10 božských technik pánské intimní masáže

Co udělá muže šťastným? Když uvaříš, uklidíš, budeš milá a usměvavá, tak to bude určitě bezva. Ale ten správný úspěch trhneš teprve s řádnou péčí o jeho chloubu. Mám pro tebe animované návody na dokonalou erotickou masáž.

10 božských technik pánské intimní masáže

Pár snadných rad pro ženy všeho věku a zkušeností jak partnerovi pomasírovat a pomazlit přirození.


Hrajte si jako kotě s míčkem
Hraj si jako kotě s míčkem

Začít můžeš masáží těla

Erotická masáž je fantastický prostředek, jak dostat svou drahou polovičku do vzrušující extáze. Muže tím uvolníš, navnadíš, vzrušíš. Připrav si správnou atmosféru (mrkni na Příprava na vzrušující partnerskou masáž) a pak namasíruj jeho celé tělo (viz Vzrušující partnerská masáž – Dokonalé doteky).

Pokud nemáš na předchozí kroky čas nebo chuť, přeskoč rovnou k masáži jeho chlouby a budeš-li chtít, i hráze. Jemně penis promni v dlaních, jako bys ho chtěla zabalit do měkoučké peřinky ze svých dlaní. Nezapomínej také na masáž varlat! S jeho pytlíčkem by sis měla hezky pohrát jako kotě s klubíčkem, jemně štípej, natahuj kůži, lehce mačkej koule atd.

Můžeš vrnět jako kočka, hluboce dýchat, jemně vzdychat... prostě cokoliv, čím jeho touhu vyzdvihneš i jinými smysly než jen dotyky.

Udělejte mu pohdlí a postarejte se o něj
Udělej mu pohodlí a postarej se o něj

Techniky pro dokonalou masáž penisu

Honit jednou rukou nebo přetahovat kůži přes špičku asi znáš. Mám pár dalších tipů na vzrušující masáž penisu, kterou dostaneš partnera do nebe.


1. Rozdělávání ohně

Pořádně si naolejuj ruce, musí ti z nich úplně kapat olejíček. Vezmi penis mezi otevřené dlaně a tři jej jako když točíš kolíčkem zapíchnutým v suché trávě, abys rozdělala oheň. Nesmíš penisem otáčet, jen klouzat po jeho povrchu.

TIP: palce nenech zahálet a masíruj jimi okraj žaludu a uzdičku.


2. Masáž hlavičky

Chyť penis do jedné ruky, sevři jej v dlani tak, aby žalud koukal. Stiskni jej pevněji, klidně se neboj lehkého přiškrcení (pokud to má rád). Můžeš pozorovat, jak penis rudne a trochu se zvětšuje. Druhou ruku máš naolejovanou, otevři dlaň a přejížděj jí po hlavičce ze všech stran. Představ si, že ho chceš vyleštit.

TIP: sevření je fajn hlavně u kořene.


3. Postav si ho za koule

Když muž leží, je jeho tvrdé péro postavené nahoru a jakoby leží na břichu. Sevři koule do dlaně a lehce zatáhni dolů tak, aby se penis zvedl. Druhou naolejovanou dlaní přejížději po jeho spodní straně. Ucítí jen tah a hlazení na jedné straně. Je to úplně jiné než klasické honění, když ho celého stiskneš v ruce.

TIP: při hlazení se věnuj pečlivě hlavně okraji žaludu.Jednou rukou hlaď penis a druhou jemně přejížděj přes bříško nebo bradavky.
Jednou rukou hlaď penis a druhou jemně přejížděj přes bříško nebo bradavky.

4. Podoj si ho

Klasické honění znáš, žejo. Penis do dlaně a pohyb nahoru a dolů. Technika dojení provádí pouze půlku tohoto pohybu, a to zespoda nahoru. Zato ale potřebuješ obě ruce. Jakmile první ruka opustí jeho špičku, druhá začíná protahovat opět od kořene. Pak ji zase střídá první ruka a tak pořád dokola.

TIP: když tvá dlaň opouští žalud, malinko ji sevři pro větší tlak a také proto, aby dokonale kopírovala křivky penisu.


5. Nekonečný zásun

Druhou variantou dojení je opačný směr hlazení. Opět střídáš ruce, tentokrát sjíždíš od žaludu po kořen, kde penis pustíš a nahoře nastupuje ihned druhá ruka. Pohyb je nepřetržitý, v tom je to kouzlo. Muž zažije pocity, jako když se zanořuje hlouběji a hlouběj do nekonečné vagíny.

TIP: pečlivě projížděj celé tělo penisu až ke kořenu. Když jsi rukou dole, rozevři dlaň a pokračuj ještě sevřením mezi palcem a ukazováčkem. Úplně u kořene ještě dlaní pohladíš bříško.


6. Twist and shout

Jedna ruka stáhne kůži dolů a pevněji přidrží kořen penisu, aby pěkně rovně trčel. Druhá ruka jej obkrouží, buď palcem a ukazovákem nebo celou dlaní. Můžeš kroužit pořád jedním směrem a vždy na konci kruhu přechytnout péro zase zpět z druhé strany. Nebo zkus kroužky střídat doprava a doleva bez toho, abys penis pustila.

TIP: najdi si polohu ruky tak, aby dlaň celou dobu přiléhala na žalud a pěkně jej obtočila.


7. Sevření do svěráku

Potřebuješ opět kluzké dlaně. Chytni penis mezi dlaně, jako bys chtěla tlesknout a on se ti tam připletl. Pevně, opravdu tvrdě jej stiskni (samo, že budeš kontrolovat, zda u toho mužíček neskučí). Pomalinku pohybuj dlaněmi kousek nahoru a dolů, ale jen tolik, aby dlaně neopustily penis.

TIP: důležitý je zde silný stisk a pomalý pohyb dlaní.Bříško, třísla a pak...
Bříško, třísla a pak...

8. Vývrtka

Olejem namazanou dlaní jej chytni až u kořene, ale obráceně, palcem dolů a malíčkem nahoru. Pevně jej stiskni. Táhni nahoru a pootoč rukou tolik, co ti jen zápěstí dovolí. Vypočítej pohyb tak, abys zároveň dojela nahoru a dokončila otočku zápěstím. Přechytni dolů a znova.

TIP: pohyb prováděj pomalu a používej důsledně všechny prsty, žádný jen tak volně nevlaje, všchny aktivně hladí.


9. Jemné honění konečky prstů

Použij obě ruce, polož všechny konečky prstů na jeho penis. Jako když jej chceš sevřít do dlaně, ale chytneš jen prsty. A můžeš začít jemné honění. Je to dráždivé a jemné. Prstíky si vyhraj obzvlášť citlivě s uzdičkou a okrajem žaludu.

TIP: skvělé jako oddychovka nebo týrání před vrcholem. Prsty můžeš i jemně poklepávat.


10. Potapěč

Spoj palec s ukazováčkem, vznikne malý kroužek. Tím provlíkni špičku penisu a krátkými pohyby přejížděj nahoru a dolů po okraji žaludu.

TIP: druhou rukou můžeš hladit koule ;-)

Najdi jeho nejcitlivější místečko penisu

A ještě jeden tip na závěr. Citlivě a pomalu přejížděj prstem po jeho penisu, hledej nejcitlivější místo. (K tomu potřebuješ jeho spolupráci, aby si řekl.) Jakmile jej najdeš, můžeš ho využít k jeho mačkání, lehce i silněji jej tiskni a přitlač. Tuto fintu můžeš použít kdykoliv během masáže jako příjemnou vsuvku na pár sekund.

Všechny techniky kombinuj a navazuj podle vlastní fantazie. Sama uvidíš, které mají největší úspěch a která bude nejoblíbenější. A pokud by ses chtěla stát opravdovou přebornicí na masáž penisu, můžeš se zapsat třeba do kurzu tantra masáží.

A jak masáž penisu nápaditě zakončit?

  • Jasně, můžeš ho umazlit do výstřiku. Ale před samotným vrcholem zkus tohle. Na svá nahá prsa také nanes olejíček a polož je do jeho dlaní. Vzájemná masáž bude úžasně vzrušující pro vás oba. A stříkat s kozičkami v dlaních je prostě boží.

Vybíráme z e-shopu