Zlomený penis, natržená uzdička a další trable – jaké jsou nejčastější nehody při sexu?

Ublížili jste si někdy při sexu? Nejste v tom sami. Pravděpodobně každý si někdy přivodil bolestivý sexuální úraz. Odřeniny, natržené genitálie i zlomený penis pořádně bolí. Na co všechno si dát u sexu pozor? 

Zlomený penis, natržená uzdička a další trable – jaké jsou nejčastější nehody při sexu?

Sexuální úrazy nejsou žádnou raritou. Stačí jeden špatný pohyb a vzrušující zážitek se rázem promění v bolestivou katastrofu. Svým neopatrným počínáním si můžete způsobit různé oděrky a trhlinky v oblasti genitálií. Pokud se však necháte unést příliš, koledujete si i o daleko vážnější zranění. Přečtěte si, jaké hrůzy vás mohou při sexu potkat.

Mezi nejčastější zranění patří odřeniny (třeba kolen během orálního sexu), natažené svaly a naraženiny kostí. Ty nejbizarnější úrazy jdou ruku v ruce s místem, kde lidé sex provozují. Během intimních radovánek je nejohroženější penissnadno se odře, natrhne a dokonce i zlomí. I ženy však dokážou následky neopatrných radovánek pěkně potrápit.

Orgasmus jako přírodní anestetikum

Vzhledem k tomu, že orgasmus tlumí bolest, mnozí si následků předešlé noci všimnou až ráno.

Sex ve výtahu
Některé sexuální polohy mohou být opravdu nebezpečné

Zlomeniny a otřesy mozku v zápalu vášně

Pokud provozujete sex v posteli s přiměřenou vášní, nejspíš se vám nic nestane. Jenže to by byla nuda. Lidé se sexuálním hrátkám oddávají všude možněve sprše, v autě, na veřejných záchodcích atd. Zlomeniny a otřesy mozku ze zápalu vášně jsou mnohem běžnější, než si myslíte. Ať už během sexu uklouznete nebo trefíte končetinou či hlavou o cokoliv, máte zaděláno na pořádně bolestivý “průser“.

Jednou jsem přišla k těžkému otřesu mozku, když mi sjela noha při sexu na záchodě v jednom klubu a hlavou jsem rozbila porcelánovou nádobu na vodu. - V.

Zlomený penis (fraktura penisu)

Jak už bylo řečeno, častěji než dámy jsou “trpiteli“ majitelé penisu. Možná to zní neuvěřitelně, ale i penis je možné zlomit. Nejedná se sice o zlomeninu jako takovou mužský pohlavní úd totiž nemá kost. V tomto případě hovoříme o natržení topořivých tělísek, často v důsledku divoké soulože či masturbace. 

K fraktuře dochází při velmi drsném sexu a milování v krkolomných polohách, kdy partnerka uklouzne. Penis vyklouzne z vaginy, narazí na stydkou kost a neštěstí je na světě. Poranění se projevuje slyšitelným lupnutím (doprovázeným bolestí a křikem) a následným hematomem (ošklivou modřinou).

Pokud si nešťastnou náhodou penis takto “zlomíte“, neváhejte a urychleně navštivte urologa. Odstranění hematomu je pro lékaře rutinní záležitost a vy se vyhnete trvalým následkům. Pokud se hematom neodstraní, hrozí vám vznik deviace penisu – nadměrné zakřivení, které může zcela bránit erekci. A to za strach z návštěvy urologa nestojí, že?

Zlomený penis
Zlomený penis nevypadá vůbec hezky

Natržená uzdička penisu

Uzdička penisu je část kůže spojující předkožku s žaludem. Můžeme ji považovat za erotogenní zónu s množstvím nervových zakončení, která jsou citlivá na dotek i tah. Tuto kožní řasu mají někteří muži kratší, což může vést k jejímu poškození vlivem natržení. A podle mužů tato nehoda bolí jako čert! Přitom by stačilo použít víc lubrikantu nebo zapracovat na předehře. Mnoho mužů si uzdičku natrhne i během masturbace – stačí jeden špatný hmat a problém je na světě.

Byli jsme opilí, předehru jsme celkem zanedbali a při zásunu to trochu zabolelo, ale nic hrozného. Pak koukám, že mám trenky od krve, no a musel jsem na sál na plastiku, což bylo trapné samo o sobě, protože tam byl doktor, dvě sestry a hrozná zima. - J.

V případě natržení je důležité zastavit krvácení ledováním a obvazem. Silné krvácení dovede nešťastníky k lékaři, který provede malý operativní zákrok. Pokud není poranění rozsáhlé, vystačíte si s hojivou mastičkou a heřmánkovými oplachy

Frenuloplastika

Frenuloplastika je rutinní chirurgická úprava krátké uzdičky, která může způsobovat problémy -  např. bolest při sexu, bolestivé natržení či předčasnou ejakulaci.

Během krátkého zákroku (30 minut) se uzdička přeřízne a rána zašije. Po zákroku může jít muž rovnou domů. 

Odřený penis

Několikahodinové milování či nedostatečná lubrikace často zapříčiní nepříjemné ranky a oděrky na penisu. Pokud si během vášnivé noci takto ublížíte, lékař vám sdělí, že musíte omezit mechanickou traumatizaci. Co to laicky znamená? Zkrátka a jednoduše se musíte zřeknout potěšení, dokud se rány nezacelí. Během rekonvalescence je důležité dbát na pravidelnou hygienu a postižené místo mazat hojivou mastičkou.

Jel jsem vystrašený na pohotovost, byl zrovna Štědrý den, takže za mnou přišel rovnou primář. Podíval se mi na něj, zasmál se, že je jenom odřenej, ať chvilku neprcám a dal mi na něj vodičku. Každopádně ponaučení jsem si z toho odnesl… Tři holky najednou je nejen nad moje časové možnosti, ale i nad ty fyzické. Od té doby razím heslo: “ Maximálně dvě kamarádky s výhodami v jednu chvíli“. - R.

Natržená vagina

Vagina je sice konstruovaná na to, aby skrze ni byla schopná projít i objemná hlavička dítěte, nicméně v některých situacích ztratí svou elasticitu a dojde k natržení. K natrhnutí pochvy může dojít i při styku s nadměrně vybaveným mužem nebo při jiných neopatrných praktikách. V kombinaci s mizernou předehrou se pak takový vysněný koitus s “plejtvákem“ promění v bolestivý zážitek.

Za natrženou vaginou často stojí mykóza nebo infekce

Za natržení a popraskanou kůži často nemůže pouze intenzivní sex a nedostačující lubrikace. Mnohdy jsou na vině různé infekce a vaginální mykózy. Pokud k natržení dochází často, určitě neváhejte navštívit gynekologa.
Natržená vagina
Není to takové, jaké jste si představovala?

Kousance a škrábance

V zápalu vášní se často necháme unést a svou polovičku nechtěně znetvoříme. Rádi se během sexu okusujete? Tak na zoubky opatrně – při takových hrátkách partneři často neodhadnou sílu skusu, což vyústí v krvácející rty či bradavky.

Byla jsem nahoře, zrovna mi okusoval a sál bradavku, když mi podklouzla noha, sjela jsem, on se lekl a zkousnul až moc. Krvácelo to jak z vola, teda spíš z krávy. Strašlivě to štípalo a dva týdny jsem proklínala svět, protože mi před menstruací naběhly prsa, a to vždy začnou bolet a jsou citlivé bradavky. Pak to natírání bepantenem není žádné vzrůšo. - V.

Dlouhé a ostré nehty jsou zase nebezpečné především pro mužská záda – ženy rády zatínají své kočičí drápky a svým mužům tak způsobují nepěkné šrámy. Některé dámy mají dokonce tendenci, obzvlášť v začátcích vztahu, své partnery takto značkovat. Takže pozor na to, pánové.
Škrábance při sexu
Tady se šelmička pořádně vyřádila

Nenávratně ztracené erotické pomůcky

Spíš než erotické pomůcky k potěšení stvořené, zasekávají se v útrobách milovníků různé předměty, které nemají v našich otvorech (tedy většinou v zadku) co dělat. Hladká svalovina v oblasti intimních partiích je velmi pružná, jakmile se však za improvizovanou hračkou zavře svěrač, mají chirurgové o zábavu postaráno. Ze střev poté musí dolovat láhve a plechovky od piva, zavařovací sklenice, zeleninu falických tvarů a jiné předměty běžné denní spotřeby.

Zapomenuté erotické pomůcky
Co všechno se dá v útrobách zapomenout?

Uvízlý penis zachrání jedině hasiči

A zase ten penis! Někteří muži mají tendenci ho strkat do jakékoliv díry, což zpravidla nebývá ten nejlepší nápad. Penis, jak už to tak bývá, zvětší své rozměry a v otvoru se zasekne. Chudákům už potom nezbývá nic jiného, než zavolat hasiče, kteří pomocí speciální techniky uvězněnou chloubu vysvobodí.

A z jakých skulin už hasiči penisy vyprošťovali? Například z montážního klíčeperlátoru (součást vodovodní baterie) nebo z kotouče činky

Bolest konečníku po análním sexu? Nic neobvyklého

Provozovatele análního sexu může překvapit bolest a krvácení z konečníku v případě, pokud tyto praktiky provozují nesprávným způsobem. Vždy se najde někdo, kdo ho do zadních vrátek své polovičky narve bez předchozí pečlivé přípravy. Konečník se neumí lubrikovat tak, jako třeba vagina. Kdo přípravu zanedbá, úrazům a bolesti v důsledku podrážděného konečníku se nevyhne. (Raději se inspirujte článkem Příručka análního začátečníka – tvůj první prst v zadečku.)

Za krev po análním styku možná může řitní trhlina

Bolest při análním sexu a krev ve stolici často značí řitní trhlinu nebo poškození sliznice konečníku. 

Sperma v oku pekelně pálí!

Ejakulát se skládá z mnoha složek, které rozhodně nechcete mít zrovna v oku. Jedná se o tekutinu bohatou na fruktózu, která činí až 70 % obsahu. Sperma dále obsahuje bílkoviny, zinek, vápník a další látky, které sice nejsou nijak škodlivé, pokud se však dostanou do oka, kromě pekelného pálení vás mohou i dočasně oslepit.

Pokud k takovému domácímu bukkake dojde, spermatem zasažené oko si nemněte a důkladně ho vypláchněte vlažnou vodou. Od následného pálení vám pomohou oční kapky a teplý obklad. Nepříjemný pocit jistě brzy odezní.

Pořádný problém nastane až ve chvíli, kdy vám oči vyplaví někdo s pohlavní nemocí (např. chlamýdie, kapavka či HIV). Pokud úporné pálení neustane a oko bude bolet, slzet a produkovat výtok, urychleně navštivte lékaře.

Sperma v oku
Chystáte bukkake? Tak si pro jistotu nasaďte brýle

Použité zdroje

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky

Související témata

Související hračky