Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Ženský orgasmus je na rozdíl od toho mužského záležitost, která má několik variant. (No jo, pánové, jste v tomto poněkud jednodušší.) Klitorální, vaginální, s výstřikem nebo bez. Navíc každá kundička potřebuje trochu jiné dráždění a každá máme své oblíbené místečko, které nás přivádí do extáze.

Ze zkušeností jiných žen jsem pro tebe posbírala těchto pár tipů, které tě navedou na nové postupy dráždění a třeba právě s nimi zažiješ vlhký orgasmus. Článek je určen samotným ženám i jejich partnerům.


Řeč je o prostoru kolem vstupu do dírky
Řeč je o prostoru kolem vstupu do dírky

Zaměř se na vaginální vchod

Nejprve si ale upřesníme, čeho se vlastně tento návod bude týkat. Nechci zde tentokrát rozebírat techniky dráždění klitorisu (to si můžeš přečíst zde) ani hluboké prstění s ohnutými prsty a drážděním bodu G (tento návod najdeš zde). Tentokrát se zaměřím na slast, kterou ti může přinést správné podráždění vaginálního vchodu a sliznice v jeho blízkosti. Je to totiž oblast velmi vzrušivá a vedle klitorisů a géček často opomíjena.

 • TIP: Sama o sobě oblast vchodu do vagíny zřejmě mokrý orgasmus u žen nepřinese. Když ji ale zapojíš do svých her a do sexu jako takového, může tvůj zážitek dost pozvednout. Stačí se o ni občas otírat prsty nebo penisem a vzrušení bude stoupat.

Připravila jsem pro tebe několik konkrétních situací, které můžeš vyzkoušet vklínit do svého postelového potěšení. Když se provedou správně (což možná bude potřeba nacvičit), tak můžou vést až k mokrému orgasmu.

VÝUKA: Mokrý orgasmus u žen je proces, při kterém žena při vzrušení či v průběhu orgasmu vylučuje tekutinu, která má podobné složení jako semenná tekutina vylučovaná u mužů.


Nejprve ji pěkně rozjeď, ať je pořádně vzrušená
Nejprve ji pěkně rozjeď, ať je pořádně vzrušená, odmění tě krásnou sprškou.

Šukání jako perfektní příprava

Jako přípravu na silný prožitek ti doporučuji nejprve se pořádně v sexu rozjet, pohrát si s poštěváčkem, lízat ji, ale ze všeho nejvíc jako spouštěč funguje pěkně intenzivní soulož. Všechny tyto návody je vhodné aplikovat ve chvíli, kdy už nějakou chvíli šukáte, na muže už to pomalu jde a než se udělá, tak by bylo fajn přinést trochu potěšení i ženě.

Ta už má kundičku krásně vydrážděnou, je vzrušená, ale tak nějak jí to píchání nestačí k tomu, aby se udělala. Případně lze aplikovat i v situacích, kdy si to žena sama dělá robertkem. Po mechanické stránce to funguje podobně. Scénáře budu popisovat při souloži, s robertkem to můžeš dělat stejně.

Situace 1: přeruš soulož a zapoj ruce

Klasická situace známá z pornofilmů. Pár vášnivě šuká, v jednu chvíli muž z ženy vytáhne penis a rukou jí přejíždění rychlými pohyby přes vagínu (nebo ona sama) a ta vystříkne. Vzápětí opět zasune a pokračují. Číslo se klidně i několikrát opakuje. I ty to takto můžeš mít.

 • Natáhni prsty, narovnej dlaň a jako bys ji chtěla pohladit, polož na ni ruku tak, aby prsty překrývaly vaginální vchod.
 • Krátkými rychlými pohyby po ní přejížděj, směr si urči sama.
 • Možná někdy nějakým prstem zajedeš trochu dovnitř, ale to nevadí, možná to tak bude i lepší.
 • Pohyb musí být opravdu rychlý, jako by sis ji chtěla vyleštit.
 • Není to na dlouho, bude stačit 15-20 vteřin a když ti to nic extra nepřinese, pokračuj v píchání.

I když se tím napoprvé neuděláš, doporučuji ti to trénovat a sem tam to do sexu zařadit. Dříve či později se rukou trefíš správně a uvidíš tu extázi.


Rychlé kmitání dlaní a prsty přes ústí dírky - to je ta finta, která ji přivede k výstřiku
Rychlé kmitání dlaní a prsty přes ústí dírky – to je ta finta, která ji přivede k výstřiku.

Situace 2: při souloži jí to udělej penisem

Princip je podobný jako v první situaci, rozdíl je však v tom, že dráždění vagíny neprobíhá rukou, ale žaludem.

 • Vytažený penis chytni do ruky u kořene a přejížděj jím svisle po vněších rodidlech, můžeš až nahoru k poštěváčku a dole na perineum.
 • Důležitá je rychlost a přítlak. Pomalu a jemně to fungovat nebude.
 • Penis do ruky může chytit muž i žena, jak vám to bude líp vyhovovat.
 • Opět je to jen na chviličku a pak ho zase ponoř a za chvíli opakuj.

Situace 3: souložení zpomal a vytahuj

Moc pěkný způsob jak udělat ženu a nepřerušit soulož. Jde hlavně o to, nebýt ponořený hluboko a píchat jen kousek za okraj. Bude se hodit poloha misionáře se zvednutými nohami.

 • Při šukání změň hloubku, zajížděj jen mělce (ale určitě ponoř alespoň celý žalud) a hlavně vytahuj!
 • Při každém zásunu jej zcela vytáhni ven a zase zapíchni. Tím budeš hladit vaginální vchod žaludem hezky až po okraj i zvenčí, k čemuž při klasickém hlubokém píchání nedochází.
 • Zopakuj to maximálně 20x a pokud žena nebude nijak reagovat, vrať se k tomu zase později.

Opět je to věc na trénink a i když tu techniku budeš dělat dobře, nemusíš se zrovna správně trefit do jejího vysokého vzrušení. Takže to chce zkoušet a hrát si znova a znova.


Tohle nebude pro úplné sexuální začátečníky, ale jakmile tomu přijdete na chuť, užn ebudete chtít nic jiného!
Tohle nebude pro úplné sexuální začátečníky, ale jakmile tomu přijdete na chuť, už nebudete chtít nic jiného!

Situace 4: vyhoň ji u análního sexu

Pro ženy, které vzrušuje provádění análního sexu, tady mám jednu fajnovku.

 • Ideální poloha: misionář se zvednutými nohami.
 • Muž šuká ženu do zadečku...
 • Volnou rukou dráždí její vagínu, zajíždí klidně i dovnitř, dělá vše tak, aby ji co nejvíce vydráždil.
 • Pro ženin výstřik zintenzivní přirážení a opravdu rychle přejíždí rukou vchod do vagíny.
 • Může ji i lehce poplácávat.

U tohoto postupu se klidně neboj zapojit do hry i poštěváček. Čím více vzrušivých bodu zapojíš, tím bude zážitek silnější.


Doporučuji trénink minimálně dvakrát týdně. Berte to poctivě a výsledky se dostaví. A i kdyby ne, tak i to zkoušení stojí zato :)
Doporučuji trénink minimálně dvakrát týdně. Berte to poctivě a výsledky se dostaví. A i kdyby ne, tak i to zkoušení stojí zato :)

Opakování – matka výstřiku

Všechny tyto techniky fungují na všechny ženy. Jen se to možná zatím všem nepovedlo. Ale to neznamená, že to nejde nebo časem nepůjde. Jako vždy je potřeba to zkoušet, trénovat, uvolnit se, dát se do pohody, pořádně se vzrušit atd.

Některým ženám se mokrý orgasmus s drážděním vaginálního vchodu zadaří hned již od mládí, jiné ještě po dvaceti letech sexu stříkat nedokážou. To neznamená nic víc, než to, že každá máme svou cestu. Co ti však můžu zodpovědně slíbit: když na sobě budeš pracovat, zkoušet to, dáš si dost času i trpělivosti, časem se k výstřiku dostaneš.

Vybíráme z e-shopu