Jak oddálit orgasmus nebo ho partnerovi úplně odepřít?

Oddalování orgasmů je technikou pro poznání vlastního těla, prodloužení výdrže a zintenzivnění prožitku, spolu s odpíráním potěšení pak může být i součástí BDSM her. Vložte svou rozkoš do rukou partnera, poradíme vám, jak na to.

Jak oddálit orgasmus nebo ho partnerovi úplně odepřít?

Jestliže máte rádi BDSM hry a chcete prohloubit propojení se svým partnerem, tak byste měli vyzkoušet oddalování a odpírání orgasmů. Díky těmto praktikám totiž dokonale poznáte svoje těla a oddáte se jeden druhému, respektive jeden z vás se odevzdá do rukou svého partnera a nechá jej rozhodovat nad svým potěšením.

Ovládaný nebo řízený orgasmus spočívá v tom, že partnera udržujete po co nejdelší možnou dobu v maximální míře vzrušení, aniž by dosáhl slastného vyvrcholení. Ná závěr vzrušování mu buď dovolíte prožít orgasmus, nebo ho necháte "vychladnout" a pohrajete si s ním zase jindy. To záleží hlavně na tom, za jakým účelem jste se pro oddalování orgasmu rozhodli. Vrcholem těchto her je pak úplné odpírání orgasmů, kdy partnerovi zabráníte na dlouhou dobu v prožití orgasmu.

Kontrola orgasmů (Edging, Surfing, Peaking)

Edging v sobě ukrývá mnohé. V dominantech posiluje pocit psychologické moci nad submisivním partnerem, submisivním jedincům zase předává žádoucí pocit podřízenosti a závislosti na dominantovi. Při cíleném oddalování orgasmů navíc zvýšíte svoji schopnost oddálit orgasmus i vyvrcholit "na povel", což se hodí hlavně těm, kteří se potýkají s problémy s předčasnou ejakulací.

Orgasmus je většinou po oddalování mnohem intenzivnější než obvykle, je však potřeba znát partnera a udržovat jeho vzrušení na maximální možné hladině po co nejdelší dobu. Dávejte si ale pozor, protože stačí tuto dobu jen o kousek přetáhnout nebo přivést partnera k orgasmu o chlup dřív a maximální prožitek se nedostaví.

VĚDĚLI JSTE? Oddalování orgasmu je i jednou z metod pro trénink výdrže, protože se při něm naučíte ovládat své tělo.

Jak na kontrolu orgasmů?

Tato sexuální technika nevyžaduje žádné speciální dovednosti, pouze zvýšenou pozornost vůči partnerovým reakcím a pocitům. Při edgingu dráždíte partnerovi genitálie až do okamžiku, kdy málem dosáhne orgasmu, a v tomto okamžiku zcela přestanete. Mužům můžete zabránit v ejakulaci i pevným sevřením penisu, které uzavře trubici (tzv. "blokovaný orgasmus").

POZOR: Nesnažte se blokovat orgasmus ohnutím penisu - je zde vysoká pravděpodobnost, že byste ho mohli "zlomit". Pokud vás zajímá, co dalšího se může při sexu pokazit, tak mrkněte na nejčastější nehody při sexu.

Stimulaci opakujte tak dlouho, jak to zvládnete, případně jak dlouho vás to bude bavit. Ale pozor, příliš dlouhá doba oddalování orgasmu není žádoucí stejně jako skončit příliš brzy. Zkoušejte přitom různé druhy a intenzitu dráždění. Jedna z technik spočívá v zastavení stimulace těsně před dosažením vrcholu, jiný postup spočívá ve zpomalení dráždění ještě v plató fázi (maximální nárůst vzrušení) a "surfování na vlnách rozkoše" po delší dobu. Pak jenom počkáte, až se vzrušení sníží a techniku opakujete.

TIP: Při kontrole orgasmů můžete využít i prvky bondage. Když partnera spoutáte, tak nad ním budete mít větší kontrolu a moc.

Nezapomeňte sledovat partnerovy reakce, abyste s hraním skončili v tu pravou chvíli – s drážděním nesmíte přestat ani příliš brzy, ani příliš pozdě. Pokud dráždění přerušíte až za hranou nevyhnutelného, tak sice dojde k orgasmu, ale bývá slabší a málo uspokojivý (tzv. "pokažený orgasmus"). Toho se dá skvěle využít, když chcete svou drahou polovičku potrestat. Pokud jste si však s partnerem dostatečně pohráli a byl hodný, tak můžete v dráždění pokračovat až do plnohodnotného orgasmu.

Při edgingu udržujete partnera co nejdelší dobu v maximálním možném vzrušení.
Při edgingu udržujete partnera co nejdelší dobu v maximálním možném vzrušení.

Hrozí nějaká rizika?

Nebezpečí této techniky tkví u obou pohlaví v následcích příliš dlouhého oddálování orgasmu. Na straně žen často dochází k situaci, kdy žena při přílišném oddálení orgasmu již není schopna orgasmu dosáhnout. Nepříjemným možným následkem takového neuspokojení bývá bolest hlavy. U mužů pak dochází často až k bolestivým stahům v podbřišku a ve varlatech.

Absolutní odpírání orgasmů (T/D, Tease/Denial)

Absolutní odpírání orgasmů znamená úplné odepření potěšení, a to včetně autoerotiky – člověk se nemůže svých genitálií vůbec dotknout. Pokud svému partnerovi věříte, tak se může jednat pouze o psychologický zákaz, pokud ne (nebo chcete mít větší kontrolu), tak použijte fyzickou bariéru, tedy pás cudnosti.

VÝUKA: Pás cudnosti je symbolem mravnosti, podřízenosti, oddanosti, symbol Pána a jeho neustálá připomínka.

Odpírání orgasmu je pro mnohé lidi neodolatelným fetišem. Klícku můžete nasadit i sami sobě, ale větší zábava je to v páru. Přece jen je něco jiného, když má klíček od klícky v moci někdo jiný, než když se můžete kdykoliv osvobodit sami. Dominant při odpírání orgasmů kontroluje a řídí vaši sexuální aktivitu a těší se z rozhodování, zda vám udělí právo orgasmu a za jakých podmínek. Vy se mu musíte na druhou stranu naprosto odevzdat a snažit se jej uspokojit jakýmkoliv způsobem bez očekávání vlastního potěšení.

Po prvním nasazení klícky nejspíš budete dosti nervózní a možná i podráždění a trýznění myšlenkami, zda to bez orgasmu vydržíte, postupně by však měly začít převládat myšlenky na vašeho partnera či partnerku. Tím, že mu do rukou vložíte rozhodování o vašem potěšení, se na něm stanete psychicky více závislým a prohloubí se vaše úcta k němu.

Žena si může užívat, i když je partner zamčený do klícky.
Žena si může užívat, i když je partner zamčený do klícky.

Pořádně si s partnerem pohrajte

Dlouhodobé nošení pásu cudnosti rozehrává v partnerském a milostném životě spoustu scénářů a her. Většina nositelů pásu cudnosti je pod zámkem a bez vyvrcholení do jednoho týdne, někteří pak vydrží měsíc i déle. Ideální je mít k zámku dva klíče – jeden bude mít Pán vždy u sebe, druhý může schovat někde v domě, když byste se museli osvobodit třeba ze zdravotních důvodů.

TIP: Podmínky používání pásu cudnosti mohou být zaneseny do otrocké smlouvy – třeba jak dlouho bude otrok pod zámkem nebo za jakých okolností je mu dovoleno klícku odemknout (např. při sportu).

Dominant nesmí pás cudnosti využívat jako páku pro získání výhod, které nebyly domluveny. Jestli jste se dohodli, že zamčený muž bude pomáhat s domácími pracemi, tak je musí bez řečí plnit, pokud ne, nenuťte ho je dělat pod pohrůžkou neodemčení pásu.

Hodně párů využívá i bodový systém. Tato metoda funguje tak, že zamčený plní různé úkoly, za které získává body. Jakmile jich nasbírá domluvený počet, tak má právo na orgasmus. Můžete si požádat třeba o masáž, striptýz nebo i něco vyloženě praktického. Orgasmus může mít i svoji cenu - za dovolené uspokojení můžete svému partnerovi prodloužit dobu nošení klícky, udělit mu výprask, potrápit ho mučením genitálií či cokoliv jiného.

Ideální je kombinovat absolutní odepření s kontrolou orgasmů – drážděte svého partnera smyslným prádlem, občas ho odemkněte, vzrušte a bez orgasmu zase zamkněte... Celkovou délku uzamčení je skvělé partnerovi neříct – bude tak v nejistotě, jestli se při sundání pásu dočká orgasmu nebo bude těsně před vrcholem zamknut zpátky.

"Chceš si užít? Dobře, budu na tebe hodná a dovolím ti orgasmus, ale budeš pak zamčený v klícce o jeden týden navíc, souhlasíš?"

"Pěkně si s tebou pohrajeme. Dáme ti elektrody na penis a když vydržíš i ten nejvyšší stupeň bez jediného vzdechu či ceknutí, tak se budeš moci udělat."

"Tys mi uvařil oběd a ještě umyješ nádobí? To je milé, to ti asi večer dovolím trochu potěšení. V sedm mne čekej u postele nahý..."

Tak ty bys chtěl stříkat, jo? To máš smůlu, hezky tě zamkneme zpátky do klícky a budeš si na to muset ještě chvilku počkat."

Hrajte si s partnerem a užívejte si, jak vás prosí o odemčení klícky.
Hrajte si s partnerem a užívejte si, jak vás prosí o odemčení klícky.

Typy pásů cudnosti a klícek

Pro odpírání orgasmů se používají klasické pásy cudnosti i klece na penis (ty mívají otvor na odvod moči a upevňují se za kořen penisu pomocí kroužku kolem varlat):

1) Standardní pásy cudnosti - vyrábějí se z kůže, kovu i plastu a připomínají spodní prádlo. Jsou vhodné spíše pro dočasné hrátky z důvodu omezených možností hygieny a méně pohodlného nošení. Existují varianty pro muže i ženy.

2) Kovové klece na penis - jsou lákavé proto, že se do nich bez klíčků nebo hrubého nářadí nedostanete, ale bývají trochu těžší.

3) Plastové klícky - jsou lehké, nenápadné a dobře se nosí. Jsou vhodné i pro cestování - třeba na letišti nebudete pípat při průchodu detektorem kovů, jen musíte místo kovového zámku použít plastový. Sice se dá přestřihnout, ale jelikož má každý své unikátní číslo, tak to váš Pán či Paní pozná a může vás za to potrestat.

4) Silikonové a gelové klece - mají spíše psychologický efekt a slouží jako symbol poslušnosti - měkký materiál láká k tomu, abyste se alespoň částečně ukájeli, ale nesmíte, protože to nemáte povolené od své partnerky. Pokud se neudržíte, dostanete trest. Je to ideální prostředek pro naučení poslušnosti, ale partnerka vás musí mít pod dohledem. V opačném případě by se vám možná mohlo podařit klícku sundat nebo si sám se sebou trochu pohrát.

5) Specialitky - klece na penis a pásy cudnosti pro elektrosex se dají napojit na generátor elektrického proudu - svého miláčka pak můžete trestat (nebo odměňovat) elektrickými impulsy od jemného brnění až po větší "kopance". Kromě klasických pásů pak existují i klece zkombinované s dilatátorem nebo análním hákem, ty jsou však vhodné jenom na krátkodobější nošení.

Pás cudnosti - plastový, kouřový (klícka na penis) – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti - plastový, kouřový (klícka na penis)

Díky otvoru na močení jej můžete nosit i delší dobu
695
Skladem
Pás cudnosti pro muže - klícka na penis, kovová – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti pro muže - klícka na penis, kovová

Penis bude v klícce pěkně natěsno
795
Skladem
Elastický pás cudnosti, transparentní (klícka na penis) – Pásy cudnosti pro muže

Elastický pás cudnosti, transparentní (klícka na penis)

Ideální pomůcka pro základní trénink sebeovládání
445
Skladem
Pás cudnosti s análním kolíkem Ass-gasm Cock Blocker – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti s análním kolíkem Ass-gasm Cock Blocker

Pro pořádné potrápení partnera
965
Skladem
Pás cudnosti Extreme Cock Blocker (klícka na penis) – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti Extreme Cock Blocker (klícka na penis)

Dá vám absolutní moc nad orgasmy
755
Skladem
Pás cudnosti - silikonový, bílý (klícka na penis) – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti - silikonový, bílý (klícka na penis)

Uvězní neposedného ptáčka
595
Skladem
Pás cudnosti Hardcore Cock Blocker (klícka na penis) – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti Hardcore Cock Blocker (klícka na penis)

Dá vám absolutní moc nad orgasmy
755
Skladem
Pás cudnosti (klícka na penis) s koženým popruhem Rimba – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti (klícka na penis) s koženým popruhem Rimba

Díky koženému popruhu bude klícka držet na svém místě
1 035
Skladem
Náš TIP
Klícka na penis Pubic Enemy No 2 (elektrosex) – Klece na penis a pásy cudnosti pro elektrosex

Klícka na penis Pubic Enemy No 2 (elektrosex)

Ideální hračka pro dvojí potrápení penisu
2 795
Skladem
Novinka
Odlehčená plastová klec na penis Standard – Pásy cudnosti pro muže

Odlehčená plastová klec na penis Standard

Pro jednoduché uzamčení penisu a ovládnutí partnera
675
Skladem
Výprodej
–47 %
Kožený pás cudnosti s kapsou na penis – Pásy cudnosti pro muže

Kožený pás cudnosti s kapsou na penis

Stylové vězení pro vaše nadobíčko
2 385
1 275
Skladem
Novinka
Odlehčená plastová klec na penis Nano – Pásy cudnosti pro muže

Odlehčená plastová klec na penis Nano

Pro jednoduché uzamčení penisu a ovládnutí partnera
715
Skladem
Pás cudnosti s dilatátorem Rimba – Pásy cudnosti pro muže

Pás cudnosti s dilatátorem Rimba

Dokonalé vězení pro milovníky dilatace
1 255
Skladem
Kožený pás cudnosti pro ženy Rimba – Pásy cudnosti pro ženy

Kožený pás cudnosti pro ženy Rimba

Získáte absolutní moc nad potěšením partnerky
1 125
Skladem
Náš TIP
Výprodej
–30 %
Klícka na penis Pubic Enemy No 1 Transparent (elektrosex) – Klece na penis a pásy cudnosti pro elektrosex

Klícka na penis Pubic Enemy No 1 Transparent (elektrosex)

Ideální pro dvojité potrápení penisu
2 565
1 795
Vyprodáno

Hrozí při odpírání orgasmů nějaká rizika?

Při dodržení několika základních pravidel nehrozí nic, ale dlouhodobé nošení může znamenat několik změn - muž většinou musí čůrat v sedě, spát na zádech či na boku a omezit některé aktivity, jako je třeba saunování s přáteli. Pro nošení platí heslo: "kdo maže, ten jede". Nejméně 2x denně, ráno a před spaním, je dobré namazat šourek a kůži mezi ním a řitním otvorem olejíčkem, který se vstřebá do kůže.

Je potřeba myslet i na otlačeniny z dlouhodobého nošení. V případě, že otlačeninu objevíte, ihned klícku sundejte a nepoužívejte ji, dokud se kůže zcela nezahojí. V případě hnisání rány je potřeba vyhledat lékaře.

Nezapomeňte na důkladnou hygienu a penis i klícku každý večer pořádně očistit. Pokud klícku na dobu omytí pod kontrolou partnerky nesundáte, tak to bude vyžadovat trochu cviku a soustředění, ale zvládnout se to dá. Na klícku používejte nejlépe antibakteriální mýdlo. Před nasazením klícky je také dobré se v oblasti genitálií oholit, aby vás netahala za chlupy.

POZOR: Příliš dlouhá doba odpírání orgasmu a bránění ve ztopoření se může negativně projevit na kvalitě erekce (schopnost jejího udržení či vůbec dosažení) i kvalitě spermatu. Proto je potřeba občas (alespoň jednou za měsíc) partnera odemknout a vzrušit jej tak, aby se penis dostatečně prokrvil. Nemusí dojít k orgasmu. Jednou za čas byste pak měli muži dopřát orgasmus standardní cestou či prostřednictvím masáže prostaty.

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu