Dočasné tetování se sexy motivy

Chcete si vyzkoušet kérku nanečisto nebo překvapit partnera během vzrušujícího večera? Vyberte si z nabídky dočasných sexy tetování.

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Dočasné tetování

Ozdobte se před domácím dováděním nebo než vyrazíte na párty. Dočasná tetování jsou ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet sexy kérku nanečisto nebo překvapit partnera během vzrušujícího večera netradiční ozdobou přímo na nahém těle.

Tetování na těle působí velmi realisticky a ozdobí vás na 2 až 5 dní. Každý týden vás tak může zdobit jiný obrázek a až objevíte ten pravý, třeba si ho necháte vytetovat doopravdy. Máme pro vás sady erotických tetování s nejrůznějšími motivy, stačí si vybrat.

TIP: Co takhle vyzkoušet paruku a překvapit partnera kromě nové kérky i jiným účesem? Nebo doplnit sexy tetování i vzrušujícím intimním šperkem?

Co je tetování?

Trvalé tetování zahrnuje děrování kůže jehlou a vstřikování nesmazatelného barviva sloužící k trvalému zabarvení pokožky, po kterém na kůži zůstávají obrazy, symboly a tvary. Jedná se o jednu z nejznámějších forem uměleckého zkrášlování těla.  Dočasné tetování představuje alternativní postupy využívající hennu a jiiné látky umožňující vytvořit na kůži obrazy, které na čas (obvykle několik dnů) zůstanou viditelné a postupně zmizí.

Tetování