Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

Večer si spolu u hezké hudby vychutnávali zmrzlinu, když najednou ji začal svlékat, sundal jí podprsenku. Než se nadala, měla na bradavce pár kapek roztopené zmrzlinky, kterou bleskurychle jemně olízal. A pak další. A znova. Za chvíli už ji měla i v klíně. A večerním dezertem se pro něj stala přímo ona.

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

Tento tip je vhodný pro hravé páry, které mají rádi vtípky a experimenty. Klidně ale také pro ty, kterým sex už vázne a hledají nějaký nápad na osvěžení. Na své si přijdou teenageři stejně jako senioři, smíšené páry nebo lesbičky i gayové, doma i na letní dovolené. Hrát si můžeme přece všichni :)

Mnoho párů má v oblibě hrátky se zmrzlinou. Ne tou z kornoutku na ulici, ale pěkně v klidu domova zakoupenou vaničkou ledové smetanové pochoutky (bude lepší varianta bez ovoce, oříšků a křupinek). Je sexy, když muž dává po troškách zmrzlinu ženě na intimní místa a pak ji postupně ochutnává. Nejprve zmrzlinu a potom i svou nažhavenou krasavici. Takové hraní obvykle pěkně nastartuje předehru a inspiruje ke vzrušujícímu orálnímu sexu.

Praktická příprava na zmrzlinovou hru

Pomazat zmrzlinou celé tělo a poté jej olizovat, to je pěkná představa... Praxe je ale trochu jiná, je to i docela studené, takže jestli není zrovna horký letní den, zmrzlinu dávkujte s rozmyslem, nemusíte polít zmraženým krémem celé tělo. Stejně největšího požitku budete oba mít zřejmě z oblasti bradavek, kundičky a penisu.

  • Předehra s rozpuštěnou zmrzlinou na tělě
    Pokud vás nerozpálí počasí, trochu tomu pomozte a zahřejte se předem – zatopte, dejte horkou koupel, popijte trochu alkoholu. Vám nebude zima a zmrzlina rychleji roztaje.
  • Připravte si něco nesladkého na zapití nebo zajedení, abyste nemuseli hru ukončit pro protivně sladkou nesnesitelnou chuť v ústech. Pomůže hořká káva, suché víno nebo svěží ovocný drink.

  • Pokud vás bolí zuby z kousání ledového, pomozte si lžící, nemusíte zmrzlinu přímo okusovat.
  • TIP: už jste zkoušeli rychlou domácí variantu frapé? Do mixéru dejte ledovou tříšť, instantní kávu, krystalový cukr a vodu a vše rozmixujte. Hotovou pěnu nalijte do vysokých sklenic tak do poloviny a zbytek dolijte mlékem, opatrně po skle. Nahoru trochu skořice, hotovo máte za 10 minut.

Zmrzlina na ženském těle


Tady někdo nestíhá olizovat
Tady někdo nestíhá olizovat

Aby se ze stylového večera nestal mrazivý horor, přidávejte po troškách. Citlivě vnímejte partnerčiny reakce. Mělo by to být i pro ni příjemné.

Chlapi, udělejte si to podle své chuti

Tady by měl být aktivní spíše muž. Bude lepší a praktičtější, když vy sám budete zmrzlinu dávkovat a pokládat na tělo. Jste to přeci jen vy, kdo ji olizuje a bylo by fajn, kdybyste se nepřesladili nepřiměřenou (byť dobře míněnou) dávkou hned na začátku. Zmrzlina je pouze zpestřením orálních hrátek.

Pánové, když budete mít zmrzlinku v puse a na rtech, nebojte se začít svou partnerku líbat. Ať z toho má taky něco i ona a jen smutně nekouká, jak miska pomalu mizí. Dobrá hra je, když kus pevné zmrzliny při líbání přehazujete z pusy do pusy, dokud se nerozpustí.

Svezte svůj penis na sladké mléčné dráze

Pokud máte vyzkoušeno, že partnerce ani jiné jídlo nezpůsobuje vaginální obtíže, můžete se pustit do vyššího levelu. Zmrzlinou naplňte celou její lasturku. Je to zajímavý pocit chladu, který je tak zvláštně vzrušující. A pro muže je to fantastické, když z dírky postupně pomalu vytéká sladká dobrůtka, kterou může postupně olizovat. (Ženám citlivým na vaginální problémy a infekce doporučujeme obezřetnost, žádné velké porce zmrzliny a velký důraz na hygienu.)


Nanuk se vám bude dovnitř lépe vsunovat. Jen před sexem nezapomeňte vytáhnout to dřívko.
Nanuk se vám bude dovnitř lépe vsunovat. Jen před sexem nezapomeňte vytáhnout to dřívko.

V druhém kroku, dokud vše nevyteče, zkuste zásun a normální sex. Takhle si oba užijete dost nevšedních pocitů. Bude to studit, klouzat, neustále postupně vytékat, trochu lepit. Pak to ale bude chtít pořádně propláchnout!

Pokud máš doma zimouřivku a zmrzlina vážně nepřipadá v úvahu, napatlej jí na tělo jedlé barvy. Návod, jak na to, najdeš v článku Kouzlo nemravných malůvek: Okořeňte si předehru bodypaintingem

Kam dát zmrzlinu muži

Dáte si? A co první?
Dáte si? A co první?

Milé dámy, mám pro vás hned tři nápady.

Nanukem právě vytaženým z mrazničky přejíždějte jeho penis. Je to pomalá jemná hra, pro něj vzrušující a pro vás lákavá v tom, že čokoláda na nanuku se pomalu rozpustí a vy ji pak můžete s chutí olizovat.

Ukousněte kousek zmzrliny nebo nanuku a nechte ji v puse pár vteřin rozpustit. Pak se vrhněte na kouření. Nepolykejte zmrzlinu, než se úplně rozpustí. Polkněte, olízejte do sucha. A hned na muže nasedněte. Pro něj to bude vzrušující změna teplot, pro vás zajímavě chladivé. Myslete na to, že třením vzniká teplo, takže mu jej zase zahřejte do normální teploty a můžete opakovat.

Dalším nápadem je servírovat zmrzlinový pohár přímo s ňadry. Na přípravě takového dobrůtky se musíte podílet oba, takže máte postaráno o nezapomenutelný večer.

Vybíráme z e-shopu