Co je cameltoe?

Cameltoe, zaříznuté kalhotky

Cameltoe, doslova velbloudí prst, je slangový výraz pro něco, co je všem mužům dobře známo: zařízlé kalhotky či prádlo zvýrazňující ženské stydké pysky. Když se podíváte na obrázek velbloudího kopyta, okamžitě uvidíte tu podobu.

Zaříznutý rozkrok může být velice nepříjemný ve škole, v práci, nebo při společenských událostech. Obzvlášť když ho někdo zachytí na fotografii. Své o tom ví řada celebrit, jejichž cameltoe se staly potravou nejednoho bulvárního plátku. Mnoho mužů má totiž ve vyhledávání, sledování a focení dívčích křivek značnou oblibu.

Některé ženy naopak cameltoe vytvářejí záměrně, ať už pro přitáhnutí pozornosti ke svému klínu, nebo třeba pro potěšení partnera, kterému se zaříznuté kalhotky líbí. Dokonce pro to existuje i speciální spodní prádlo se švem, který stydké pysky rozdělí a zvýrazní.

V zahraničí koluje vtip: Koňské maso je v hamburgerech z Tesca, velbloudí kopyta jsou v legínách z Primarku.

Dva druhy velbloudích prstů
Dva druhy velbloudích prstů

Jak vzniká cameltoe

Jakkoliv jsou legíny perfektní pro sport, mají jednu nevýhodu: jsou tak těsné, že mohou obtáhnout a zdůraznit intimní partie. Podobný problém mohou ženy mít s plavkami, kraťasy, ale dokonce i kalhotami – v podstatě s každým těsným oblečením.

Nejhorší je, že to nemusí ani postřehnout. Pokud mají vyholené ohanbí, látka jim přilne ke kůži a zdůrazní jejich stydké pysky. 

Jestli se cameltoe vytvoří, nebo ne, záleží na mnoha různých proměnných: tělesné hmotnosti, velikosti stydkých pysků, rozložení tělesného tuku, ale i tvaru těla. Proto je vznik cameltoe skutečně těžké ovlivnit.

Jak se vyhnout zaříznutým kalhotkám a prádlu

Někteří módní analytici věří, že spíše než na velikosti vašich stydkých pysků záleží na designu oblečení. Například oblečení s pevným centrálním švem hrozbu vzniku „velbloudího prstu“ silně zvětšuje.

Jak se tomu ale vyhnout, a zároveň jít s módou a vypadat sexy?

  • Stáhněte si rozkrok vašeho oblečení dolů.
  • Pečlivě si vybírejte spodní prádlo, které nosíte. Vyhněte se kalhotkám s vnitřním švem.
  • Když nosíte těsné džíny, ujistěte se, že jejich pas je o něco níže než boky. Pravidelně je kontrolujte a upravujte si je na těle.
  • Pokud jste mezi lidmi a uvědomíte si, že se vám prádlo zařízlo, uvažte si kolem boků svetr tak, aby zaříznutý rozkrok zakryl.
  • Pořiďte si speciální vložku do plavek a kalhotek, které vniku cameltoe brání – například Camelflage, případně vyzkoušejte neviditelná tanga.

Mužské variantě cameltoe – ztopořenému penisu viditelnému přes oblečení – se říká moose knuckle, čili losí koleno. Proti tomu bohužel žádná vložka neexistuje.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Moose Knuckle

Moose Knuckle

Moose Knuckle je mužská varianta camletoe – příliš těsná látka oblečení zvýrazňuje mužské genitálie. Moose Knuckle v překladu... Moose Knuckle je mužská varianta camletoe – příliš těsná látka oblečení zvýrazňuje mužské genitálie. Moose Knuckle v překladu z angličtiny znamená losí koleno. To je mírně vyboulené dopředu a připomíná tak tvar penisu a varlat rýsujících se pod kalhotami.... ...

Pochva

Pochva

Pochva (neboli vagina, nesprávně vagína) je důležitou součástí ženského pohlavního ústrojí. Je to elastická trubice tvořená svaly, která spojuje vulvu (vnější pohlavní orgány) s děložním hrdlem uvnitř. Její hlavní funkce jsou uplatňovány při pohlavním styku, menstruaci a při porodu.... ...

Stydké pysky

Stydké pysky

Malé a velké stydké pysky jsou součástí vulvy. Velké stydké pysky (latinsky „labia majora“, což znamená doslova „velké rty“) jsou masité záhyby tkáně, které uzavírají ostatní genitální orgány a chrání je od vnějších vlivů (podobně jako šourek u mužů chrání žalud).... ...

Voyeurismus

Voyeurismus

Voyeurismus (též skoptofilie) se řadí mezi sexuální deviace. Voyerové dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí při souloži, při svlékání, sprchování, nebo masturbaci, a to bez jejich vědomí.... ...

Vybíráme z e-shopu