Zpestři si honění – netradiční způsoby mužské masturbace

Zasednout k monitoru, pustit oblibené péčko, odbýt si „svou chvilku“... a pak zapnout kalhoty, vyhodit kapesníček. Není to už tak trochu fádní? Pojď se inspirovat, jak si ho můžeš naleštit i trochu jinak než jak to děláš pokaždé.

Zpestři si honění – netradiční způsoby mužské masturbace

Hledáš způsob, jak se co nejvíce příblížit orgasmu, který prožíváš, když se uděláš do partnerky? Nebo chceš svého draka vysát způsobem, jaký ještě nezažil?

Nezáleží jen na technice – pikantní rozměr dodá í místo, kde svou kratochvíli provádíš. A do vyšší orgasmické dimenze tě přenese třeba i využití tantrických prvků. Tento seriál je určen pro nesmělé muže, své si v něm ale najdou i zkušení sexuální matadoři. Vše je ve tvých rukou!

Každý chlap si honí brko kapku jinak. Stejně, jako dva lidé nemají stejné písmo, nejsou ani honící návyky dvou mužů totožné. To ale přeci neznamená, že by sis musel protahovat trubky stejným způsobem do konce života!

Jak správně chytit penis do dlaně

Taky závidíš kdejakému pejskovi, že si může lízat koule? Co naplat, nám lidem zbývají jen ruce. Dopřej svému Tarzanovi rande s paní dlaní a jejími pěti dcerami.

Dlaň nabízí různé varianty uchopení penisu. Obejmutí celou dlaní, nebo postačí „kroužek“, vytvořený z palce a ukazováčku? Třeba ti bude příjemnější masturbování za pomocí tří prstů...

Je libo měření objemu...
Klasická technika; co čas od času zkusit něco jiného?
...nebo průměru?
Alternativou může být tzv "kroužková" technika...

Jak Vibratory.net zlešují sex

Tento mail k nám dorazil minulý týden a opravdu nás potěšil:

"Před časem jsem na vašem serveru objevil článek o honění, kde nějaká ženská ukazuje jak honit partnerovi přirození. Mrkli jsme na to s manželkou a týden na to vyrukovala s takovou honičkou, jakou jsem nezažil za 16 let manželství. Byla to fakt bomba, hlavně ta technika 'Svěrák'. Od té doby si tudle techniku používám i na sobě, opravdu hodně dobrý orgasmus. Dík, těšíme se na další inspirace."

Cyril    

Střídat ruce je nejen příjemné, ale i docela praktické
Střídat ruce je nejen příjemné,
ale i docela praktické

Vyzkoušej masturbaci opačnou rukou, než jsi zvyklý – mnozí si pochvalují, že tento způsob onanie je srovnatelný s pocitem, kdy jsou honěni někým jiným. Ne nadarmo se říká, že levou je to jak od cizího... a třeba budeš muset malovat strop.

Co při honění dělat s druhou rukou?

Zatímco jednou rukou pokoušíš svůj vrhač jogurtu, druhou rukou si pohraj s koulemaMůžeš i jemně zatlačit na oblast hráze, kde se nachází prostata. Jejím drážděním dosáhneš konečně důvod vytepovat svůj koberec v obýváku.

Obáváš se, že budeš díky kontaktu se svou kakaovou dírkou nařčen (byť jen sám sebou) z homosexualityPřečti si, jak to se sexem gayů skutečně je!

  • Prostatu je možné stimulovat i přímo, je ale zapotřebí odhodit stud a předsudky. Přímé dráždění totiž vyžaduje proniknutí řitním otvorem; výsledné pocity ale rozhodně stojí za to! Přečti si také podrobněji o masáži prostaty.

Štve tě, že ti momentálně nezbývá nic jiného, než strčit péro do dlaně? Věz, že může být ještě hůř...
Štve tě, že ti momentálně nezbývá nic jiného, než strčit péro do dlaně? Věz, že může být ještě hůř...

Zábava s lubrikantem

Tak jako párek je lepší s hořčicí než bez, bude i tvá soukromá chvilka pestřejší s lubrikačním gelem. (S obřízkou je jeho aplikace takřka nezbytností.) Nemusíš dokonce ani běhat do shopu a nějaké to mazadlo si zkus vyrobit doma. A když už nechceš žádný lubrkant, aspoň si plivni do dlaní jako správný dělník před těžkou prací.


Bezedná dlaň...

lubrikačním gelem bude skvělá třeba netradiční technika, nazývaná „nekonečná vagína“. Její základ je vlastně dost podobný šplhu po laně – s tím rozdílem, že sevřené pěsti střídavě posouváš po svém ztopořeném mazlíkovi.

Pusť se klády a věnuj se jahůdce...

Nebo vyzkoušej leštění nalubrikovaného žaludu – bez kontaktu se zbytkem penisu. Jemně přejížděj po uzdičce, věnuj se špičce žaludu krouživými pohyby; uvidíš, že výsledek bude stát za to!

Věřící mají svou speciální techniku...

Mnoho mužů si nemůže vynachválit techniku zvanou někdy "prosebník" nebo "modlitba" – k jejímu zvládnutí ani nemusíš být věřící, zato jsou nutné obě dlaně; jednoduše tři svůj penis způsobem, jakým si člověk obvykle představuje modlení.

Je libo měření objemu...
Masturbace třením žaludu může trvat o něco déle, na výsledek si však stojí za to počkat...
...nebo průměru?
...podobně jako u "prosebníčkové" techniky

Související hračky