Sex v autě aneb Jak si užít erotické dobrodružství nejen na cestách

Hledáte místo na bokovku nebo vás přepadla neodbytná chuť na erotické hrátky během cest? Řešením je sex v autě! Jak si ho užít co nejlépe?

Sex v autě aneb Jak si užít erotické dobrodružství nejen na cestách

Čas od času se každý setká s nutností vypořádat se se svými potřebami v kabině vozu. Kdo to již zkoušel, moc dobře ví, že o nějakém extra komfortu se mluvit nedá. Jak se však říká: "Kde je chuť a vůle, vše je možné." I sex v autě se tak může proměnit v super zážitek.

Jaké auto je na sex nejlepší?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Některá auta jsou vyšší a vy si tak můžete dovolit sex na koníčka, jiná jsou zase nižší, ale třeba díky velkému kufru a možnosti sklopení sedadel získáte větší plochu na polohy "ležmo". Úplně nejlepší jsou užitková auta, která vám poskytnou nejvíce prostoru. Pokud máte možnost, tak vyzkoušejte všechna auta, která máte k dispozici (auta v rodině či služební vozy), a používejte na sex to, které vám vyhovuje nejvíce.

A i když máte výběr omezený, nezoufejte. Je zbytečné se trápit tím, že nevlastníte největší kombík na trhu, dodávku nebo SUV. I ve zdánlivě prťavém autě si užijete spoustu zábavy (někdy dokonce více, než ve velké dodávce). Stačí se nebát experimentovat a zkoušet a pak se i interiér malého Citroenu Saxo nebo Renaultu Twingo naučíte využívat na maximum.

Pokud máte SUV s velkým kufrem, využijte toho.
Pokud máte SUV s velkým kufrem, využijte toho.

Výbava správného autoerotisty

Ať už je sex v autě jen náhodou epizodou, nebo ji snad plánujete dopředu, rozhodně se vám bude hodit několik propriet:

 • papírové kapesníčky a vlhčené ubrousky

 • petka s čistou vodou - kde není sprcha, má každá kapka vody cenu zlata

 • ručník nebo cokoliv pod zadek - tělní tekutiny uniknou ani nevíte jak a fleky na sedačce nikdo nechce

 • suchý hadřík na okna - otisky různých částí těla je vhodné před návratem do civilizace vyleštit
 • CD s romantickou hudbou - pokud chcete navodit správnou atmošku

Důležitý je také správný oděv. Muži asi nic světoborného nevymyslí, ostatně jim stačí rozepnout poklopec. Takže žádné tepláky do gumy! Dámy to mohou rozjet poněkud více. Určitě se jim bude hodit sukně pro snadnější přístup k rozkroku a rozepínací halenka (ve stísněných prostorách kabiny vozu je praktičtější rozepnout pár knoflíčků, než si krkolomně svlékat tričko přes hlavu). Pokud se rozhodnete vzít si kalhotky nebo tanga, volte raději kousky z velmi elastické látky, abyste je mohli pohodlně a snadno poodhrnout stranou a nemusely je svlékat.

Nezapomeňte si dát pod sebe ručník, ať nezašpiníte sedačky auta.
Nezapomeňte si dát pod sebe ručník, ať nezašpiníte sedačky auta.

Jak najít vhodné místo pro sex v autě?

To bývá většinou oříšek. Jasně, že hledáte takové místo, aby vás nikdo nenachytal. Není moc dobré experimentovat s neznámými místy, protože nikdy nevíte, jestli to není obvyklé místo pejskařů, cyklistů nebo běžců. Jenže na cestách si prostě musíte umět poradit... Ideální je místo, které je dostatečně daleko od civilizace (včetně chatařských oblastí), turistických i cyklistických stezek, dětských hřišť, škol a školek.

Pozor také na zákazy vjezdu. Policie většinou o takových místech ví a chodí je nahodile kontrolovat a vybírat jisté pokuty. Ale nebojte, pokud strážník nebude úplný magor, dá vám čas se obléknout. Hlídka obvykle zaparkuje kousek od vás tak, abyste je viděli, a dají vám minutku času, než se k vám vydají klepat na okýnko. A pokud budou mít dobrou náladu, tak třeba odjedete pouze s výhružkou a poučením.

U volantu se zmůžete maximálně na ruční práci nebo orál.
U volantu se zmůžete maximálně na ruční práci nebo orál.

Jaké zvolit sexuální polohy v autě

Sex na sedadle spolujezdce

Shodneme se asi na tom, že za volantem toho kromě ruční práce nebo kouření moc nezvládnete. Volant při sexu v autě prostě překáží. Ale místo spolujezdce již skýtá jisté možnosti. Dá se tady kupodivu docela dobře zašukat. Jen musíte mít čisté koberečky (a hlavně bez kamínků).

Jak na to? Sedačku spolujezdce posuňte co nejvíce dozadu a opěradlo sklopte dle libosti. Žena si sedne na sedačku zadečkem k okraji a zvedne nohy co nejvíce nahoru. Muž si klekne na kobereček a má snadnou a poměrně pohodlnou polohu pro průnik (v podstatě je to kluzká bradavka).

Po sklopení přední sedačky můžete zkusit třeba polohu zvanou "kluzká bradavka".
Po sklopení přední sedačky můžete zkusit třeba polohu zvanou "kluzká bradavka".

Na koníčka na zadním sedadle

Zadní sedačky jsou ve většině aut na erotické hrátky vhodnější. Pokud jste zde ale zkoušeli polohu na koníčka, tak jste si jistě hodně rychle všimli toho, že strop je najednou jaksi nízko... Pokud se tedy této polohy nechcete vzdát, máte v podstatě dvě možnosti.

Buď se muž sesune hodně dolů a pak je to spíše na takové pěkné mazlivé pohupování, nebo se posunete na střed zadního sedadla a žena se (alespoň z části) vklíní tělem mezi přední sedačky. Možná se vám pak podaří i mírný záklon a s tím už se dá pracovat. Muž má jednak dobrý přístup a výhled a navíc může alespoň trochu zvedat pánev a přirážet. Tak jako tak, nic moc akčnějšího z této polohy v autě prostě nevymáčkete.

Misionář na zadním sedadle

Tohle už je zajímavější poloha a můžete si užít fakt krutý šukání. Nejprve je potřeba posunout přední sedačky co nejvíc dopředu a pak si žena lehne na zadní sedadla. Hlavu může mít zapřenou o dveře a nohy může dát nahoru. Muž si pak lehne na partnerku, případně se alespoň jedním kolenem opře o sedačku a může začít silně přirážet.

POZOR: Žena si musí při sexu v autě dávat bacha na hlavu, protože ji nejspíš bude mít nebezpečně blízko madlu na dveřích. Z počátku je to pohoda, ale jakmile to rozjedete a partner se rozvášní, může rozhoupat celé auto a ženina hlavinka se zezadu dost slušně omlátí.

Romantika v kufru auta

Pokud se dají složit zadní sedačky vašeho auta úplně do rovna, pak vám v kufru vznikne minimálně metr šedesát dlouhé letiště, se kterým se už dá pěkně pracovat. Teda pokud máte kombíka nebo něco delšího. Zřejmě to nebude na koníčka ani polohu zezadu, ale hezká mazlivá romantika i základní misinář nebo zadeček naplocho se pěkně vejdou. Místo v kufru navíc můžete "zvětšit" i o venkovní prostor za autem.

Kufr auta se dá většinou využít na mnoho způsobů.
Kufr auta se dá většinou využít na mnoho způsobů.

Outdoorové automobilové techniky

Spoustu práce vám usnadní, když můžete otevřít dveře a přebývající končetiny vyhodit ven. A máte-li možnost zaparkovat dostatečně stranou a venku je příhodné počasí, je parádní využít auto zvenčí. Jaké jsou možnosti?

Otevřete dveře auta, žena se předkloní dovnitř, rukama se opře o sedačku a může dostat naloženo pěkně zezadu. Taky se může postavit čelem k autu, jednu nohu zvedne a opře o práh auta a lehce našpulí prdelku. Zezadu vestoje jak vyšité! A pokud se partnerce nechce stát, ať si lehne na zadní sedačky tak, aby byla zadečkem co nejvíce na kraji. Když zvedne nohy nahoru, tak vám umožní přímý zásun (vy budete stát venku).

VAROVÁNÍ: Klasický nápad je položit dámu na kapotu auta a omisionářit ji jako král. Zde bych ale chtěla varovat zejména před promáčknutím kapoty, ušpiněním oděvu o mušky z předního nárazníku nebo podření laku.

Kam s tím?

Nebo jinými slovy – kam stříkat? Ideální variantou je kondom, protože vše zůstane uvnitř. Jen ho pak prosím nevyhazujte do přírody, to je fakt trapné. Další možností je stříkání do pusinky - holka to buď spolkne nebo vyplivne venku. Stříkání do kundičky není zrovna vhodné, protože hrozí, že to vyteče na sedačku. A stříkat partnerce na tělo? Ani omylem! Přestřelíš, netrefíš, steče, otřeš se... prostě nebrat!

Stříkání na obličej či prsa je sice sexy, ale hrozí zašpinění auta.
Stříkání na obličej či prsa je sice sexy, ale hrozí zašpinění auta.

Jak zahladit stopy po šukání v autě

Pokud na sex využijete sdílené rodinné auto či služebák, případně používáte svoje auto na schůzky s milenkou či milencem místo hodinového hotelu, určitě se hodí, aby si nikdo nevšiml žádných pozůstatků po vášnivém sexu. Nepozornost se zde nevyplácí a i malá drobnost vás může dostat do složitého vysvětlování. Dejte si pozor hlavně na:

 • fleky na sedačce – jako akutní pomoc poslouží vlhčené kapesníčky

 • otisky na oknech – zejména stopy chodidel by bylo vhodné vyleštit, otisky rukou jsou relativně v pohodě

 • otisky na kapotě – tady už se otisky dlaní příliš nevyplatí nechávat

 • náušnice, řetízky a vůbec jakýkoliv svršek nebo osobní věc partnera či partnerky (milence či milenky)
 • sedadla v neobvyklé poloze – srovnejte pak i opěrky a sklon opěradel
 • kola a karoserie od bláta – pokud zajíždíte někam stranou, může se lehce stát, že kola vašeho vozu, blatníky nebo prahy budou zašpiněné mnohem více, než když byste jeli po asfaltu
Při outdoorovém sexu se otiskům na kapotě v podstatě nevyhnete.
Při outdoorovém sexu se otiskům na kapotě nejspíš nevyhnete.

Nesporné výhody sexu v autě

Může se zdát, že vás čekají jen obtíže a že je to děsně komplikované, ve výsledku to tak ale vůbec není. Stačí dvě nebo tři takové akce a budete to mít už pěkně vychytané. A proč to všechno podstupovat? Zažijete adrenalin, spoustu vášně, ušetříte za pronájem prostor, nemusíte se bát, že se partner/ka nebo děti vrátí dřív domů a nemusíte dodržovat objednané časy v azylech. Celkově vzato je to prostě boží varianta, když vás přepadne chuť a postel není dostupná.

Vybíráme z e-shopu