Klouzající dívka, Sliding Lady

Klouzající dívka, Sliding Lady

Sexuální poloha klouzající dívka je vlastně ženskou variantou kočičky. Častokrát se k ní můžete dostat i bezděčně během kovbojky. Skvělé na ní je, že může ženu snadno dovést k několikanásobnému orgasmu. 

Muž si lehne na záda, zatímco žena si ho osedlá. Klečí tváří k muži, tělem je nahnuta kupředu, váhu na rukou, jimiž se opírá buď o partnera, nebo postel.

Dámy, musíte dostat svůj klitoris do pozice, kdy je v kontaktu s mužovou pubickou kostí. Snáze se vám to povede, když se přitom nahrbíte jako kočka.

Jak na věc

Když ženě dopřejte tuto pozici, bude vás milovat už navěky
Když ženě dopřejte tuto pozici, bude vás milovat už navěky

Na mužově penisu neskáčete nahoru-dolů. Místo toho se posunujete dopředu-dozadu a dráždíte svůj klitoris. Pomůže vám vyklenutí zad nebo zatínání břišních svalů, případně můžete dát muži pod boky polštář. Každé tělo je trošku jiné, takže musíte chvilku experimentovat, než najdete pohyb, který vám sedí nejvíc.

Muž toho v této pozici nemá moc na práci, může ale lehce přirážet, nebo ženě rukama pomáhat v pohybu. Pozici si sice neužije tolik jako žena, ale její nadšení by ho mělo uspokojit. 

Dobrý tip: Za pokus stojí používat při této kratochvíli vibrátor nebo ještě lépe vibrační kroužek.


Související hračky


Související témata

Kočička

Kočička

Sexuální poloha velice podobná misionářovi. V tomto případě se ale nebude přirážet. Muž leží na ženě. Celý článek...

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka

Obrácená kovbojka je sexuální poloha, při níž je žena nahoře, zakloněná dozadu, obrácená k partnerovi zády. Celý článek...

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství. Celý článek...

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo

Smyslné sedlo je sexuální poloha, při níž je partnerka nahoře. Muž si lehne na záda, pokrčí kolena a roztáhne nohy. Celý článek...

Žena nahoře, cowgirl

Žena nahoře, cowgirl

Žena nahoře je sexuální poloha, kterou si užijí oba dva v páru. Celý článek...