Příručka Nadsamce – sex na veřejnosti

„To je jen nějaká stará bába se psem, buď v klidu,“ uklidňuju nadrženou bloncku, která mi ho zrovna ožužlává na klidném místečku v parku. Sex na veřejnosti dokáže být pekelně vzrušující, a proto jsem tady opět já. Tentokrát ti totiž ukázu, jak na to vlítnout s holkou i mimo pohodlí ložnice.

Příručka Nadsamce – sex na veřejnosti

S hezkým počasím přichází jedinečná příležitost zapíchat si venku. Ženy odhazují vrstvy oblečení a dráždí mužskou představivost hlubokými výstřihy a krátkými sukýnkami, zpod kterých vykukují šťavnaté prdelky. Všem se zapalují lýtka, takže je nejvyšší čas jednat a na nic nečekat! Proč? Protože sex na veřejnosti je vzrušujícím zpestřením a adrenalinovou praktikou, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Sex na veřejnosti má jasný důvod

Pohrdat sexem na čerstvém vzduchu je hloupost
Pohrdat sexem na čerstvém vzduchu je hloupost.

Můj kolega v práci je balvan. Když mu vyprávím o tom, jak jsem si užil s kundičkou z baru anál na lavičce, jen kroutí hlavou. Nejradši by zůstal v posteli, kde s manželkou zažívá stejnou nudu dokola a dokola. Nechápu ho, vždyť sex venku patří mezi časté fantazie znuděných milenek.

Ženy touží po adrenalinu a sexuální syrovosti á la nadržený primitiv. Chtějí mít strach, že je někdo chytí. Touží po tom, aby se jim třásla kolena strachem a vzrušením. Spontánnost! To je přesně to slovo, které stojí za tím, že je šukec mimo zajeté koleje tak šťavnatý.

Vyvětrat pytel pod širé nebe chodí podle různých průzkumů pravidelně až 30 % chlapů. Ženy v tomto ohledu mírně zaostávají. Hodně pikantní výsledky přináší průzkum z roku 2015 uskutečněný mezi golfisty. Rovnou 33 % z nich se přiznalo k tomu, že měli sex přímo na hřišti. Tomu říkám odpal!


Rozdat si to přímo na greenu? A pak že je golf nudná hra.
Rozdat si to přímo na greenu? A pak že je golf nudná hra.

Která místa na sex vyzkoušet a která raději vynechat?

Asi není zrovna velkým překvapením, že některá místa jsou pro venkovní juchačku vhodnější než jiná. Některá jsou vyloženě o hubu, na jiných je snadné hodně rychle přijít o náladu. A pak je samozřejmě několik super míst, kde by byl hřích na to nevlítnout :)

Tak kde si to teda rozdat? Přináším můj vlastní přehled otestovaných místeček, děkovat mi nemusíš.

Chceš do basy?
Při dopadení hrozí v první řadě trapas a v druhé postih. Rozdíl je pochopitelně v tom, zda-li se s kočkou necháš chytit někde uprostřed lesa, nebo na dětském hřišti. Většinou se vše řeší jako přestupek s flastrem do pěti litrů, v horším případě klidně jako výtržnictví a mravní ohrožení mládeže. A to nechceš! Už vůbec nedoporučuju zkoušet něco v zahraničí, kde za sex na veřejnosti můžeš jít rovnou bručet.

Sex na střeše

Nechat si ho vykouřit za zpěvu ptáčků...
Nechat si ho vykouřit za zpěvu ptáčků...

Někdo si jde zakouřit a někdo si nechat vykouřit :)

Když jsem ještě bydlel ve starém bytě, bral jsem buchty na střešní terasu, kam maximálně tak jednou za hodinu zabloudil soused na cigáro. Kombinace zajímavého místa a výhledu na Prahu z holek strhávala kalhotky rychlostí blesku. Bral jsem s sebou ještě flašku vína, aby byla nálada. Při akci mě zmíněný soused dokonce jednou nachytal, prohodil něco o tom, že závidí. Pak odešel.

Dovádění na šlapadle

Půjčil jsem si takové to klasické šlapadlo, doprovodem mi byla křehká černovláska, která hodně rychle pochopila, že pohupování na vlnách Vltavy mě zrovna dvakrát nebaví. Přestala šlapat, rozepla mi kalhoty a začala poslušně sát. Pak si na mě nasedla tak razantně, až jsem měl strach z toho, že se převrátíme.

Kdyby se k tomu neměla, využil bych soukromí já a strhal bych z ní oblečení jak zvíře. Naše dovádění trvalo pár minut, ale byl to skvělý zážitek. Rozhodně doporučuju!

Sex na louce

Se sportovně založenou kočkou doporučuju sednout na kolo a vyrazit někam na výlet. S jednou jsem takhle jezdíval obdivovat Divokou Šárku. Po chvilce šlapání jsem vyndal z batohu deku, svačinu a rozložil vše někde na louce, mimo zraky rodinek a pejskařů. Ty by totiž pohled na to, jak lížu žhavou lasturku holky v cyklistické helmě, mohl přeci jen popudit.

Kolo můžeš využít také jako opěrátko pro různé polohy. Partnerka se ho přidržuje při sexu ve stoje, může si na něj vyhodit jednu nohu, případně se na něj celá položí. Dávej si ale bacha na stabilitu, řidítko zaražené pod žebry nebo v rozkroku není nic příjemného.


Stačí rozložit deku a posvačit její buchtičku!
Stačí rozložit deku a posvačit její buchtičku!

Sex v lese

Les nabízí nepřeberné možnosti, jak si to můžeš s kočkou rozdat. Stromy, skály, kameny, měkká lůžka z mechu, posed, krmelec... Raději vždycky zajdi dál od turistických a lesních cest, ať tě nepřekvapí nějaký prudérní turista. A v sezóně borůvek či hub se raději vyhni i oblíbeným sběračským místům.

Sex na posedu má své kouzlo, protože se při nakládání buchtičky zezadu můžeš kochat výhledem do okolí. Dopředu si ale zkontroluj pevnost konstrukce. Nechceš se přece v tom nejlepším skácet k zemi i s posedem.

Šukání v káře

Chlap si pořídí kombíka jen ve dvou případech. Buď plánuje rodinu, nebo pochopil, že si z auta může udělat šmajchlkabinet. Stačí odbočit na lesní cestu, nebo využít opuštěné parkoviště. Výhodou auta je možnost pustit hudbu, zatopit si a případně také rychle opustit místo činu. Jen pozor! Nad sexem v autě starší ročníky tak trošku ohrnují nos. A moc se to nelíbí sekuriťákům. Ti slušnější šmírují na kamerách, ale už se mi také stalo, že mi borec začal klepat na okýnko.

VÝUKA: Chcete se o sexu v autě dozvědět více? Podívejte se na tipy, jak si užít sex v autě co nejvíce.


Dokonce i malá kára na hrátky stačí
Dokonce i malá kára na hrátky stačí.

Sex v kabince

Převlékací kabinky jsou maličké prostory, kam vám jen tak někdo nevleze. Nebo vleze? Nikdy nevíš a právě to je na tom nejlepší. Ultimátním zážitkem je píchačka přímo v obchodě s hadrama. Prodavačky jsou zvyklé, že muži chodí do kabinky společně s partnerkou. Sednou si na stoličku a čekají, než si jejich krasotinka vše vyzkouší. Já si tohle čekání zpříjemňuji. Odhrnu jí kalhotky, zasunu, chytnu kozy a vyřádím se zezadu. Důležité je nevzbudit podezření. Pokud máš hlasitou holku, ať si raději zacpe ústa.

Pro sex vybírej obchody s dostatečně velkou kabinkou, která je trochu bokem a má pevné stěny a dveře. Raději se vyhni nóbl obchodům, kam nechodí moc lidí. Prodavačky totiž většinou nemají co dělat a ochomýtají se až moc blízko kabinkám natěšené na to, aby holce pomohly s výběrem hadříků.

Jo a taky buď prosím při sexu v kabince ohleduplný k ostatním a nerozdávej si to s buchtou ve zkoušeném oblečení, které jí pak nekoupíš. Nikdo si nechce zkoušet hadříky zašpiněné ženskou šťávičkou, cizími slinami ani spermatem. Nebo aspoň já ne.

Sex na pláži

Šumění mořských vln, západ slunce nad horizontem, dovolenková nálada, to vše svádí k tomu, že sex na pláži bude děsná romanťárna, jenže bacha na to. I když si pod sebe dáte pořádně velkou deku, pořád může fouknout vítr a budete mít písek úplně všude (včetně genitálií). No a o sexu na pláži z kamínků raději pomlčím...

Jinak ještě jedna poznámka k sexu na pláži - v mnoha turistických destinacích ti za něj hrozí pěkně mastná pokuta či dokonce basa. Raději si tedy dopředu nastuduj, jak je to v destinaci, kam se chystáš.

Na sex pod vodou raději zapomeň

Zaprvé to pod vodou vůbec neklouže, zadruhé holce hrozí zánět, protože i v průzračně čisté vodě může být spousta bakterií. Chlor zase narušuje přirozené pH vaginy, což může vést k rozmnožení kvasinek. Jo a taky se ve vodě nemůžeš spolehnout na gumy.

Sex na wc

Sex na wc podle mne není až zas tak skvělý nápad. Sice to v případě neodkladného nutkání jde, ale nebude to žádné terno. Většinou je tam dost málo prostoru, stěny jsou tenké a spousta záchodků je taky dost na štíru s čistotou. A vysvětlovat, proč s buchtou lezete na pány nebo dámy společně, asi taky nechceš.

Když už, tak bych se zašil na wc pro hendikepované. Dost často to je samostatná místnost, nebývá o něj tak velký zájem a hlavně je tam mnohem víc místa. Taky tam najdeš madla, která sex dost ulehčí. Nevýhodou je, že tyhle záchodky bývají dost často zamčené a ke klíči se jen tak nedostaneš.

Hrátky na nudapláži

Pokud tě láká sex na nudapláži, otypuj si předem osazenstvo. Když mi ho kočka honila a masírovala, nikdo moc nekoukal a neřešil to. Ale byl jsem svědkem toho, jak jiný pár, který šel do regulérního sexu bez nějakých servítek, už ostatní dost řešili s cílem vyhnat je pryč. Pro větší akce je lepší, když jsou kolem mladší lidi.


Při sexu na nudapláži zjistíš, jestli máš v okolí puritány
Při sexu na nudapláži zjistíš, jestli máš v okolí puritány.

Sex ve stanu

Sex ve stanu je na pohodu, základem je vybrat vhodné místo pro stan a ten dobře postavit. Plácek musí být na rovině, bez hrbolů a ideálně bez mraveniště nebo hnízda vos. Chceš si přece zapíchat ty, a ne být opíchaný...

Do stanu se vybav měkkou karimatkou a nafukovacím polštářkem, který ti usnadní některé polohy. Výběr poloh ostatně musíš přizpůsobit velikosti stanu (většinou je dost málo místa nad hlavou). Taky nezapomeň na to, že když necháš rozsvíceno, připravíš stínovou show pro kolemjdoucí. Raději zhasni nebo zvol tlumené světlo. Asi nemusím zdůrazňovat, že na romantiku při svíčkách musíš zapomenout. Taky se kroťte s hlasitostí, ať nerušíte myslivce a lesní zvěř.

Další oblíbená místa pro sex na veřejnosti

 • veřejná sauna
 • altány v parku
 • na palubě letadla
 • diskotéka
 • obchod s nábytkem
 • podchod
 • kabinková lanovka
 • ruské kolo
 • kanceláře
 • opuštěná muzea a výstavy

Nejhorší místa pro sex venku

Ze zkušenosti předem varuji před sexem na následujících místech:

 • opuštěné sklady a budovy
 • knihovny
 • kupé ve vlaku
 • kino

Jasně, všechna tato místa jsou lákavá a na první pohled vhodná, ale v jednom opuštěném skladu se mi podařilo rozříznout nohu o kus šrotu, knihovny u nás stojí za prd, ve vlaku je mega špína a kino bych si lajznul pouze tehdy, pokud by to byl úplně opuštěný sál bez lidí. Na druhou stranu varování je pouze varování, takže když tě přepadne chuť, je to na tobě.


Jen co se otrká, sex venku si zamiluje
Jen co se otrká, sex venku si zamiluje.

Jak samičku nalákat na sex na veřejnosti?

Pokud zrovna negriluješ nějakou chlípnici, můžeš se při přemlouvání k sexu na veřejnosti setkat s odporem. Některé ženy se prostě bojí, ale dobrou zprávou je, že nadrženost skvěle zatemňuje mozek. Když se ti podaří probudit v ní zvědavost, máš prakticky vyhráno. Většinou stačí předem zmínit, že bys to chtěl vyzkoušet. Zbytek ponechej náhodě, případně sám vytvoř vhodnou situaci. Stačí odbočit autem na vedlejší cestu, udělat si spontánní výšlap do přírody, nebo najít nějaké odlehlé místečko, kam nikdo nechodí.


Romantika, ale jinak dost nepohodlná záležitost
Romantika, ale jinak dost nepohodlná záležitost.

Orgasmus a adrenalin

Zakázané ovoce nejlépe chutná a sex na veřejnosti k takové lahůdce jednoznačně patří. Jeho kouzlo spočívá v přívalu adrenalinu a bušení srdce, když o chlup unikneš odhalení. A věř, že odměnou je orgasmus, který v posteli člověk prostě nezažije. Tak dejte sbohem ložnicím a užívejte si venku...

VÝUKA: Ještě než se pustíš do skotačení na netradičních místech, přečti si 5 pravidel pro sex v přírodě. Můžeš se díky nim vyhnout pěkným nepříjemnostem a zdravotním následkům.

Vybíráme z e-shopu