Jak dosáhnout společného orgasmu

Chceš stříkat, když tvoje kočka prochází stejnou extází? Pro oba z vás máme několik tipů, jak vše správně načasovat a jaké zvolit techniky, aby se vám společný orgasmus zaručeně povedl.

Jak dosáhnout společného orgasmu

Tématika společného orgasmu je na místě u všech párů. Je to téma pro mladé, pro zkušené, pro kluky i holky.

Proč lidé tak často touží po současném vyvrcholení?

Není blaženějšího pocitu, než vidět partnera při orgasmu s vědomím, že jsem mu k tomu dopomohla. A pokud v tuhle pěknou chvíli můžu i já procházet stejnou extází, tak to je nádherná třešnička na dortu. Někdy se to povede samovolně a bez plánování, jindy je potřeba to spolu více poladit. Když pominu náhodné případy, tak je více než zřejmé, že společný orgasmus je symbolem perfektní harmonie a souladu obou partnerů.

Jak na společný orgasmus

Co tedy potřebujete k tomu, abyste na vrchol vystoupali oba zároveň? Pojďme si nyní projít dvě obvyklé obtíže, které vás na cestě mohou potkat. Je to podobné, jako byste se opravdu vydali třeba na Lysou horu.

  • Nerovnoměrná rychlost obou partnerů: muži bývají rychlejší a měli by tedy na ženy počkat a dopomoci jim.
  • Špatná cesta: než vyrazíte, ověřte si cestu. Ženu nemusí k vrcholu dovést totéž, co muže.

Muž se blíží k vyvrcholení – jak ho oddálit?

Existuje několik způsobů, jak oddálit mužský orgasmus. Chce to trochu cviku a šikovné ruce, ale po pár pokusech už vám to půjde perfektně.


Pytlík nahoře značí, že už to bude... no tenhle už asi byl
Pytlík nahoře značí, že už to bude...
no tenhle už asi byl

Stáhni mu koule dolů

Jedním ze znamení, že se blíží vyvrcholení, je pozice šourku, který se přitlačí blíž k penisu. Opatrným stlačením šourku zpět dolů lze blížící se ejakulaci oddálit.

Když penis už nemůže, robertek ti pomůže

Osvědčená finta je pomoci si robertkem. Klasicky v situaci, kdy žena ještě chvíli stimulovat potřebuje, ale muž by už stříkal. Penis můžete nahradit například svými prsty, jazykem, nebo nějakou erotickou hračkou. Některé ženy rády používají například vibrátor i během pohlavního styku ke stimulaci klitorisu.

TIP: Pokud se ženě nechce držet vibrátor v ruce, může s partnerem vyzkoušet párové vibrátory. Většinou mají tvar podkovy, stimulují bod G a klitoris zároveň a jejich velikost je přizpůsobená tomu, aby se do vaginy vešel i partnerův penis.


Jazyk, robertek, prsty... použij cokoliv!
Jazyk, robertek, prsty... použij cokoliv!

Pánové, pokud vaše partnerka dostane chuť použít nějakou hračku, neberte to jako znak své neschopnosti. U žen jde mnohem častěji o to, že ví, jak jsou schopny nejsnadněji dosáhnout orgasmu a snaží se mu proto jít naproti ověřenou cestou. Dělají to konec konců pro vás, abyste si mohli vychutnat společné vyvrcholení. Nevěšte proto hlavu a raději přidejte svou ruku (nebo cokoliv jiného) k dílu.


Dej ženě náskok. Když budeš chtít, stejně ji doženeš :)
Dej ženě náskok. Když budeš chtít,
stejně ji doženeš :)

Zatlač mu na prostatu

Další technikou pro oddálení ejakulace může být vyvinutí tlaku na oblast mezi šourkem a análním otvorem (perineum) těsně před ejakulací. Přitlač s citem, ať mu nezatlačíš výstřik do močového měchýře :)

Zastav ho natvrdo

Fantazii se meze nekladou a na řadu může přijít například i trochu BDSM praktik. Nabízí se třeba techniky jako edging (česky kontrola orgasmu), odpírání orgasmu, facesitting (získáte čas a muž ať pracuje).

Ideální je, pokud si mužovu ejakulaci může vzít zcela do své režie žena a efektivně jeho výstřik oddalovat, dokud není připravena udělat se s ním.


Nejprve se nauč ji zaručeně udělat
Nejprve se nauč ji zaručeně udělat

Musíš vědět, co tvou ženu udělá

Nezapomínejte, že sex neznamená zavřít oči, dát hlavu do polštáře a monotónně přirážet. Pořád jsou tady bradavky, šíje, krk, uši a mnoho dalšího, co si zasluhuje partnerovu pozornost. K tomu přidejte správné načasování pánevních pohybů a máte napůl vyhráno.

To, co musíte u ženy pořešit jako první, je, jakou stimulaci pro orgasmus potřebuje. Máte na výběr tyto varianty:

  • pouze při stimulaci klitorisu,
  • při samotném vaginálním sexu,
  • při samotném análním sexu,
  • u kombinace šukání a dráždění poštěváčku.

Jestli partnerka vyvrcholí jen a pouze při lízání poštěváčku, tak asi nemá moc smysl do ní bušit ze všech stran a strašně se divit, že vám to nevychází. Tady obvykle zabírá kombinace zasouvání (do jedné z dírek) a hlazení klitorisu.


Ideální pozice. Ženu penis dráždí uvnitř, má volné ruce hrát si s poštěváčkem a partner se může věnovat bradavkám.
Ideální pozice. Ženu penis dráždí uvnitř, má volné ruce hrát si s poštěváčkem
a partner se může věnovat bradavkám.

Na koníčka

Žena si reguluje úhel a intenzitu průniku a sama si hraje s poštěváčkem. Muž jí přitom může hladit a stimulovat prsa a bradavky. Žena jen musí sledovat muže, aby mu nevyhoupala výstřik dřív. Když to totiž neuhlídá a udělá si ho pod sebou jako prvního, je to mimojiné naprd i v tom, že je-li ženská těsně před koncem, tak fakt nepotřebuje, aby ten klacek uvnitř změkl. To je doslova k vzteku a vyhlídka na orgasmus je v háji.

Tvrdě zezadu a dráždit klitoris
Tvrdě zezadu a dráždit klitoris

Zezadu

Na kolenou či ve stoje, důležité je, aby žena měla roztažené nohy. To je klíčové pro to, aby se do klína propašovala ještě ruka dráždící klitoris. A je už jedno, čí ruka to bude.

Misionář, ovšem nohy do výšky (nebo až k uším)

Tím je také krásně odhalen a nastaven klitoris. Navíc tahle poloha samotná je dost dobrá pro trénování vaginálního orgasmu. Když muž šuká hezky shora, uvnitř to dráždí vážně dost dobře na bodu G.

Orgasmus bez zásunu

A co takhle zkusit společný orgasmus u orálu nebo vzájemným honěním a prstěním? Zkuste oblíbenou pozici 69. Je sice trochu obtížné u vlastního vyvrcholení ještě pracovat pusou, ale když to zvládnete, čeká vás opravdu nevšední zážitek. Zejména pro ženy. Protože nic se nevyrovná tomu, když se zmítáš na vrcholu rozkoše a jeho péro ti zároveň do pusy pumpuje teplou dávku smetany.

Stihnete si vyvrcholení zároveň vůbec užít?

Kdo prožívá orgasmy tak, že v tu chvíli neví, která bije, je vystřelen do jiného vesmíru a na chvíli prostě nevnímá nic, jen sebe... tak pro takové lidi tahle honba za společným vyvrcholením asi nemá smysl. Už jen proto, že by si toho vůbec neužili a dost možná ani nevšimli.

Super poloha na společný orgasmus
Super poloha pro
společný orgasmus

Kterak zvýšit frekvenci společného orgasmu

Milujte se pořád a všude, žádné výmluvy nebo předsudky. Společný orgasmus je bonus, ke kterému se musíte doslova prošukat. Taky si více všímejte reakcí partnera a řeči jeho těla. Být vnímavý se opravdu vyplatí.

A jak to máte s vrcholy Everestu vy? Podle pravidla "Nejdřív pán, potom pes" nebo to vůbec neřešíte a jste rádi za každý jednotlivý odžitý kus nebo se vám to daří i společně? Je to vlastně vůbec tak skvělé a zapotřebí? Třeba to jen vymysleli v pornu, protože už nevěděli jak víc to vytunit.

Pravdou však zůstává, že společně prožitý "orgáč" je top zážitek a stojí za to na něm zapracovat. A když se vám to nedaří, nezoufejte a nestresujte se - je hodně párů, kterým se společný orgasmus nedaří, ani když jsou sehraní jako filharmonický orchestr. A vůbec to nevadí, protože mnohem důležitější je, abyste si užili společné chvíle, vnímali sami sebe a partnera, vychutnali si společné hraní a prostě si spolu byli blízko. S orgasmem i bez něj.

Vybíráme z e-shopu