, kam nikdo nechodí.


Jen co se otrká, sex venku si zamiluje
Jen co se otrká, sex venku si zamiluje.

Nejhorší místa na sex

Ze zkušenosti předem varuji před sexem na následujících místech:

 • pláže
 • opuštěné sklady a budovy
 • knihovny
 • kupé ve vlaku
 • kino

Jasně, všechna tato místa jsou lákavá a na první pohled vhodná, ale na pláži budeš mít všude písek (včetně genitálií), v jednom opuštěném skladu se mi podařilo rozříznout nohu o kus šrotu, knihovny u nás stojí za prd, ve vlaku je mega špína a kino bych si lajznul pouze tehdy, pokud by to byl úplně opuštěný sál bez lidí. Na druhou stranu varování je pouze varování, takže když tě přepadne chuť, je to na tobě.

Místa, která stojí za zvážení

V létě je spousta příležitostí u vody. Rybníky, lomy, přehrady, nudapláže. Není to asi to úplně nejvhodnější místo, ale taky neříkám, že to nejde.


Při sexu na nudapláži zjistíš, jestli máš v okolí puritány
Při sexu na nudapláži zjistíš, jestli máš v okolí puritány.

Nudapláž

Pokud tě láká sex na nudapláži, otypuj si předem osazenstvo. Když mi ho kočka honila a masírovala, nikdo moc nekoukal a neřešil to. Ale byl jsem svědkem toho, jak jiný pár, který šel do regulérního sexu bez nějakých servítek, už ostatní dost řešili s cílem vyhnat je pryč. Pro větší akce je lepší, když jsou kolem mladší lidi.

Šukání pod vodní hladinou

To stejné platí o sexu ve vodě někde na koupališti. Lidé nejsou blbí a každý ví, co ve vodě děláte. Nemluvě je o tom, že další překážkou jsou možná zdravotní rizika a fakt, že voda sama o sobě není zrovna dobrý lubrikant. Pro sex ve vodě se tak hodí lubrikant založený na silikonové bázi.


Romantika, ale jinak dost nepohodlná záležitost
Romantika, ale jinak dost nepohodlná záležitost.

Orgasmus a adrenalin

Zakázané ovoce nejlépe chutná a sex na veřejnosti k takové lahůdce jednoznačně patří. Jeho kouzlo spočívá v přívalu adrenalinu a bušení srdce, když o chlup unikneš odhalení. A věř, že odměnou je orgasmus, který v posteli člověk prostě nezažije. Tak dejte sbohem ložnicím a užívejte si venku...

VÝUKA: Ještě než se pustíte do skotačení na netradičních místech, přečtěte si 5 pravidel pro sex v přírodě. Můžete se díky nim vyhnout pěkným nepříjemnostem a zdravotním následkům.

Vybíráme z e-shopu