Tipy na vzrušující foodplay

Vštěpovali vám rodiče do hlavy, že s jídlem se nehraje? Tak to asi nevyzkoušeli food play. Prozradíme vám, jak vám může hra s jídlem zvednout libido a zpestřit milostný život a přihodíme pár praktických rad a tipů, jak na to.

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu
22. 2. 2015 Mersey

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

Večer si spolu u hezké hudby vychutnávali zmrzlinu, když najednou ji začal svlékat, sundal jí podprsenku. Než se nadala, měla na bradavce pár kapek roztopené zmrzlinky, kterou bleskurychle jemně olízal. A pak další. A znova. Za chvíli už ji měla i v klíně.

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu
11. 2. 2015 Mersey

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

Do postele jí donesl snídani a horkou kávu. Napila se a ještě než ji polkla, začal ji líbat na rty a trochu si vzal do svých úst. Oba je to rozesmálo a trocha kafíčka stekla po jejím krku až na prsa. Polibky následovaly neposedné kapičky a jakoby doufal, ať stečou co nejníže.

Body sushi - servírování na nahém těle
21. 1. 2015 Mersey

Body sushi - servírování na nahém těle

Jahody s broskvemi rozložené na jejím bříšku vypadaly skvostně. Poslední jahůdka končila tam, kde se již křížila její stehna. Chvíli se jen díval, jak stoupají a zase klesají s jejím dechem. Šlehačka na jejich prsou se pomalu začínala roztékat a odkrývala nahé bradavky.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu