Klouzající dívka, Sliding Lady

Klouzající dívka, Sliding Lady

Sexuální poloha klouzající dívka je vlastně ženskou variantou Kočičky. Častokrát se k ní můžete dostat i bezděčně během Kovbojky. Poloha je ideální ke stimulaci klitorisu a skvělé na ní je, že může ženu snadno dovést k několikanásobnému orgasmu

Jak na polohu Klouzající dívka?

Muž si lehne na záda, zatímco žena si ho osedlá. Klečí tváří k muži, tělem je nahnuta kupředu, váhu na rukou, jimiž se opírá buď o partnera, nebo postel.

Dámy, musíte dostat svůj klitoris do pozice, kdy je v kontaktu s mužovou pubickou kostí. Snáze se vám to povede, když se přitom nahrbíte jako kočka.

Když ženě dopřejte tuto pozici, bude vás milovat už navěky
Když ženě dopřejte tuto pozici, bude vás milovat už navěky

Na mužově penisu neskáčete nahoru-dolů. Místo toho se posunujete dopředu-dozadu a dráždíte svůj klitoris. Pomůže vám vyklenutí zad nebo zatínání břišních svalů, případně můžete dát muži pod boky polštář. Každé tělo je trošku jiné, takže musíte chvilku experimentovat, než najdete pohyb, který vám sedí nejvíce.

Muž toho v této pozici nemá moc na práci, může ale lehce přirážet, nebo ženě rukama pomáhat v pohybu. Pozici si sice neužije tolik jako žena, ale její nadšení by ho mělo uspokojit. 

TIP: Za pokus stojí používat při této kratochvíli vibrátor nebo ještě lépe vibrační kroužek.

  • Typ milostné polohy – partnerka nahoře
  • Fyzická náročnost – snadné

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Kočička

Kočička

Sexuální poloha Kočička je velice podobná misionáři, ale je navržena tak, aby mužův penis stimuloval při sexu i klitoris, což ženě výrazně usnadňuje dosažení orgasmu.

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka je sexuální poloha, při níž je žena nahoře, zakloněná dozadu, obrácená k partnerovi zády. Je to velice podceňovaná sexuální poloha.

Poloha na koníčka, Cowgirl

Poloha na koníčka, Cowgirl

Poloha Na koníčka je sexuální pozice, při níž je žena nahoře a sex si užijí oba dva v páru. Muž si lehne na záda a žena si vyleze na něj a „osedlá si ho“.

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství.

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo je sexuální poloha, při níž je partnerka nahoře. Muž si lehne na záda, pokrčí kolena a roztáhne nohy.

Vybíráme z e-shopu