Dogging, sex na veřejnosti

Dogging, sex na veřejnosti

Dogging je forma sexu na veřejnosti, při níž se sejde skupina lidí. Zatímco dva nebo více z nich mají sex, ostatní je pozorují. Většinou se provádí na veřejnosti, na parkovištích či v parcích. S tím souvisí vzrušení z exhibicionismu a voyerismu.

Vtipné je, jakým způsobem aktivita získala své jméno. Dogging odkazuje na venčení psů. Pejskaři čas od času v křoví narazili na milující se pár a začali ho špehovat.

Veřejný sex ve světě a v Česku

Praktika vznikla v Británii a rozšířila se z ní do celého západního světa. Své zastánce má hlavně v USA, ale její příznivce najdete i v Česku. Pokud máte zájem účastnit se jí také, můžete navštívit např. fórum sex v přírodě na Amatérech.

Pamatujte ale na to, že sexem na veřejnosti překračujete zákon o přestupcích – můžete vzbudit veřejné pohoršení. Se svojí skupinou byste si tedy měli najít spíše odlehlejší, soukromé místo někde v přírodě. 


Související hračky


Související témata

Exhibicionismus

Exhibicionismus

Exhibicionistům přináší uspokojení veřejná sexuální aktivita nebo odvážné vystavování se. Celý článek...

Fetišismus

Fetišismus

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.), materiálů (např. Celý článek...

Ninja sex

Ninja sex

Ninja sex je sex na veřejnosti nebo v blízkosti lidí, kterého si nikdo nepovolaný nevšimne. Celý článek...

Voyeurismus

Voyeurismus

Voyerové dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí při souloži, při svlékání, sprchování, nebo masturbaci a to bez... Celý článek...