5 tipů jak si zamilovat polykání spermatu

Taky nechcete po sexu v ložnici studovat, kam všude to dostřelilo? Nesnášíte drhnutí zaschlého semene z vaší kůže? Naučte se polykat ;-) Že neexistuje nic, co by s vámi pohnulo a přimělo "tu děsnou tekutinu" vzít do úst? Vsadím se, že naše tipy změní váš pohled na věc.

5 tipů jak si zamilovat polykání spermatu

Muži zbožňují koťátka, která si jejich mlíčko gurmánsky vychutnávají
Muži zbožňují koťátka, která si jejich mlíčko gurmánsky vychutnávají

Polykání spermatu, ostatně stejně jako orální sex vůbec, patřilo donedávna k tabuizovaným sexuálním praktikám.

Avšak doba pokročila. Dokonce se dnes může zdát, že polykání spermatu muži od svých partnerek očekávají jako samozřejmost.

Jenže co s tím, když jeho nadšení nesdílíte?

Pojďme se tedy podívat, jaké máme možnosti, aby se tato praktika pro vás stala přijatelná. Nebo ještě lépe – abyste si lízání smetánky doslova zamilovaly.

Tento článek je určen ženám, které dosud mužskému semenu nepřišly na chuť, avšak rády by to změnily.
Jen neví jak na to.

1. Polykáním posunete vzájemnou intimitu o krok dál


Laskejte jeho mužství se vším všudy
Laskejte jeho mužství se vším všudy

Mnoho lidí vnímá orální sex jako ještě intimnější zážitek než pohlavní styk. Ochutnávat vzájemně své soukromé chutě je velmi osobní.

Penis je vtěleným mužstvím a sperma jeho nejpřirozenějším produktem. Tedy pokud žena laská muži jeho chloubu, symbolicky tím mazlí i celou jeho osobu a projevuje mu svou náklonnost. Tím, že přijímá sperma do svých úst, přijímá ten nejsymboličtější symbol jeho osobnosti a mužnosti. Je to jeho nejosobitější a nejskrytější součást. Spolknutím semene žena bezvýhradně přijímá svého muže v celé jeho intimitě.

Ženy, prosím vás, neponižujte muže tím, že jeho sperma plivete! Pokud jej do pusy nechcete, raději se vůbec vyhněte tomu, aby se tam dostalo. To je pro muže sice trochu skličující, nicméně pořád je to ohleduplnější než plivání!

Mužovy spermie jsou tím, na co je muž hrdý, jeho výsostným produktem. Nemůže své milované do jejích úst nabídnout nic ušlechtilejšího a hodnotnějšího než tento cenný kousek svého já. Reálně vzato – on nic cennějšího nemá.


Ponořte se jeden do druhého a polykání vám najednou přijde tím nejpřrozenějším projevem lásky
Ponořte se jeden do druhého a polykání vám najednou přijde tím nejpřirozenějším projevem lásky
  • Závěr: Tím, že muž ženě stříká do úst, nabízí jí to nejlepší ze sebe. Zároveň to nejosobnější. A přijme-li to žena, odpoví na jeho výzvu jejich intimního svazku.

2. Prodloužíte mu prožitek

Oční kontakt až do konce znásobuje mužův prožitek.
Oční kontakt až do konce znásobuje mužův prožitek.

Ochota ženy polykat je obvykle znamením, že si orální sex opravdu užívá a nebude ho dělat polovičatě, jen z povinnosti. Navíc pro typického muže snad neexistuje dokonalejší partnerka, než nadšená „kuřačka“.

Odmítáte-li semeno do úst, znamená to pro muže přerušení stimulace v tom nejintenzivnějším okamžiku! Je to jen malá chvilka, jemu se však zastavuje čas a celý vesmír se zužuje na jeho penis a tryskající sperma do vaší pusinky. Zní to banálně, ale pro chlapy je tohle fakt nejvíc nejlepší zážitek.

  • Závěr: Při polykání prodloužíte jeho prožitek. Pouhým vystříkáním někam mimo to vše skončí zbytečně brzy, Dáte mu mnohem více, když penis i se semenem ještě po celou dobu výstřiku máte v pusince, polykáte a zroveň jeho "hrdinu" líbáte.

3. Dokážete mu svou oddanost

Jeho pyj se hrdě tyčí vzhůru, pevný jako skála. Vy klečíte před ním a oddaně mu bez mrknutí hledíte do očí a dychtivě lapáte po jeho teplém mlíčku.... jestli se do vás nezamiluje teď, tak už vážně nevím :)

Pro mnoho mužů i žen je výstřik do pusy jednoznačně dominantním gestem. Spolu s faktem, že 40–60% mužů přiznává v průzkumech časté představy o dominantní roli v sexu, se jedná o jeden z nejběžnějších důvodů.

Zejména v polohách, jako je žena klečící na zemi před mužem a udržující s ním oční kontakt, jde o fyzickou demonstraci jejího odevzdání se partnerovi, až určitého sebezapření. Ne ale ponížení, s tím bývá spojován spíše výstřik na obličej.


Takto jej potěšíte naprosto spolehlivě
Takto jej potěšíte naprosto spolehlivě
  • Závěr: polykejte pokorně jako gesto oddanosti, muži tím stoupne sebevědomí. Buďte u toho milá a když nasadíte žensky zranitelný submisivní výraz, bude z vašeho muže v ten okamžik king.

4. Nemusíte čistit sedačku, drhnout zaschlé zbytky z chloupků

Neměli bychom zapomenout ani na nesporné přednosti polknutí spermatu z hlediska pohodlí a hygieny. Je to rychlé a není potřeba okamžitě po aktu běžet do koupelny nebo hledat ubrousky.

A obrovské výhody to bude mít ve chvíli, kdy si budete sexu užívat jinde než v pohodlí domova. Pěkně a efektivně tak zametete stopy například v autě.


S uměním polykání si sex v autě užijete mnohem víc
S uměním polykání si sex v autě užijete mnohem víc
  • Závěr: nebudete muset řešit "kam s ním". Díky tomu rozšíříte portfolio svých sexuálních působišť.

5. Není nutné vše zhltnout najednou


Vůbec nevadí, když nepolknete vše
Vůbec nevadí, když nepolknete vše

Pokud polykání nemáte ráda, třeba je to jen tím, že jste zatím nenašla tu správnou techniku. Pro polykačky začátečnice doporučujeme polykat po menších dávkách. Respektive každé stříknutí rovnou polknout. Tím spermatu nebudete mít plnou pusu, což může být v začátcích nepříjemné až odpuzující. Když ale budete posílat mužovu lahůdku do krku okamžitě po malý částech, v podstatě ji v ústech ani nebudete vnímat. Později, časem, můžete začít intervaly prodlužovat a experimentovat.

Důležité, že spolknete alespoň něco. Neplivejte, ale nechte trochu smetánky stéct na rty, bradu. Budete vypadat hravě a nebudete muset polykat úplně všechno.

  • Závěr: polykejte rovnou po každém stříknutí nebo nechte něco málo vytéct z pusinky. Nepříjemně velké množství se tím rozptýlí do menších přijatelných dávek.

Praktické rady na závěr


Věděli jste, že existuje Kuchařka ze semene?
Věděli jste, že existuje Kuchařka ze semene?

Některé potraviny dokáží ovlivnit chuť spermatu. Pokud nepolykáte proto, že vám nechutná, nastudujte si správné potraviny a nenápadně je muži naservírujte.

Nebo zkuste jiný způsob, naučte se chuť semene milovat tím, že jej po troškách zakomponujete do jídel, které máte ráda.

Jestli vám to opravdu nechutná a víte, že se budete šklebit, přesto to však chcete udělat, nemusíte se mu nutně dívat do očí. Sklopte hlavu, zalezte pod peřinu a polykejte! Budete pro něj královna! Později tomu třeba přijdete na chuť.

Je vám trapné to se svým mužem vůbec rozebírat a diskutovat o tom? I když jste o polykání doma nikdy nemluvili, tak vězte, že by to muži radost udělalo. Zkuste to jednou udělat a uvidíte, že bude mile překvapen.

Autor: Mersey

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky