5 tipů jak si zamilovat polykání semene

Taky nechcete po sexu v ložnici studovat, kam všude to dostřelilo? Nesnášíte drhnutí zaschlého semene z vaší kůže? Naučte se polykat ;-) Že neexistuje nic, co by s vámi pohnulo a přimělo "tu děsnou tekutinu" vzít do úst? Vsadím se, že naše tipy na polykání semene změní váš pohled na věc.

5 tipů jak si zamilovat polykání semene

Polykání spermatu, ostatně stejně jako orální sex vůbec, patřilo donedávna k tabuizovaným sexuálním praktikám. Avšak doba pokročila. Dokonce se dnes může zdát, že polykání spermatu muži od svých partnerek očekávají jako samozřejmost.

Tento článek je určen ženám, které dosud mužskému semenu nepřišly na chuť, ale rády by to změnily, jen neví, jak na to.

Mnoho lidí vnímá orální sex jako ještě intimnější zážitek než pohlavní styk. Ochutnávat vzájemně své soukromé chutě je velmi osobní. Penis je vtěleným mužstvím a sperma jeho nejpřirozenějším produktem. Tedy pokud žena laská muži jeho chloubu, symbolicky tím mazlí i celou jeho osobu a projevuje mu svou náklonnost. A pokud žena spolkne jeho sperma, bezvýhradně tím přijímá svého muže v celé jeho intimitě.

Ochota ženy polykat semeno je obvykle znamením, že si orální sex opravdu užívá a nebude ho dělat polovičatě, jen z povinnosti. Navíc pro typického muže snad neexistuje dokonalejší partnerka, než nadšená „kuřačka“.

Odmítáte-li totiž semeno do úst, znamená to pro muže přerušení stimulace v tom nejintenzivnějším okamžiku. Je to jen malá chvilka, ale pouhým vystříkáním někam mimo to pro něj všechno skončí zbytečně brzy. Dáte mu mnohem více, když penis i se semenem ještě po celou dobu výstřiku máte v pusince, polykáte a zroveň jeho "hrdinu" líbáte. Zní to banálně, ale pro chlapy je tohle fakt nejvíc nejlepší zážitek. A když mu ho dopřejete, jistě se vám náležitě odmění.

Pojďme se tedy podívat, jaké máte možnosti, aby se tato praktika pro vás stala přijatelná. Nebo ještě lépe – abyste si polykání semene doslova zamilovaly.

Muži zbožňují koťátka, která si jejich mlíčko gurmánsky vychutnávají
Muži zbožňují koťátka, která si jejich mlíčko gurmánsky vychutnávají

1. Zvykněte si na jeho chuť nebo ji změňte

Odmítáte mít sperma v puse, protože vám prostě nechutná? Jak se ale říká, zvyknout se dá skoro na všechno, stačí tomu dát trochu času a trénovat. Prostě sem tam ochutnejte a jakmile si zvyknete na jeho chuť v puse, tak trochu spolkněte. Postupně pak můžete polykat větší množství.

Začněte třeba tím, že mu po výstřiku olíznete špičku jeho žaludu nebo slíznete trochu sperma z jeho břicha. Pokud vám ani po čase sperma nezachutná, máte dvě možnosti. Buď si to trochu osladit, nebo zkusit ovlivnit chuť partnerova spermatu.

Na dochucení můžete použít třeba lubrikační gel s příchutí, med, šlehačku nebo čokoládu. Jiným párům zase dobře funguje, mají-li po ruce sklenku vína. Alkohol je totiž relativně agresivní a rychle chuť semene přebíjí. Samozřejmě si můžete pomoci i jakoukoliv jinou tekutinou, pomocí které sperma snadno "spláchnete" do krku. 

Lubrikační gel LONA - jahodový (orální) – Lubrikační gely s příchutí
Zpříjemněte si orální sex chutí a vůní jahod
165
Vegan
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Broskev – Lubrikační gely s příchutí
Unikátní broskvová příchuť, která nezanechává pachuť v ústech
355
Lubrikační gel LONA - malinový (orální) – Lubrikační gely na vodní bázi
Zažijte orální sex s chutí malin
165
Vegan
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Vodní meloun – Lubrikační gely s příchutí
Originální příchuť vodního melounu, která je vhodná pro vegany
355
Ochucený lubrikační gel Toko Aroma Sparkling Strawberry Wine – Lubrikační gely s příchutí
Při sexuálních hrách si užijete chuť jahodových bublinek
345
Lubrikační a masážní gel S8 4-in-1 Tropical Pina Colada Slush – Lubrikační gely s příchutí
Užijete si kluzké hrátky s exotickou příchutí
235
Vegan
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Banán – Lubrikační gely s příchutí
Nevšední příchuť banánu, která je vhodná i pro vegany
355
Vegan
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Tropické ovoce – Lubrikační gely s příchutí
Unikátní příchuť tropického ovoce, která nezanechává pachuť v ústech
355
–36 %
Lubrikační gel System JO Cocktails Piňa Colada – Lubrikační gely na vodní bázi
Při sexu si vychutnáte oblíbený koktejl
225
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Jahoda – Lubrikační gely s příchutí
Úžasná a delikátní chuť jahod
355
Ochucený lubrikační gel Shiatsu White tea & Peach Love Lubricant – bílý čaj a broskev – Lubrikační gely s příchutí
Vychutnáte si při orálním sexu netradiční příchuť
215
Lubrikační a masážní gel S8 4-in-1 Chocolate Salted Caramel Lava Cake – Lubrikační gely s příchutí
Vychutnáte si sladké sexuální hrátky
235
Vegan
–35 %
Lubrikační gel System JO H2O Třešeň – Lubrikační gely s příchutí
Originální třešňová příchuť
355
–36 %
Testovací sada lubrikačních gelů System JO - Tri Me Triple Pack FLAVORS – Kosmetické sady
Tři lahodné příchutě v jednom balení
385
Výprodej
–49 %
Lubrikační gel System JO H2O Cukrová vata, 10 ml – Lubrikační gely na vodní bázi
Delikátní záležitost pro mlsné jazýčky
40

A jak ovlivnit partnerovu chuť ještě před samotným polykáním semene? Přečtěte si článek Sperma: Jak ovlivnit jeho chuť a vůni. Stačí partnerovi podávat správné potraviny a tekutiny a uvidíte, jaký bude výsledek. Je potřeba ale upozornit, že každý funguje trochu jinak, takže je potřeba zkoušet a zjistit, co funguje zrovna u vás.

felace
Laskejte jeho mužství se vším všudy

2. Použijte vizualizaci

Pokud není při polykání semene problémem jeho chuť, ale máte spíše nějakou psychickou bariéru, zkuste ji odbourat vizualizací. Udělejte si dostatek času v klidném prostředí, zavřete oči a představte si, jak polykáte sperma svého partnera - vizualizujte si jeho strukturu, chuť a způsob, jakým plní vaše ústa. Nakonec si představte, že polykáte.

Můžete to zkusit třeba i u pití teplého čaje nebo smoothie, aby to bylo reálnější. Jen si představujte, že místo toho polykáte sperma. Obzvláště užitečné je použít vizualizaci, když jste vzrušená. Představa, že polykáte sperma při masturbaci, sledujete porno nebo se jinak sexuálně vzrušujete, může vašemu mozku pomoci spojit polykání spermatu s příjemným zážitkem a sexuálním potěšením.

Oční kontakt
Oční kontakt až do konce znásobuje mužův prožitek

3. Nemusíte čistit sedačku, drhnout zaschlé zbytky z chloupků

Neměli bychom zapomenout ani na nesporné přednosti polknutí spermatu z hlediska pohodlí a hygieny. Je to rychlé a není potřeba okamžitě po aktu běžet do koupelny nebo hledat ubrousky.

A obrovskou výhodu to bude mít ve chvíli, kdy si budete sexu užívat jinde než v pohodlí domova. Pěkně a efektivně tak pomocí polykání semene zametete stopy například v autě.


S uměním polykání si sex v autě užijete mnohem víc
S uměním polykání si sex v autě užijete mnohem víc

4. Není nutné vše zhltnout najednou

Pokud polykání nemáte ráda, třeba je to jen tím, že jste zatím nenašla tu správnou techniku. Pro polykačky začátečnice doporučujeme polykat po menších dávkách. Respektive každé stříknutí rovnou polknout. Tím nebudete mít tak moc sperma v puse, což může být v začátcích nepříjemné až odpuzující.

Když ale budete posílat mužovu lahůdku do krku okamžitě po malý částech, v podstatě ji v ústech ani nebudete vnímat. Později, časem, můžete začít intervaly prodlužovat a experimentovat. Důležité je, že spolknete alespoň něco. Neplivejte, ale nechte trochu smetánky stéct na rty, bradu. Budete vypadat hravě a nebudete muset polykat úplně všechno.

Polykání spermatu
Vůbec nevadí, když nepolknete vše

5. Mějte to pod kontrolou

Je důležité, abyste při polykání sperma byla v psychické pohodě. Pokud jste totiž ve stresu nebo úzkosti, bude polykání obtížné, protože se vám zúží hrdlo. Proto raději převezměte kontrolu, ať můžete celý průběh akce ovlivnit.

Velice důležité je umět poznat, kdy se blíží ono vyvrcholení. To poznáte tak, že penis začne silně tepat a mírně sebou cuká. Spolehlivým ukazatelem orgasmu jsou i varlata, která jsou těsně před výstřikem jakoby stáhnutá do útrob. Někdo úplně nehybně strne, jiný začne přirážet tvrději. Vaše pozorovací schopnosti brzy odhalí, jak se věci mají.

Když už víte, kdy začne partner stříkat, je dobré zvolit dobrou polykací techniku. Ty jsou v podstatě dvě. Buď partnerův penis těsně před výstřikem zasunete co nejvíce do krku, aby se sperma nedostalo na váš jazyk (tak tolik neucítíte jeho chuť a rychleji polknete), nebo si necháte nastříkat pod jazyk (stačí před výstřikem zakrýt žalud spodní stranou jazyka). Sice budete mít sperma déle v puse, ale zase tím zabráníte nástupu dávivého efektu.

Praktické rady na závěr

Jestli vám to opravdu nechutná a víte, že se budete šklebit, přesto to však chcete udělat, nemusíte se mu nutně dívat do očí. Udržte sperma v puse, sklopte hlavu, zalezte pod peřinu a polykejte! Budete pro něj královna! Později tomu třeba přijdete na chuť.

Je vám trapné to se svým mužem vůbec rozebírat a diskutovat o tom? I když jste o polykání doma nikdy nemluvili, tak vězte, že by to muži radost udělalo. Zkuste to jednou udělat a uvidíte, že bude mile překvapen.

Kuchařka ze semene
Věděli jste, že existuje Kuchařka ze semene?

Vybíráme z e-shopu