Co je handjob, honění, stimulace penisu rukou

Handjob, Honění, Stimulace penisu rukou

Handjob je bezpečná nepenetrativní sexuální technika. Jedna osoba stimuluje druhé penis nebo varlata, aby jí poskytla potěšení. Stimulace penisu může, ale také nemusí končit ejakulací nebo orgasmem. Handjob může být součást nebo předehra k felaci.

Občas se tento výraz využívá i ve vztahu k prstění, ale není to obvyklé. 

Chcete dávat handjob jako profesionálové/profesionálky? Podívejte se na náš článek Zpestři si honění.

Handjob byl občas nabízen v masážních salónech. Pokud následoval po celkové tělové masáži, říkalo se mu „šťastné zakončení“.

Jiný z názvů techniky je rezavý trombón. Když jedna osoba dává druhé rimming a handjob zároveň, vypadá trochu, jako by hrála na trombón. 

Dobrý handjob si muž užije stejně jako sex
Dobrý handjob si muž užije
stejně jako sex

Handjob a obřízka

Pánové s obřízkou nejspíše dají při handjobu přednost použití lubrikačního gelu. Intenzivní tření žaludu nekrytého předkožkou může být nepříjemné.

Lubrikant mohou využít i všichni ostatní, ale není to nezbytné. 

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Anal Fingering

Anal Fingering

Análním prstěním se rozumí zavádění jednoho či více prstů do oblasti řitního otvoru za účelem uspokojení. V anglickém jazyce...

Fingering

Fingering

Fingering čili prstění, je sexuální praktika, při níž partner(ka) využívá jednoho či více prstů ke stimulaci partnerčina...

Fisting

Fisting

Jedná se o sexuální praktiku, při které se vkládá celá ruka do vaginy nebo análu. Podle toho se jedná o vaginální nebo anální fisting.

Footjob

Footjob

Footjob je sexuální praktika, patřící pod footfetiš (česky aretifismus) a dále pod parcialismus (fetišismus na konkrétní...

Onanie

Onanie

Pojmem onanie se zpravidla označuje sexuální sebeuspokojování/sebeukájení – tedy manuální stimulace pohlavních orgánů za účelem vzrušení, potažmo orgasmu.

Petting

Petting

Petting je sexuální praktika, při které nedochází k pohlavnímu styku. Jedná se o laskání a sexuální dráždění celého těla rukami a ústy.

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Najdete zde možné způsoby praktik při souloži, orálním, análním sexu a při masturbaci.

Vybíráme z e-shopu