Mersey

Mersey

Postelová čarodějka

Kdysi jsem byla moc cudná a stydlivá. Pak jsem si prošla od vanilky po otrockou smlouvu a můžu vám říct jediné - šukejte, co to jde! Každá minuta bez sexu je promarněný čas.

Díky různým lidem se mi podařilo postupně odemykat zámky tajuplností a zvláštností sexu, které doslova změnily můj život. Dva nejcennější poznatky, které ovlivnily mou postelovou kariéru, jsem se dozvěděla ve fitku a u televize. Fakt že jo, tato dvě naprosto běžná místa můžou úplně přetočit vaši sexualitu do nečekaných rozměrů.

Ve fitku jsem měla skvělého trenéra, který mě občas chtěl doslova zničit. Nejdřív jsem ho nenáviděla, ale pak jsem se do jeho stylu vedení zamilovala (miluji silné vůdčí muže). Naučil mě, že "bolest nevadí". Jakmile jsem přestala řešit stres z bolesti, našla jsem v ní spoustu krásy a vzrušení.

Můj nejoblíbenější filmový seriál jsou Hvězdné války. A zde jsem se naučila, že "strach je cesta k temné straně síly". V posteli ráda čaruju a chci být bílá čarodějka, proto bylo potřeba se zbavit strachu.

A hádejte, co se v posteli stane s holkou, která se nebojí a užívá si bolest? 

... možná byste se divili, kolik chlapů o tom sní :) Věřte mi, že MOOOOOC!

:) takže holky – vyserte se na zbytečné strachy, depky, kňourání a rozjeďte to!

Jméno a příjmení:Martina Pospíšilová
E-mail:mersey@vibratory.net

Články autora

Tipy na vzrušující partnerskou masáž
20. 2. 2020 Mersey

Tipy na vzrušující partnerskou masáž

Pohodlí, teploučko a hýčkání všech smyslů, to je oč tu kráčí. Nahlédněte pod ruce profesionálním masérům a přeneste jejich finty do své ložnice.  Jsou to drobnosti, které hravě zvládnete a přesto povýší vaši domácí masáž o level výše.

Jak ztlumit hlasitý sex, když nechcete probudit dítě?
18. 9. 2018 Mersey

Jak ztlumit hlasitý sex, když nechcete probudit dítě?

Máte doma malé dítě a ptáte se, jak ho při sexu nevzbudit a přesto si to pořádně užít? Poradíme vám, jak ztlumit hlasitý sex.

Sex v autě aneb Jak si užít erotické dobrodružství nejen na cestách
7. 8. 2018 Mersey

Sex v autě aneb Jak si užít erotické dobrodružství nejen na cestách

Hledáte místo na bokovku nebo vás přepadla neodbytná chuť na erotické hrátky během cest? Řešením je sex v autě! Jak si ho užít co nejlépe?

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda
5. 12. 2016 Mersey

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Pánské anální hračky jako prevence zdraví

Pánské anální hračky jako prevence zdraví

Mužské anální hry a masáž prostaty – ptáš se, k čemu ti to bude dobré? Kromě takových příjemných věcí jako je mnohonásobný orgasmus je to dobré i pro tvé zdraví. Chceš-li mít zdravou prostatu, pevnou erekci a výdrž jako plemenný býček, pak rozhodně zařaď anální hračky do svého sortimentu.

Proč při líbání zavíráme oči
21. 11. 2016 Mersey

Proč při líbání zavíráme oči

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Masturbací proti bolestem hlavy

Masturbací proti bolestem hlavy

Už jste slyšeli o tom, že masturbace je zaručený prostředek na migrénu? Ano, i na mírnější bolesti hlavy funguje perfektně. Ale musí se provádět správně. A to vám dnes vysvětlím.

5 pravidel pro zdravý sex v přírodě

5 pravidel pro zdravý sex v přírodě

Při sexu v lesíku či na louce se ti může snadno stát, že si domů doneseš infekci intimního ústrojí. Mám s tím vlastní zkušenost. Tak si pojď přečíst, na co si dát pozor a jak se vyhnout problémům a přesto si krásně užít.

Co dělat, když má žena větší chuť na sex než muž?

Co dělat, když má žena větší chuť na sex než muž?

V životě je spousta situací, kdy je partnerský sex nevyvážený. Dnes se podíváme na ty z nich, kdy muž z různých důvodů nemůže uspokojovat ženu, která po tom touží. Aby tyto okamžiky nevedly k rozpadu partnerství, nabídnu vám hned několik řešení :)

5 poloh pro unavený penis

5 poloh pro unavený penis

Může se stát, že penis už prostě nemůže. Příliš venká únava, prošukaná celá noc nebo cokoliv jiného. Pak už nestojí tak pevně, jako bys chtěl a přesto chceš píchat. No proč ne, jde o to jen zvolit vhodnou polohu.

Jak na klystýr – zkušenosti z praxe
19. 7. 2016 Mersey

Jak na klystýr – zkušenosti z praxe

Používání klystýru není nic složitého ani neobvyklého. Abyste si mohli užívat análního sexu bez obav z ušpinění, naučte se jak nejlépe před sexem provádět anální očistu. Jak na správné zacházení s klystýrem i se svým tělem.

Jak si v létě zašukat a neumřít na přehřátí
27. 6. 2016 Mersey

Jak si v létě zašukat a neumřít na přehřátí

Jak si užít sex v létě bez odporného lepení se k sobě, neoblíbeného pocení a jiných nechutností? Jde to, věř mi. Jestli už se ti ale mozkové závity zavařily natolik, že tě nenapadá, jak při sexu uniknout vedru, dej si ledovou kávu a přečti si mé tipy.Mersey v sexypedii


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu