Masáží P-bodu k excelentním výstřikům

Jak se naučit onu opěvovanou masáž prostaty, o které tajně sní tolik mužů? Zdokonal se v mazlení jeho P-bodu tak, že bude stříkat z extáze.

Masáží P-bodu k excelentním výstřikům

Článeček o masáži prostaty a jejím významu pro požitky a zdraví muže. Bude se hodit všem párům, které se před sebou nestydí a odváží se i k hrátkám s pánským análkem. Pro mnoho dvojic je tato oblast neprobádána a opomíjena, ale to je škoda. Může to být potěšení pro vás oba.

Pro ty, co se nalákali zážitky pražského bonviána Nadsamce a chtějí už taky konečně zažít fantastické nové pocity z masáže prostaty.

Masáží hráze k podpoře reprodukčních schopností


Nalákej svou partnerku na svou hezkou prdelku
Nalákej svou partnerku
na svou hezkou prdelku

Prostatická žláza, neboli mužský P-bod, je uložena v pánvi pod močovým měchýřem přímo před análním otvorem, obtáčí se okolo močové trubice (proto souvisí zvětšená prostata s potížemi s močením).

Z venkovního pohledu je oblast mezi konečníkem a genitáliemi označová jako hráz, a ta je v přímém kontaktu s prostatou. Tento malý orgán plní nejen funci požitkářskou, ale také pomáhá reprodukční funkci tím, že produkuje semennou tekutinu, která umožňuje sperimiím přežít ve vaginálním prostředí.

Masáží hráze tedy ve svém důsledku dochází k podpoře kvality spermatu (více v článku o  erekci).

  • Věděli jste, že právě prostata je zodpovědná za to, že muž při ejakulaci nečůrá? V okamžiku výstřiku totiž zafunguje jako svěrač, který pevně stiskne močovou trubici natolik, že jí neprojde ani kapka. Naopak je uvolněn průchod proudu semene z koulí.

Uvolni partnera příjemnou masáží, promasíruj i jeho zadeček. Tím se hezky uvolní a vaše hrátky s jeho análkem půjdou jako po másle.
Nalákej partnera příjemnou masáží, promasíruj i jeho zadeček. Tím se hezky uvolní a vaše hrátky s jeho análkem půjdou jako po másle.

Jak postupovat při cestě za neopakovatelným orgasmem

Nejlepší přístup k této žláze rozkoše je přes anální otvor. Před tím bude nejspíš vhodná anální sprška a pro citlivější jedince se budou hodit gumové rukavice. Masáž prostaty můžeš použít jako podpůrný prostředek při laskání partnerova penisu. Když mu to budeš chtít udělat netradičně, jsi v zadečku na správné adrese. Jak tedy postupovat? Vybav se olejíčkem nebo lubrikantem a nešetři jím!


Zasuň prstík pěkně hluboko, ať na P-bod dobře dosáhneš
Zasuň prstík pěkně hluboko, ať na P-bod dobře dosáhneš

1. krok: Začni nenápadně

Začni laskáním a masáží jeho penisu a šourku tak, jak jsi zvyklá, případně se můžeš inspirovat v článečku s praktickými návody na intimní masáž.

2. krok: Namasíruj hráz

Přesuň se pod pytlík a masíruj hráz, používej jemné tlaky a krouživé pohyby. Toto je varianta masáže prostaty z vnějšku. Tlak se prostatické žlázy také dotýká, ale jen vzdáleně. Partner to možná ani neucítí. Ale aspoň si zvykne na doteky v této oblasti.

3. krok: Uvolni jeho zadeček

Prsty přejížděj i dál přes análek, pohlaď i půlky. Celou oblast důkladně uvolni hlazením a jemnými stisky, užij si to a prdelku mu jemně promasíruj. Tady přichází čas na hodně olejíčku. Promaž mu celou oblast kolem jeho jedinné dírky a začni pomalu zajíždět i dovnitř.


Olejíček je při análních hrátkách základ!
Kvalitní mazání je při análních hrátkách základ!

4. krok: Začni masáží prostaty napřímo = zevnitř

Jakmile se ti podařilo zasunout dva prsty partnerovi do zadečku, začni je pomalu ohýbat a masírovat jej tak zevnitř. Ten správný úhel ohnutí prstů získáš tak, že se dlaní opřeš o jeho koule. Budeš tedy prsty ohýbat směrem nahoru jakoby k břichu. (Je to hodně podobné jako u žen masáž G-bodu.)

Varianty análního dráždění

Můžeš ten pohyb více rozvést, pohrát si. Zkoušej měnit tlak, intenzitu, rychlost pohybů. Sleduj pečlivě jeho reakce, až se budeš umět přesně trefit na P-bod a vychytáš ten správný grif na masáž

  • Nechej prsty zasunuté ve stejné hloubce a jen je ohýbej a napřimuj.
  • Zkus zajíždět dovnitř a ven. Dovnitř jedou prsty rovné, uvnitř se ohnou a vyjíždějí ven. Nemusí vyjet ven zcela, spíše jde o to vytvořit uvnitř pohlazení.
  • Máš také možnost je použít místo prstů hračku speciálně uzpůsobenou masáží prostaty. Bývají více zahnuté, aby simulovaly tvé ohnuté prsty.
  • Protilehlým palcem přitlač na hráz a snaž se jakoby spojit palec s prsty, které máš uvnitř.

Hmm lákavá sexy prdelka. Hoši, zahoďte předsudky a ukažte nám zadek!
Hmm lákavá sexy prdelka. Hoši, zahoďte předsudky a ukažte nám zadek!

5. krok: Proveď ho cílovou rovinkou

Jednu ruku máš uvnitř, druhou rukou se věnuj opět penisu. Kombinuj masáž prostaty a honění, případně kouření. Pro začátečníky trochu náročné na koordinaci, takže klidně pomalu. Žádný stres, po chvilce to chytneš do ruky. Výstřik by na sebe i tak neměl dát dlouho čekat.

Nenech se odradit

Od prvních pokusů k opravdu luxusnímu orgasmu může vést postupná cesta, hlavě to ale berte oba v pohodě a klidu. Trpělivost se určitě vyplatí a více než kde jinde ze plat, že žádný učený z nebe nespadl.

Masáž P-bodu je jedna z věcí, která zřejmě napoprvé nedopadne tak efektivně, jak byste si oba představovali a přáli. Důležité je zejména:

  • provést předem dobrou hygienu,
  • nenechat se odradit,
  • nemít přehnaná očekávání,
  • nenechat se ovládnout zbytečnými obavami a předsudky,
  • otevřeně komunikovat o prožitcích a pocitech.

Instruktážní video jak masírovat prostatu. Sice je v angličtině, ale pro pochopení se bude stačit jen koukat. Chlapík na videu ti ukáže hlavní zásady pro pohyby prstu v análku. A pro muže samotáře má na ukázku dvě pomůcky.

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky